Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cnm daha gidemiyor musun evine sana da üzüldüm bak. Geçmiş olsun adama da zor yaa çocuğundan ayrii :KK43: görüntülü konuşuyorsanız hergun ariodur kesin:)
Saatlerce görüntülu konuşuyoruz kızını çok özledi
geçen tv izlerken kız kaza geçirdi kocası perişan dedim üç günlük dünya bakarım kızıma
bi on onbeş gün kocisin yanına gidiyorum kv de orada bakalım nasıl anlasicaz

iyi yapmışsın canım odglde yavrum pisik oluo ona da dayanamıyorum
Ya benm kızın z.yagina alerjisi varmış yara olmuştu dr kalabildigi kadar açık kalsın hava alsın dedi birde travazol ve bepantol u karıştırıp sürduk her bez degistirmede
kaka yaptığı sürece de yikadik geçti çok şükür sizinkide geçer inşallah

DuyguS87 DuyguS87 canim mama mi veriorsun. Mama kabiz yaarmis cunku. Birazda yapisal anne sutu alip 3 4 gun yapamayan olabilirms kakasini. Arkadasim mama veriordu mamasinada az bisey saf zeytin yagi damlatiordu oyle kurtulmustu. Bi doktora gittiginde sor istersen ne kadar dogru bilmiorm cunku.

Cok ilginc bisey duydum sutu yagli olanin bebegi gazli olurmus. Dogruluk payi varmi aceba. Sutu yagli olan kisi bol su icmeliyms hos ben iciorum su ama gazdan perisaniz. :mad:

doğum yaptığımda bende öyleydim. Sürekli yazıp rahatlamak istiyo insan. Gerçi hala arada oluyo öle. Lohusa psikolojisi çok değişik oluyo bunu 40 günde anladım yaşadım. Hiç sıkma canını geçecek diye düşün bende burda kızlardan cesaret aldım hep sağolsunlar
Suan 9 ay okuyup yazmadigima cok pismanim surekli buraya yazip rahatlayasim var :oops: kusura bakmayin nolur

Cok ilginc bisey duydum sutu yagli olanin bebegi gazli olurmus. Dogruluk payi varmi aceba. Sutu yagli olan kisi bol su icmeliyms hos ben iciorum su ama gazdan perisaniz. :mad:
Benim sütüm çok yağlı ve dediğin gibi çokda su içiyorum. ilk 1 ay gaz sıkıntımız oldu ama şuan daha iyi durumdayız.bence sütün yağlı olması ile çok alakası yok gibi.

doğum yaptığımda bende öyleydim. Sürekli yazıp rahatlamak istiyo insan. Gerçi hala arada oluyo öle. Lohusa psikolojisi çok değişik oluyo bunu 40 günde anladım yaşadım. Hiç sıkma canını geçecek diye düşün bende burda kızlardan cesaret aldım hep sağolsunlar
Ayen bende okudukca herkes ayni seyleri yasio die rahatliordum ama yazmak daha cok rahatlatio dertlesmek paylasmak daha ii geliormus insana

Benim sütüm çok yağlı ve dediğin gibi çokda su içiyorum. ilk 1 ay gaz sıkıntımız oldu ama şuan daha iyi durumdayız.bence sütün yağlı olması ile çok alakası yok gibi.
nasil gecti kendiligindenmi gecti bizde bi kurtulsaydik gazdan yawrumun sıkıntısi kalmayacakti. Himm neden oluo aceba yaa bu gaz bazilarinda hic olmuo yapisal demekki yapacak bisey yok

X