Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydinnnn canolarrrr
Nasilsinizzz???bebitolar napiyoo??
Bugun agdaya gitcem.beklucektim daha ama korkuyom galiba artik :KK43:

Gunaydin canomm. Uykusuzuz ama hastana yolundayiz igne icin. Git git son donemlerde zor oluyo zaten daha erteleme

Cnm öyle diorum ne yapaim yariladok çok şükür. Sunun surasinda 20 gün kaldı bi defa daha sehir disina cikar ins ondan sonra bebislerde bizfe rahatlatizz ayrica ben bugün sabah 6 da uyudum yaaa
Agrim var de gecistir. Yada bu donemde beraberligin gunah oldugunu sakincali oldugunu soyle. Belki ise yarar. Tamam ihtiyaclari ama sen ordan bi insan cikardin. Azcik daha bekleyiversinler

Vala canım ben emziriyorum sonra çıkarıyor memeyi ağzından verince almıyorsa doymuş diyorum. Doymazsa zaten çok geçmeden aranıyor ağzı meme diye. Sarılığımız da düşüyor çok şükür. Dün bende 6 da uyudum bütün gece mız mız yaptı oğlum
Kızlar bebitonuzun doyduğunu nasıl anlionuz yaa

Anaaa
Vala canım ben emziriyorum sonra çıkarıyor memeyi ağzından verince almıyorsa doymuş diyorum. Doymazsa zaten çok geçmeden aranıyor ağzı meme diye. Sarılığımız da düşüyor çok şükür. Dün bende 6 da uyudum bütün gece mız mız yaptı oğlum
Anaam kız bnm bebis sürekli emio amaa sanki.ayirmaa beni memisden dio. Acaba doymuo mu ki :KK43: sürekli geziyor ağzı

Mesela benimkide dün gece aynı öyleydi. Emiyo gaz çıkarıyor yada zorluyor sonra uyumadan ttekrar meme istiyo. Sabaha kadar uğraştım en sonunda 6 da uyudu. İnsan da üzülüyor sürekli meme isteyince. Birde benimki istiyo memeyi verince 5 dakika olmadan memede uyuyo o sürekli istediğinde.
Anaaa
Anaam kız bnm bebis sürekli emio amaa sanki.ayirmaa beni memisden dio. Acaba doymuo mu ki :KK43: sürekli geziyor ağzı

Cnm öyle diorum ne yapaim yariladok çok şükür. Sunun surasinda 20 gün kaldı bi defa daha sehir disina cikar ins ondan sonra bebislerde bizfe rahatlatizz ayrica ben bugün sabah 6 da uyudum yaaa

Ya cnm sadece memeyle ugrassaydim benimde oyleydi simdi duzene koydum memeleri pompayla bosaltiyorm 15 dk emziriyorum sonra sagdiklarimdan veriyorum 60 cc iciyo kendiliginden daliyo uykuya cok sukur. Yoksa bizde cok sabahladik oyle.

Canim elektrikli pompan varsa onunla sag iyice bosalt. Bende ilk basta oyle oldum tas gibi cayir cayir yaniyordu. Süt sitmasimi ne diyorlar titreme usume aliyordu hamam gibi evde.Sicak dusta masaj yap iyice sut kanallarin acilsin. Sonra pompala. Her emzirmeden sonrada bosalt gogusleri hem sutu arttiriyo hem rahatlatiyo. Ben oyle kurtuldm
Elektrikli pompam var ama manuel daha cok boşaltır diyorlar bide ondan mi alsamki

Cicegi burnunda annecikler göbegimin asagı indigini nasl anlarım yada kacıncı haftada iner sancılar tam olarak kacıncı haftada baslar. Pek kayda deger sancım yok benim?
Canm bende hiç sancı hissetmedim nst de 75 filan çıkıyordu benm günüm geçti suni sancıyla doğum yaptım karnımın ne zaman asagi indiğini hatırlamıyorum

Yani kotu dusunme kotu dusundukce daha cok bunalima girersin. Bebeginle basbasa olmanin tadini cikar. Bak dusun dogurdugumdan beri gunduzleri hastaneye kucagimda pusetle ben goturup getiriyorum. Esimi beklemiyorum bile. Gucluyuz bizz iyiyizz bizz. Her isin altindan kalkariz bizzEn Büyük TÜRKİYE
Ya varya başından beri enerjine hayranım

Kızlar bugun 19 günlük olduk masallah. Bu arada bugun bugun rahmim sancilanio kasiklarim agrio adet olucam gibi benim kanamam kesildi artik. Bu arada ozel olcek amma benim kocis rahat durmicek :KK43: dikisim 3 tane vardi iyi oldu ama agri yapio yeri bugunku sancimda canimi sıktı. koca ozledim de ozledim die tutturdu. Sanki gerdek gecesi moduna girdim ya acirsa die :KK43: hem erken diom gel bunu adama anlat ayy napcam bilmiom
Ben lohusalik bitene kadar 40 gün düşünmüyorum canm zaten dikislerim deli ağrıyor imkansız yani
Sorarsan tavsiyede etmiyorum dikislerinle

X