Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar bzim bgn 11. günümüz hala göbeğimiz düşmedi sizlerin kaçıncı gün düştü..? bize doktor yıkamayın göbek düşene kadar dedi..yıkayamadıkda kuzumu... dün göbeğinden bi parça döküldü...sonrada çok kötü bir koku geliyor göbüşten...biraz endişeliyim açıkcası..yarın götürsekmi acaba dr a

cnm hayrlı olsun...bzmde 11. günümüz göbek hala düşmedi..bnmde sütüm yetmiyor..doymuyor kuzum..sütler çoğalmaya başlıyor pes etme...sakın o göğüsü pes edip bırakma..bi kaç güne gelir sütün..bnmde dikiş yerleri hala ağrıo..dediğin gb bu duygu bambaşka herşeye değer...allah kuzularıımıza sağlık şifa wersin...

11.günün gecesi düştü canım.

Götür canm 8 gün bu göbek kokmus deyip kendi çıkardı biz koku hissetmemistik bi götür dr sizinkini de çıkarır belki

Canım o çektikçe sütün artar aksine hiç tasalanma Sakın mama verme memeyi bırakır. Sen takip et günde 4-5 defa çişini yapıyorsa kakasını da yaparsa sütün yarıyor demektir bir ay bekle istenen oranda kilo atışı varsa zaten doktor böyle devam et der yoksa mamayı o önerir

kizlar mrb gazli bebisler ne alemdee. pfffff benim bebis kabiz oldu galiba yavrum dunden beri kakasini yapmiilo sikinmadan bi hal oldu dun gece hic yatmadik hala da ayaktayim. bu arada annemlere gidemiyorum artik esim izin vermio cocuk hasta olur dio hamisligimin butun stresini annemler cektii simdi ise birakmio zalimogluzalim. sanki cocuk tek kendisinin kimi zaman beni sinir edio cocuk acikti cabuk gel hasta olucak altina bak.... iyiki kendii varr sonra yapmam falann.. sanki kendisinin demesiyle yapiyorum. cok uzuluyorum bana boyle yaptiginda yaa onu dusunmuyor sutunu etkiler die. yavrum benimde canim benimki erken basladi tartismalara Allah yardimcim olsun

Gaz sorunu herkezde baslamis sanirim. Bizde bi acikinca uyaniyoruz sonra 2 saat ikin ikin bi hal oluyor yavrum bacaklarini falan itiyorum 2 pirtlatiyoruz ama daha cikaramiyor. Persembe kontrol var. Persembeye kadar devam ederse bende damla isticem kiyamam kipkirmizi oluyo yavrucak.

Cnm zeytinyagli pamuklu cubugu azcik popisinin deligine ittir hemen cikariyolar. Esin konusunda da kendini uzup sikma canini bak sutunu dusun. Bosver annenlere gidemiyosan annenleri cagir yanina. Huzurunuzu bozmayin bunun icin.

Bi duzene girelimde toplanicazz aylosumm.

Cnm zeytinyagli pamuklu cubugu azcik popisinin deligine ittir hemen cikariyolar. Esin konusunda da kendini uzup sikma canini bak sutunu dusun. Bosver annenlere gidemiyosan annenleri cagir yanina. Huzurunuzu bozmayin bunun icin.
Cnm ben biraz uzagim annemlere kardeslerim dersaneye gidio babam ise eee annemde tek gelince bisey anlamiom.. hem esim sehir disina cikio annemlerinin evi yolunun uzeri zaten cuma gunu dr a gitcem onda gideyim diyorum onada yok dio tersters konusmasi canimi sikiyor yoksa gidip gelmek dgl benim cocugum dgl mi de herseye karisio hadi guzel dese neysee azarlar bicimde vallahi kiriliyorum gel bunu ona anlat bu kadarda anlayissizlik olmazki sonucta melegim 5. yilimda geldii millet nevseson dikkat et diolar hani dikkat etsem kimee anlayan mi var mecbursan yapican diolar

O
Oni da yapiyorum duygum her alt degismede.
Ayrica kocis gotureyim dedi :) biraz kizdim amaa gidelim dio nie boyle yapti kii ilk basta yok hastalanir oooo daha bi suru sey simdide aksam 5 de hazir ol dio gitmem dedim dee bu defa da gitcen die tutturdu vallahi anlamiyorumm

Cumartesi gidecez balım artmış mı kilo. Bende araştırdım aynı senin dediğin gibi yazıyo. Eşimde kilo almamışsa doktor zaten der diyo ama Annemle ablam illa Mama ver arada diyo ama ben vermiyorum. Çişini kakasını yapıyo sürekli canım.

Ahh Meltem ne kıymetlendiler demi. Bende yanında eşimin OFF desem deme diyo olacak okkadar diyo sürekli acıkıyor desem doyur diyo hiç yoruluyo Uykusu var diye düşünüyor musun dedim tabi diyo. Bana birde ilk günler kıskanıyorsun dedi bebeği. Alakası yok aslındaaz ilgi isistiyorum allahtan bu aralar düzeldi.. İlk günler resmen bana sen git ben oğlumla yatcam diyordu.

Yapıyorsa verme mamayı mamaya alışan memeyi bırakırmış benimde kayınvalidem sürekli meme isteyince doymuyor mama yapalım dio ama olmaz die atlıom hemen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…