Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynenn benim sinir oldugum neredeyse ogluma tek bnm bu diecek. amaa ihtiyacda oldugunda hemenn meltem. kiz biz hem bebeklere bakioz hemde kendilerinin bi istedigini 2 etmioz yaa ondann boyleler millet gibi 40 gun yatican akillari baslarina gelir belki. bnmki gecen kiz vucudun gitti zayifla deip moralimi sifir etti nerden bulayim eski vucudu artik oglusumun cani sagolsunn :) git azz uzerine duzgun seyler giy dedi e haliyle biraz pasbalim yorgunluktan lavoboya bile zarzor gidiom bebis arkamdan cigligi basio. eskii meltemm giittiii geceliklerim bile dar giydigimde balik etli karim diince tum romantizm ucuuup gidio bu defa utaniyorum kocamdan acaba nereme soyleyecek due

Evet ya herkes doktor kesiliyor birden. Bende doktora göre hareket edicem bakalım ne derse ona göre.
Yapıyorsa verme mamayı mamaya alışan memeyi bırakırmış benimde kayınvalidem sürekli meme isteyince doymuyor mama yapalım dio ama olmaz die atlıom hemen :)

Aynen bulmuşlardda şükretsinler. Ne güzel bakıyoruz bebeklere bende pijamalarlayım hep. Üstümü değiştirmeye vakit yokki. Nerdeyse eski kiloma döndüm ama beyefendi vermişken 55 é düş diyo. Bende sen kendine bak diyom hihh.

Dün dr bana infacol diye bi damla verdi dünden beri kullanıyorum simdilik bi etkisini görmedim kullanmaya devam ediyor um

Git canm ya boşver gitmesen sen annenleri goremeyeceksin kendini cezalandirmis olursun

OFF kızlar oğlum banyo yaptı bende yapayım dedim ben banyodayken annemle abla acıkmış diye mMama vermişler biraz önce ağrısı var gibi ağladı biraz sonra hep kustu. Geçenlerde bende gece Mama vermiştim yine kusmuştu. Mamayı istemiyor galiba neden böyle oldu anlamadım

Biz evde tartiyla olcuyoruz minigimizi önce babası kendi kilosunu öğreniyor sonra kızımızi alıyor tartiliyor aradaki fark bebişin kilosu :)
çişi kakasi uyuması normalse mama verme canm yaa sonra meneni almaz geçen gece biberon verdik sonraki acikmasinda çok uğraştık meme vermeye cokk zekiler yaa

Vermiyorum zaten. Bugünde yemiş ben banyodayken biraz sonra kustu. Daha vermem verdirtmem doktor demeden. Eşimde evdeki tartıyla yaratalım diyo da bana pek doğru çıkmaz gibi geldi. Cumartesi bakacaz bakalım ne kadar olmuş bal küpüm

bzde şimdi alt açtık baya kalkmış..inşalah bzmde düşer kurtuluruz... koku olmuşmuydu sizde cnm
Koku yokdu ama iltihap vardı çişinden enfeksiyon kapmışdı galiba onada doktor antibiyotikli krem verdi.şükür geçti gibi.tam altını alırken çiş yapıyor yaramaz üstü başı çiş oluyor

kızlar kontrolden geldim her şey yolunda çok şükür üşeniklikten kurtulup bugün gittim artık
vajinal muayene de oldum
doktorum kafamdaki sorular için beni o kadar rahatlattı ki; artık psikolojim, sağlığım eskisi gibi olur mu diye sorularıma tam cevap aldım ve aklımda bir tane bile acaba yok... ben biliyordum aslında ama emin olmak daha güzel... eskisinden daha sağlıklı olcakmışım inşAllah... kendimi eskisinden fazla daha enerjik, daha mutlu hissedecekmişim
yani bu benim için daha iyi ki ben de öyle düşünüyorumm
bu arada size daha önce kişisel temizlik için danışmıştım ben geçen hafta dikiş bölgemi kapatıp ağda yaptırmıştım... yani eski alışkanlığımdan vazgeçmedim benim için iyi de oldu...

Ya cok takma kuzum oda korkuyo hasta olur diye senin icin n kdr kiymetliyse onun icinde okdr kiymetli. Mama veriyomusun? O mu kabiz yapiyo acaba

Ohh ne guzel cnm sana da cok guzel moral olmustur. Ay ben agdaya yemedi daha dikislerim odem olmus zaten persembe bebisin kontrolu var o arada bende bi acayim bacaklarimida gosteriim:) antibiyotik yazcak herhalde tekrar

Koku yokdu ama iltihap vardı çişinden enfeksiyon kapmışdı galiba onada doktor antibiyotikli krem verdi.şükür geçti gibi.tam altını alırken çiş yapıyor yaramaz üstü başı çiş oluyor

Benim bebisin gobegi sallanirkende doktor kendisi dusurdu.

Dün dr bana infacol diye bi damla verdi dünden beri kullanıyorum simdilik bi etkisini görmedim kullanmaya devam ediyor um

Ben forumda hep zinco diye damla okuyorum. Ay atlatsak su gazli donemleri. Bisey degilde o ikindikca benim icim aciyo

Ne güzel işte canım. Ohh keyifle büyüt artık bebeğini çocuklarını. Allahım başka dert vermesin. Herşey daha güzel olcak hepimizin inş.

Hmm sakla sakla mamalari :)
Bugün kv geldi bebişi yıkadık hemen emziriyim de yatiralim dedik emzirirken basimda dikildi dikildi yeter artık demesin mi :) ne yani emen çocuğu biraktiriyim mi dedim gitti iki dk sonra daha ne kadar emecek diyo ne diyecegimi şaşırdım saka mi bunlar yaf

Ohh ne guzel cnm sana da cok guzel moral olmustur. Ay ben agdaya yemedi daha dikislerim odem olmus zaten persembe bebisin kontrolu var o arada bende bi acayim bacaklarimida gosteriim:) antibiyotik yazcak herhalde tekrar
Off benm dikislerde de var bi sorun hala oturamiyorum ama gitmeyede korkuyorum

sağolasın canım
ödem mi oldu kıyamam yaa umarım hemen iner şişlikler... hayırdır canım bebişine mi antibiyotik verecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…