Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kizlar bugün cok güzel birsey ögrendim bi ablamdan eger doguruysa, insaallah yarin alip denicem. sizde deneyin, deneyenlerin hepsi cok memnunmus. Gaz sancisi icin: tahin varya alta birikince üzerine yagsi cikiyor hani - iste o üzerinde biriken suyundan gögüslerinizin ucuna sürün ve bebislerinizi emzirin, hem gögüs ucu yaraya bire birmis hemde bebegin gazini aliyormus. o deneyen ablada önerdigi kisilerde hem cok memnun kalmislar, darisi bizlere insaallah :KK70:

kizlar bugün cok güzel birsey ögrendim bi ablamdan eger doguruysa, insaallah yarin alip denicem. sizde deneyin, deneyenlerin hepsi cok memnunmus. Gaz sancisi icin: tahin varya alta birikince üzerine yagsi cikiyor hani - iste o üzerinde biriken suyundan gögüslerinizin ucuna sürün ve bebislerinizi emzirin, hem gögüs ucu yaraya bire birmis hemde bebegin gazini aliyormus. o deneyen ablada önerdigi kisilerde hem cok memnun kalmislar, darisi bizlere insaallah :KK70:
Zeynepcim bende dun ogrendım tahini bıgun sürdüm umarım işe yarar göğüsler fena oldu çünkü benım emziremıyorum sağıyorum

Ayy inşallah kız denemekte fayda var. Deneyin bakalım olacak mı

Evet bizimkine uyumuştum şimdi uyandım yarın bıcı bıcı yapacak. Kimle yaptırıyorsun banyoyu ben daha tek yapmadım aablamla yaptırıyorum.

Yok cnm bende daha tek yaptirmaya totom yemedi ya ablamla ye esimle. Ama ogrenmek lazim artik

Günaydın tatlı anneler ve gazlı bebisleri :KK43:
Ben gaz için damla kullaniyorum tam olarak gecirmiyor ama az da olsa rahatlatıyor
Bide d vitaminine başladık sizde kullaniyormsnz
Cnm bn iki haftadir kullaniyorumm. d vitaminini ..bu arada pazartesi kontrolum vaar sizin goz bobrek kalca kontrolunuz nezamann kc gunlukken yapicak sizin dr lar

Ben gaz için damla kullaniyorum tam olarak gecirmiyor ama az da olsa rahatlatıyor
Gaz için birşey kullanmıyorum canım ama vitamini kullanmaya başladım.doktorum 1 ay olmadan birşey vermiyor.bu arada sen çocuk doktoru olarak kime götürüyorsun.sadece dün 1 kez rezrne verdim bir çay kaşığı aslında 3 çay kaşığı vermeliydim ama kv hemen karşı çıktı.off of çık huzursuz oğluşum gazdan napcaz böle sinirlerim altüst oldu

Gunaydın canım 15. Günde d vit baslıycam daha 10 günlüğün teyzesi .. Bu arada ankaradakiler cocuk Dr nereye gidiyorsunuz

Damlayı 15 günden itibaren başladık kullanmaya. Bugün mestil verdi gaz ilacı doktor

Doktordan geldik biz. Gazı daha çok alttan çıkardığını söyledim bebek için bi zararı olmaz ama 3-4 ay gaz sancısı çeker dedi. Mümkün olduğunca üstten çıkacak. Ultrasona girdik çokşükür hherşey normal. İdrar tahlili yapılacak daha yeni yaptık evde idrarı yarına kadar kutuda kalsa yarın getirsek olur mu kızlar ya. Eşimin işi var bende gidemiyorum. Bu arada 45. Gün kalça göz vs testler için çağırdı doktor. Yani 1.5 aylıkken yapacak.

Doktordan geldik biz. Gazı daha çok alttan çıkardığını söyledim bebek için bi zararı olmaz ama 3-4 ay gaz sancısı çeker dedi. Mümkün olduğunca üstten çıkacak. Ultrasona girdik çokşükür hherşey normal. İdrar tahlili yapılacak daha yeni yaptık evde idrarı yarına kadar kutuda kalsa yarın getirsek olur mu kızlar ya. Eşimin işi var bende gidemiyorum. Bu arada 45. Gün kalça göz vs testler için çağırdı doktor. Yani 1.5 aylıkken yapacak.

Taze olmasi lazim cnm cisinin. Bizde simdi verdik 2 saat surdu resmen pasamin keyfi. 3 defa sicti tam bez degisirken isedi. Torbaya isemedi bi sipa. Hemen aliyolar orda.

Her bebekte farkli damla ise yarayabiliyor. D vitaminine coktaan baslandi. Rezene ver cnm bebise cok ise yariyo bide bacaklarini ittir karnina sicak bez koy ayaklarinada. Sende boool boool rezene ic

X