Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bide kusmamiz basladi bu aksam butun hepsini kustu kac defa. Kakasinida yapamiyodu kac gundur. Bosalttim bagirsaklarini uyarip resmen yorgunluktan rahatlayip bayildi minigim. Allahm adam akilli bi doktoe bulamadim ya cocugumun derdine care:KK43:
Duygum bizdede oluo kusmaa yaa daha bide balgam oluşmuş yine bogazindaa :KK43: şimdide kusup çıkarsın istiyorum o balgami ben dr değiştirmekten sıkıldım Rabbimiz tek düşürmesin dr lara gerek etmesin ya özele de gittim devlete de yok anamm herbiri ayri konuşuyor e merkeze de yusufumla gitmek zor olur valla sağlık ocagina götürdüm o da bi damla yazdı durduruo kullandim zaman kusmasini benim bebisde kakasini minicik yapio günde bi defa.

Kızlar kimler facede 2014 Kasım Aralık annelerini takip ediyo. Orda da çok anniş dayanışması var. Ben sürekli bakıyorum selvboylum selvboylum da orda galiba demi :KK70:

cnm benim bebiş de kasım in26dina doğdu ama bizimki erken oldu biraz 3bucuk hafta kg si 2800 dogdu şimdi maşallah 4kg olduk :) tepki olarakda yalnızca bakıyor arada kendikendine gülüyor sinirleniyor:)
Oy kıyamam MaşAllah size:) biz de 1 ay erken doğduk...

Tüh canım yaa. Bende dün doktora gittim gazı var sürekli dedim kaka yapıyı mu dedi yapıyo deyince alış 3-4 ay böyle olacak yapılacak birşey yok gaz damlalarıda fayda etmiyorsa dedi. Biz uyutalım diye bakarken doktorlar ne kdar rahat ve onlar için çok normal bi durum
Artik hic uyumuyooooo :KK43:

.

Duygum bizdede oluo kusmaa yaa daha bide balgam oluşmuş yine bogazindaa :KK43: şimdide kusup çıkarsın istiyorum o balgami ben dr değiştirmekten sıkıldım Rabbimiz tek düşürmesin dr lara gerek etmesin ya özele de gittim devlete de yok anamm herbiri ayri konuşuyor e merkeze de yusufumla gitmek zor olur valla sağlık ocagina götürdüm o da bi damla yazdı durduruo kullandim zaman kusmasini benim bebisde kakasini minicik yapio günde bi defa.

Of sorma ya adam gibi dr yok hepsi ayri konusuyo. Biz 17 gundur kendimiz kaka yapamiyoruz. Hep ben yaptiriyorum. Bi tanesi bekle yapar dedi bi tanesi catlak var dedi. Baska dr a gitsem Allah bilir o ne dicek. Kabiz olmayan cocuk nasil catlak olur anlamiyorum.

Tüh canım yaa. Bende dün doktora gittim gazı var sürekli dedim kaka yapıyı mu dedi yapıyo deyince alış 3-4 ay böyle olacak yapılacak birşey yok gaz damlalarıda fayda etmiyorsa dedi. Biz uyutalım diye bakarken doktorlar ne kdar rahat ve onlar için çok normal bi durum

.

Gun icinde bi kac kere bisiklet hareketini yaptir aylosum bacaklarina. Gaz hareketsizlikten olur.

Kızlar merhaba gaz olayına dalıcam hemen .. Biz nurse harvey gaz ilacına başladık pztden beri maşallahı var ilaçtan mı bılmıyorum baya rahatladım oncesinde metsil kullandık faydası yoktu .. Gazımız yok cok ama uykusuzluk var coj uyumuyor offff

Kızlar merhaba. Bende aralik annesiyim 26 aralikta zorunlu sezeryan ile dogum yaptim. Aslinda hepinizi taniorm grubu 9 aydr takip ediyorum ama neden bu zamana kadar hic yazmadim bilmiorum. Ama artik beni sadece sizlerin anayabilecegini dusunuorum ve dertlesmek konusmak istiyorum. Gaz derdi bizde de cok. Ama elimden hic bisey gelmio relactaz kullanioruz emzirmelerden once laktozu tolere ediyor bio gaia ve zinco kullanioruz ama hic biri bir ise yaramior. Gun boyu uykuya dalamior oglusum gazdan en son aglamaktan yorulup sizio:KK61:

Kızlar merhaba. Bende aralik annesiyim 26 aralikta zorunlu sezeryan ile dogum yaptim. Aslinda hepinizi taniorm grubu 9 aydr takip ediyorum ama neden bu zamana kadar hic yazmadim bilmiorum. Ama artik beni sadece sizlerin anayabilecegini dusunuorum ve dertlesmek konusmak istiyorum. Gaz derdi bizde de cok. Ama elimden hic bisey gelmio relactaz kullanioruz emzirmelerden once laktozu tolere ediyor bio gaia ve zinco kullanioruz ama hic biri bir ise yaramior. Gun boyu uykuya dalamior oglusum gazdan en son aglamaktan yorulup sizio:KK61:
Canim hepimiz ayniyizz:KK43:

Kızlar merhaba gaz olayına dalıcam hemen .. Biz nurse harvey gaz ilacına başladık pztden beri maşallahı var ilaçtan mı bılmıyorum baya rahatladım oncesinde metsil kullandık faydası yoktu .. Gazımız yok cok ama uykusuzluk var coj uyumuyor offff
Bizde uyumakda zorlanıyoruz . Doktorumuz gazdan kaynaklı dedi.

ayyy ne güzel maşallah :nazar: her bebişe farklı ilaç fayda sağlayabiliyo,denemek lazım :KK49: metsil bizede bi fayda sağlamadı.uykusuzluk malsef gaz olmasada olucak galiba canım.3 aya kadar uykusuzluk gaz dvamm

Iyi bi doktor bulamadimki su lanet ankarada:KK61:
biz buldukda ne oldu özel hastanede bi aşağı bi yukarı çıkıp duruyorduk ücret için bile para yok kasada bekliceksiniz dendi 2 kere eşim kızdı şimdi çocuk hastanesin gidioz iyi bi doktor bulduk.ama adamı görsn relax artık alşmış bebeklere normal ağlayacak uyumayacak diyip duruyo.:confused: inşallah bulursun ya koca şehirde bi dokttor yoksa daha ne diyimm

Ya kızlar bebegım kucagmda uyyo şıanda. Ve agzndan nefes alıyo burnuda temz. Birde kucagıma aldgmdada uyuturlende hep popo dışarda bacaklarını kendıne cekıyo. Adını toparlak koydum kızımın oyüzden. Bırde bebeklerınızı kundaklıyomuyusnz. Ben hiç kundaklamadm. Yapsammı acaba arada

Kızlar kızımın dili beyaz oldu ya. O pamukcugu nasıl temizliyosunuz. Doktora sorcaktm unutum

X