Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlar yaaa giremiyom yogunluktan.ev de kalabalik o dan daha da yogun.ya bu bocuk cok tatliii ama gecelrri uyumuyo genelde bi de memeyi tutamiyo hala mama veriyoz sut de sagiyom onu da vetiyom ama gogus ucum kucuk galiba
Bide kafasini ne zamn tutck ki yaa cokkk korkuyomm

Aynı dert çoğumuza var. İnat ediyo uyumamaya. Kafasını ne zaman tutar bilmiyorum ama valla tek o dert olsa uyku uyuyamıyorum şöyle bi derinden. Aklım hep oğlumda. Nasıl bi duyguysa bu uyku bile uyutmuyo insana. Korkma hiç az bi büyümeye başlasınlar daha kolay olacak herşey inş.

Anaaa herkes nereye gitti. Kimse vakit bulamıyor artık herhalde. Ben ne banyo yapmaya ne lavaboya ne yemeğe vakit bulamıyorum düzenli bi uyku yok. Yarım saat olmadan başlıyo ses çıkarmaya. Keçi gibi bağırıyor oğlum yaaa ağzını yediğim

Anamm maşallah bizde 40 ı kımız çıksın diye bekliyoruz daha 16 günlüğüz.nasıl canım bi düzen var mı nerdeyse 1.5 aylık olmuş Eymen bey
artık kimseler yok forumda ben de giremiyorum eskisi gibi bugün kırkımız bitti çok şükür cumartesi günü de kırkımızı çıkardık sizler ne alemdesiniz?...

Anamm maşallah bizde 40 ı kımız çıksın diye bekliyoruz daha 16 günlüğüz.nasıl canım bi düzen var mı nerdeyse 1.5 aylık olmuş Eymen bey
darısı başınıza canımmyok canım nerdee keşke olsa ama hala belirli bir düzenimiz yok 2 aylık olana kadar bir düzene gireriz herhalde

Ya kızımın da gazı gitmiyo
emiyor gazını cikariyoruz yine rahatsız
Gece de gündüz de uyuyamiyor hiç

Canlarim napiyonuz
Hic vakit yok gercekten girmeye hala hastane camasiri yikama isi bile bitmedi.tam oturtamadik duzeni
Dikis yerim de fena aciyo.ama bu duygu cok guzel yine de.bygun kontrole gittik sarilik olmamis minisim mamadan tabi ama olsun.bi sorunumuz yokmus sukur.ama benim sutum yetmiyo hala.hatta sol gogsumden hic gelmiyo napicam bilmiyorum fena aciyo.sagsam da gelmiyo

Oyy canım yaa biz hala alışmaya çalışıyoruz sen daha yenisin. Benim Süt geliyo çok şükür ama oğlum sürekli aranıyor emsin aradan az bi zaman geçmiyor bi daha.. Böle giderse Süt yetmeyecek diye korkuyorum. Eşim asla Mama verme diyo bende damızlık gibi sürekli emziriyorum uyku da yok.

Aynen Aylacim yaa aynı sorunlar bugün dr kontrolu vardı annemle abim goturduler ben dikislerden oturamiyorum eşim hasta
Gaz sancisina başka bi damla verdi bu biraz işe yaradı gibi bakalım

Canm bizde düzene giremedik hala ama zamanla olacak
mama versende arada göğsünü de ver bence bebek emdikce süt gelirmis

Demekki bu dönemlerde çoğu bebekler aynı olu o canım. Vala bende çok bunalıyorum ama gün sayıyorum resmen geçecek diye.
Aynen Aylacim yaa aynı sorunlar bugün dr kontrolu vardı annemle abim goturduler ben dikislerden oturamiyorum eşim hasta
Gaz sancisina başka bi damla verdi bu biraz işe yaradı gibi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…