Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Herhalde bebekde Sonra o emecek acele ediyo. Vala ne kadar ederse bırakma boşver onu. Bebek eme eme uyuya uyuya büyüyecek.
Hmm sakla sakla mamalari :)
Bugün kv geldi bebişi yıkadık hemen emziriyim de yatiralim dedik emzirirken basimda dikildi dikildi yeter artık demesin mi :) ne yani emen çocuğu biraktiriyim mi dedim gitti iki dk sonra daha ne kadar emecek diyo ne diyecegimi şaşırdım saka mi bunlar yaf

Kızlarr bebeklerimiz çok küçük ama görenler kime benzetiyor. Benim herkez babaya bu kadar benzer mi diyo. Benle alakası yokmuş. Birde kirpiklerimi sarı saçlar da açılmaya başladı benim gibi esmer olmayacak galiba hayatımın aşkı. :-)

Kızlarr bebeklerimiz çok küçük ama görenler kime benzetiyor. Benim herkez babaya bu kadar benzer mi diyo. Benle alakası yokmuş. Birde kirpiklerimi sarı saçlar da açılmaya başladı benim gibi esmer olmayacak galiba hayatımın aşkı. :-)

Herkez bana benzedigini soyluyo el parmaklarinin yapisi bile ayni kurban oldugumun. Evlat ne guzel biseymis yaa:KK68:
Ama evi pohh goturuyo:KK70:

Herkes bana benzetiyor ama benmle alakası yok ne ten rengi ne saç ne göz rengi ne ağzı burnu...nasıl benziyor anlamadım ama cokk ciikiinn bi kız yaa

Kızlar dün gece 3de sagdim sütümu koydum dolaba annemede söyledim aldım kocamı çıktık dışarı bi tazelendim kendime geldim
Ama dikislere bişeyler oldu herhalde acisindan duramıyorum yerimde :KK43:

kıyamam ya çok geçmiş olsun canım :KK43:
Cok saol cnm Allah beterinden korusun yavrularimizi

Kızlar dün gece 3de sagdim sütümu koydum dolaba annemede söyledim aldım kocamı çıktık dışarı bi tazelendim kendime geldim
Ama dikislere bişeyler oldu herhalde acisindan duramıyorum yerimde :KK43:
Cnm baticonluyor musun? Benimde 18 gune kdr hep agridi acidi dr bisey surme demisti bende surmedim odem olmus. Baticonlu suya basladim iyi geldi. Sağa dogruysa dikisin saga dogru oturma. Majezik alabilirsin demisti drum bana. Sende al istiyosan cok agrirsa yada parol al.

Ya etrafimdakilerde korkutuyor neden gecmedi bisey mi var filan diyorlar ama benm yaram geç iyilesir zaten
Ama çok zor oluyor bebisle ilgilenmek yaa
Korkma canım tek sende değilki sorun genel olarak aynıyız.benimde çok ağrım var üstelik birde hemoroid tuttu yani.bazen ağrı belime ve kasıklarıma vuruyor . oğluşun altını alırken bile zorlanıyorum ama buda gececek.

Cok saol cnm Allah beterinden korusun yavrularimizi

Cnm baticonluyor musun? Benimde 18 gune kdr hep agridi acidi dr bisey surme demisti bende surmedim odem olmus. Baticonlu suya basladim iyi geldi. Sağa dogruysa dikisin saga dogru oturma. Majezik alabilirsin demisti drum bana. Sende al istiyosan cok agrirsa yada parol al.
Benim doktor doğumdan hemen sonra baticonla temizleme ve antibiyotik verdi.her lavabo çıkışı baticon sürüyordum ama 10. Günden sonra bıraktım ara ara yapıyorum.ağrı kesicide minoset plus verdi

Bugün oğluşu dayanamayıp doktora götürdüm sarılığı 6.4 düşmüş. Sarılık yok dedi doktor. Kalbini kontrol etti masum üfürük çıkmıştı oda kaybolmuş. İyi bir kontrolden geçti genel durumuda iyi dedi kilo almış oğlum maşallah .işitme testinide yaptırdık testi geçti .bizde durumlar böyle hanımlar sizden haberler ?????

Bu arada emzirmenin yanında kendi sütümü sağıp biberonla veriyordum doktor bırakmamı sadece emzirmemi söledi.

X