Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar birşey sorcam bebişim kıyafetlerini ütülemeye devam ediyormusunuz?
ay hergün çamaşır ve ütüden yoruldum dinlenmek yok bize...evdekiler bırak yapma ütü diyor ana benim içim rahat etmiyor hala devam ütüye

Kafayı yicem. Sabahtan doğru ayaktayım bi bebek 1 saat uyumaz mı y:KK61:
cnm bizde dün öyleydik bunun sebepleri 1 - gaz sancısı 2- oda sıcaklığı 3- oda havasızlığı bun 4- doymama 4 ü saymıyorum bile bu 3 lüyü dengelersen bebek rahat ediyor oda sıcaklığnu 22 23 yap arada bir havalandır ii geliyor... kaç günlük oldu bu arada...bz 23 günlüğüz

Sağol canım ya. Yarın aldırayım eşime bende. Uyurken zorlanıyor sürekli uyanıyor inşallah işe yarar.

Dogru aylosum tikanikken huysuzlasir uykusu bolunur uyuyamaz. Benimkide oglen 1.30dan beri uyumuyodu daha yeni daldi

ay hergün çamaşır ve ütüden yoruldum dinlenmek yok bize...evdekiler bırak yapma ütü diyor ana benim içim rahat etmiyor hala devam ütüye

Ben yapmiyorum cnm utuyu birak yenek yapacak vaktm kalmiyor

Ya benimkinin boğazında hırıltı var ondan galiba. Yarın 1 aylık oluyoruz ve aşımız var
cnm bizde dün öyleydik bunun sebepleri 1 - gaz sancısı 2- oda sıcaklığı 3- oda havasızlığı bun 4- doymama 4 ü saymıyorum bile bu 3 lüyü dengelersen bebek rahat ediyor oda sıcaklığnu 22 23 yap arada bir havalandır ii geliyor... kaç günlük oldu bu arada...bz 23 günlüğüz

kızlar bnm doğumdan önce sağ bacağım ağrıyordu spinall ile doğım yaptm.. 23 gün oldu ayağımın ağrısında hiç azalma olmadı hatta arttı... resmen topallayarak yürüyorum... çok morelim bozuk ewdekilerede çaktrmak istemiyorum... cuma günü ortepedia hastanesine gttm.. film ve emar çekildi.. filmde bişi çıkmadı emarda salı belli olacak..geçici kemik erimesi olablr bi emara da bakalım dedi dr....çok tırsıyorum... dualarınızı eksik etmeyin..

Ben fena grip oldum kızıma geçecek die korkuyorum emzirme dışında kucağıma almıyorum emzirirken de maske takıyorum ama yinede korkuyorum
Canm geçen bende griptim maskeyle emzirdim kızıma geçmedi çok şükür süt korur diyorlar çok geçmiş olsun

Annemde kaldığım için o yapıyor yalniz olsaydım çoktan birakirdim

kızlar bnm doğumdan önce sağ bacağım ağrıyordu spinall ile doğım yaptm.. 23 gün oldu ayağımın ağrısında hiç azalma olmadı hatta arttı... resmen topallayarak yürüyorum... çok morelim bozuk ewdekilerede çaktrmak istemiyorum... cuma günü ortepedia hastanesine gttm.. film ve emar çekildi.. filmde bişi çıkmadı emarda salı belli olacak..geçici kemik erimesi olablr bi emara da bakalım dedi dr....çok tırsıyorum... dualarınızı eksik etmeyin..
Allah şifa versin canm

Herşey bitti birde hemoroid çıktı :mad:ölüyorum sancıdan oğluşu zor emzirdim ya .bir çare arıyorum ama yok ilaçda kullanamıyorum.totomun üzerine oturamıyorum delircem ya of anacım ya off. :KK34:

Geçmiş olsun canım ya inşallah düşündüğün gibi birşey çıkmaz.

X