Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gazlı yarı uykulu bi pazar gününden hepinize merhaba. Dün ilk defa oğluşumu arabayla dışarı çıkarttım. Az D vitamini aldık hava güzelken. Arabada gazdan kıvrandı çok ama allahtan ağlamadı. İnşallah severde arabada gezmeyi

Benımkıde ıkı gundur gece hiç uyumuyo. Sallıyorum yasa kucagmda uyyo beşige koyyorum ıkı dk sürmüyo uyuması. Koynumda uyumak ıstıyo hep. Uykusuz oldugu için cok huysuz ya. Gazıda gectım. Uyku problemi olmasa ıyı olurdu. Bır ayı gectı kızım huyu degıstı. 1 ayda hep duzenli uyyodu gece emmeye uyanıyodu sadece. İki gundur pertim resmen

gercekten cok pismanim yaa bugun yazmaya basladim baya hafifledm kimse anlamio gercekten ama tek iyi tarafi herkesi taniorm nasil gecrdiginizi dogumlarinizi falan ama yazsaymism keske

Olsun aslinda tam ZZamaninda geldin ama pek sık giremiyoruz hamilelikteki gibi. Bak mesela 9dan beri ayakta kolda omuzda heryerde pisss pisssliyoruz yok gozler cin gibi

Aynen 2 gundur bizde oyleyiz. Aksam 6da bi uyaniyo en erken gece 1e kadar cin

Ohh gec bile kaldiniz aylosumm. Ankarada yagmurlu 2 gundur cikamaradim. Vasitayi seviyolar hareketli oldugu icin gaz sancisini daha az hissediyolarmjs. Allahm gecsin su zaman

Cocuklar uyudu bende pert balik kokulu mutfagi temizledim dusa girsem kalkar kokakoka uyuycam da dorusu uyuyamicam kalkcam yatcam kakcam yatcam :=)) cisimi bile yapamiyorum vakitt yok bu ara kudurduk

İnşallah... Bitkisel öksürük şurubu kullanıyoruz canım

Hemen ilaci dayiyorlar doktorlar. anneoluncaanladim.com un forum sitesinde dr kadir tugcunun soru cevaplarina bi goz at canim. Adam cok iyi bilgili. Hatta soru bile sorabilirsin. Geceye kalmadan cevapliyor

Cocuklar uyudu bende pert balik kokulu mutfagi temizledim dusa girsem kalkar kokakoka uyuycam da dorusu uyuyamicam kalkcam yatcam kakcam yatcam :=)) cisimi bile yapamiyorum vakitt yok bu ara kudurduk

Biz hala ugrasiyoruz te allahm bi bebek nasil dayanir 7 saat goz kirpmadan!!

OFF Bizimkide 1 saat önce uyandı şu an inleme ve uykuya direnme seansı başladı. Sinir oldum ya
Bu bebekler hep aynı galiba uyumak bilmiyorlar.hayır bide deli gibi esniyor bizimkisi ama hala direniyor.okuduğum kitapta bu aylarda normal olduğu yazıyor kısa süreli uykuların.rem uykusuymuş yavaş yavaş düzene gşrecekmiş. İnşallah girer normal bir gün geçirmeyi özledim.

Aynen bende canımm. Düzene girecek de ne zaman bekliyoruz. Arada kendini belli eder ama daha tık yok bizde. Gazda da bi azalma yok.

Slm arkadaşlar benim kızım 15 Aralık doğumlu, 1.ay aşımızı olmaya gittiğimizde hemşire bıngıldağı kapanmak üzere 1 cm dedi, doktora gösterdik o da şimdilik bi sıkıntı yok kafa Çevresi takip edilecek, eğer büyürse sorun olmaz dedi, şimdi 43 günlüğüz, 2.ayımızı beklesekmi acaba başka bi doktora daha mı gitsek? Kafam çok karıştı netten biraz araştırma Yaptım sizin bebişlerde böyle bi durum var mı ya da bu konuda bi bilginiz var mı?

OFF bu bebekler uykusuzluğa nasıl dayanıyo ya. Bi türlü uyumuyo bense ayakda uyuyorum resmen

Bi cocuk sabah 5ten aksam 7ye kadar nasil aglr yaa. nasil uyumaz hani yeni doganlar 10 14 saat uyurdu bizimki hic uyumuo uykuya dalamio gaz bi yandan surekli aglio emmek istio emdikce gaz oluo hayir sutun birikmesine musade etmio bu sefer memeden sut gelmio die aglio sonra okadar emdigi icin kusuo sonra sil bastan. Kafayi siyirmama az kaldi

Allah kolaylık versin hepimize zor. Bizde gece sürekli ağladık ahh ahh

Kizlar aktardan rezene anason bide kimyon tohumu alip 3unu karisik sucak surda bekletip gunde 2 defa memeden once 30 cc verin. Gaza iyi geliyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…