Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar aktardan rezene anason bide kimyon tohumu alip 3unu karisik sucak surda bekletip gunde 2 defa memeden once 30 cc verin. Gaza iyi geliyo.
Ben kendm içtim onları iki gın canm. Kızımda acayıp uykusuzluk yaptı. O iki gun cok kotuydu yanı. Dahada içmedim

Ben sadece çay kaşığı ile veriyorum o da arada rezene kimyon. Pek bi fayda göremedim.oğlum çıkacaksa çıkarıyor yine ıkınıyor bişi farketmiyor. En iyi yöntem masaj bence
Kizlar aktardan rezene anason bide kimyon tohumu alip 3unu karisik sucak surda bekletip gunde 2 defa memeden once 30 cc verin. Gaza iyi geliyo.

Yaa sabah 3 ten beri aglio yaa hic uyumadi. Bu gazlar gecsin artik yatio 5 dak sonra sancidan bagirio yawrum yaa

Slm canolar
Kac gundur kusmadan dr dr geziyoz yazamadim.refluyle basimiz dertte
Bu arada duygu cann ben de kimyon rezene veriyorum amabkasikla o da arada.gunde 60 cc su col fazla bebek icin.bagirsaktaki yararli bakteri florasi bozulurmus.verme o kadar bence dikjat et.

Oy kuzum yazık bebeğe ya. İnşallah atlatır. Çabuk. Bi çare bulabildiniz mi peki

Canimm gecmis olsun. Ilac falan fayda etmiormu. Kilo almasini etkilemiorlarsa korkma dior doktorlar. Reflu yastigi alin muhakkak uyurken rahatlatir

Ya benım kız cogu zaman on dkda yarım saatte bir emiyoya. Ama cok az ve sık emıyo. Nerdeyse hep memede dıyebilirım. Ama gece ıkı üç saatte bır on onbeş dk emiyo. Normalmiki bu bilemedım. Gunduz emmesını bir duzene sıkanadm. Memeyı alıyo ıkı sk sonra uyuyo. 5 dk bile surmeden uyanıyo. Uyuyakaldugı için az emiyo aslında.

Normalmiş canım benim oğlanda 1saat yada 1.5 saatte 10 dk emiyordu hatta bazen 7- 8 dk oluyor bende senin gibi panik olmuştum doktorumuza sordum normal dedi hatta bu süre git gide azalacak dedi . kilo alımında bir sorun yoksa korkma yani birde doymasa zaten durmaz sürekli ağlar.

Ne guzel yaa bize hic fayda etmedi
Ben birde yatarak emziriyorum bazen daha az gaz oluyor .olsada altan emerken yapıyor. Bebek gerginse sakinleştirip emzirmelisin.yoksa daha fazla hava yutuyor.of of bu gaz olayı bitsin artık.gerçi ben ilk haftalara göre çok rahatım.Duyduğum herşeyi uyguluyorum.inşallah bugünler tez zamanda geçer.

İyi geceler güzel annişler ve bebişleri
Ya hala anlatamadık şu sinir bozucu gribi ya en son dün doktora gittik yine antibiyotik ve birsürü ilaç hadi sonumuz hayrola inşallah...
Kaydeşleyime ve teyzeleyyime sevgileyy dualayınızda beni de unutmayın inşallah çabucak iyileşirim..

Insallah canim yaa 32.gunumuz bizim saatlerce susmadan aglio kolik sanirimaynen duydugum herseyi deniorm bende gazdan yana cok dertliyiz sakinlestirip emzirmeyi deneyim bide yapabilirsem insallahh

Slm güzel annişler ne zamandır yazamıyorum biz bugün 61 günlük olduk dün aşılarımızı yaptırdık Ateş'i çıkmadı ama kızım dünden beri çok huzursuz
Buarada benim kanamam kesilmedi çok sancım var geçen hafta doktora gittim içerde hala kanama olduğunu rahmin aşağı içmediğimi kasılma problemi olduğunu söyledi ilaç verdi ama sütümü kesermiş bu ilaç ben kullanmıyorum oyüzden ama bazen bebeğimi kucağıma alamayacak kadar halsiz oluyorum napacam bilmiyorum ya hep mi beni buluyo bu Saçma şeyler anlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…