Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya ne oluyor bu bebislere bizde sabah 5den akşam 6ya kadar uyanikti dr a goturduk bişey yok diyor ama neden uyumuyorr

Bi bilsem vala canım. Demekki bu dönemde böle oluyo. Birde nette yazıyo ki yenidoğan 15-16 saat uyur diye. Nedense bi göremedik biz bu saatleri. Uyumuyo dese daha doğru bilgi olur. Tek umudum 1-2 aya düzeleceği. Yoksa yandık
Ya ne oluyor bu bebislere bizde sabah 5den akşam 6ya kadar uyanikti dr a goturduk bişey yok diyor ama neden uyumuyorr

Bizde eşimle oturma odasında yatıyoruz annem gelince annemle. Koltuklarda tek tek yatıyoruz bebiş de beşikde. Arada yanımda yatıyo ama zor sığıyoz. Yaz gelsin büyüsünler yaaaa

Kizlarr gaz sancisi icin ne yapsakk olmuo dr biraz idarw edeceksin dedi damla sadece hafifletiyor aylacim gececek ins bu arada l1 ayini dolduran bebislere asinizi yaptirdiniz mi kizlar bnmki 4 gun gecio annemlerde kaldigimdan dolayi

Kizlarr gaz sancisi icin ne yapsakk olmuo dr biraz idarw edeceksin dedi damla sadece hafifletiyor aylacim gececek ins bu arada l1 ayini dolduran bebislere asinizi yaptirdiniz mi kizlar bnmki 4 gun gecio annemlerde kaldigimdan dolayi
malsf canımm, bide mestil kullanıyoduk gece ıkına ıkına bi hal oldu,eğer böle devam ederse eşimin arkadaşı bi eczaneye ilaç yaptırmış çocukları küçükken iyi gelmiş,,olmazsa bizde deneyecez,sırf gazdan yavrum uyku uyuyamıyo yaa inşallah geçecek canımm.. bizim 5 ocakda aşımız,hemşire o gün gel dedi,1 aylık oluyoruz o gün,

Bizim asi gunumuz gecip yaaa. olmazsa kullanirsin o ilaci banada kuru naneyi kaynat 2 cay kasigi suyunu icir diolar bilmiyorumkii papatyada iyi gelio diolrr. herseyide deneyemioz bisey olur diee. ne bileyim ama kime sorsam bebegi gazli. hatta dun arkadasimin oglu bir iki hafta kaka bile yapmiomuss yinede sukur Rabbimizee ki biz oyle dgliz Allah yardimcisi olsun

Ya ben besige koyamiyorum ya bogulur diye cok korjuyorum.yatakta yanimda yatiyo.
Ya kizlar zinco ya iki gundur basladik anlayanafim ama arkadadim sap simplex cok iyi diyo.bide annem yuzustu yatiriyo cik rahatliyo kuzucuk

Kizlarbebeginizin sarilik degeri dustukten sonraa goz akinin rengi degisti mii. bnm bebisinki hala sari dr muzda gecer dedi tahlil fln yapmadi amaa

Öyle canım. Rahat atlatan yok hiç. Ama bu kadar da olmaz ya. Uyanık olduğu zamanlar hep ıkınıyor. Uykusundan gaz yüzünden uyanıyor.pırt yapsa bile hala zorluyor bitmiyo gazlar bi türlü. 2 ayda geçse ona da şükür. Biraz baktım da 3. 4. Ayda hala gaz sorunu olan var. İnşallah o kadar uzamaz bizim bebişlerin sorunu.

Bizim değişti canım. Sarıydı hafifledi şimdi kalmadı gibi birşey. Doktorda geçmiş nerdeyse sorun yok dedi tahlil yaptırmadı. Doktor öle diyorsa sorun yoktur
Kizlarbebeginizin sarilik degeri dustukten sonraa goz akinin rengi degisti mii. bnm bebisinki hala sari dr muzda gecer dedi tahlil fln yapmadi amaa

. Bizimki düşükken sarılığı gözleri Sarıydı sonradan geçti.

Evet cnm yuz ustu yatmayi sevio kuzularr :) bende kucuk besik kullaniyorum karyoladan baksam asagida kalio goruyorum kuzumu ben daha karyola besigine yatirmadim. ama yanindada yatirma cnm uyku arasinda Allah gostermesin elin kolun uzerine gelebilirr. u
Ya ben besige koyamiyorum ya bogulur diye cok korjuyorum.yatakta yanimda yatiyo.
Ya kizlar zinco ya iki gundur basladik anlayanafim ama arkadadim sap simplex cok iyi diyo.bide annem yuzustu yatiriyo cik rahatliyo kuzucuk

İns cnm dr da dedi iki ay sonra gecer die fln. Buarada dilek ve belmanin kizlarii ne tatlii kizz ben instagramda gordumm

Malesef canm bugün gittik dr a altı mantar olmuş birde reflü başlangıcı var dedi kusma si hiç normal değilmiş 4 gündür çok bilmiş aile buyuklerim normal bebek kusar dıyorlardı
cnm ck uzuldum. Bu ne kizz nazar mi ediolar nee. zaten kerkesin ayri kafadan konusmasi deli etcekbenide

Yok anamm bi ay oldu gecmedii yaa hala koyuu goz dr a bakti bisey yok dedu amaa ben bebegime her baktigimda uzuluom ins artik beyazlasir yaa

İns cnm dr da dedi iki ay sonra gecer die fln. Buarada dilek ve belmanin kizlarii ne tatlii kizz ben instagramda gordumm
keşke geçsinde o zamana kadar dayanmaya razıyıım,hem hareketlenmeye başlıyorlar ya kendi gazlarını çıkarabilirler evet canımm yaa çok şekerler maşallah onlaraa,bende koyacam diyom kocam kızıyo nazar değer diyee,ama gerçekden de değiyo yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…