Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Mesela benimkide dün gece aynı öyleydi. Emiyo gaz çıkarıyor yada zorluyor sonra uyumadan ttekrar meme istiyo. Sabaha kadar uğraştım en sonunda 6 da uyudu. İnsan da üzülüyor sürekli meme isteyince. Birde benimki istiyo memeyi verince 5 dakika olmadan memede uyuyo o sürekli istediğinde.
Aynı benmki de öyle yaa memeler yara zaten bide orayı niye bosyere mesgul ediyorsn.git yerinde uyu

Kizlartt naptinizz??gittim geldim artik agda yaptirdim hazirim artik.
Ya ben de sut sagma makinesi bakiyorum avent alicam elektrkli kullanan var nii??
Bugun humanayla lactamili de aldim ne zamn gelcekkkk:KK53:

İyi aks hanımlar bugün saat 15:10 gibi cok afedersiniz kahverenkli akıntı geldi 2 gündür hafif vardı bugün arttı nette aradım ama bulamadım aklıma takıldı. Crs günü randevum nisan dedikleri sey olabilir mi cevap veren olursa cok sevinirim. Bu arada gögüs uclarım cok sızlıyor ve soyuluyordu. Sarı kantaron yagıyla masaj yaptım soyulma bitti yaralar ve soyulmalar icin cok iyi.

İyi aks hanımlar bugün saat 15:10 gibi cok afedersiniz kahverenkli akıntı geldi 2 gündür hafif vardı bugün arttı nette aradım ama bulamadım aklıma takıldı. Crs günü randevum nisan dedikleri sey olabilir mi cevap veren olursa cok sevinirim. Bu arada gögüs uclarım cok sızlıyor ve soyuluyordu. Sarı kantaron yagıyla masaj yaptım soyulma bitti yaralar ve soyulmalar icin cok iyi.
Nisan olabilir cnm sancin varmi?

Kizlartt naptinizz??gittim geldim artik agda yaptirdim hazirim artik.
Ya ben de sut sagma makinesi bakiyorum avent alicam elektrkli kullanan var nii??
Bugun humanayla lactamili de aldim ne zamn gelcekkkk:KK53:

Baharm ben hastane tipi pompaladim ama onun kullanici yorumlarini okumustm baya memnun kalan var

Aa iyilestiriyo mu? Gerci bepanthol iyi geldi ama onuda deniyim. Nabiyon gizzz?
ii bacim nasil olayim uykusuz yorgun ik cocuk anasi olaraktan merhaba hepinize tableti elime aliorum tam yazicamm useniyorum zaten viyakliyo hemen bisiler yiyip onla ilgileniyorum off cnm senn velet nasil

Yaaa Offf gündüz zorla uyandırdığı oğlum gece uyumak bilmiyoi tam tersi olsa keşke. Geceleri uyuyup gündüz uyumasa. Ne zaman düzene giricez Ya bizzz

ii bacim nasil olayim uykusuz yorgun ik cocuk anasi olaraktan merhaba hepinize tableti elime aliorum tam yazicamm useniyorum zaten viyakliyo hemen bisiler yiyip onla ilgileniyorum off cnm senn velet nasil

Aynen en fazla uykum 2 saat iste emzirmw aralarinda. Oda isim gucum olmazsa. Ne zaman 3 4 saat uyucaklar:KK43: benim sipam iyi teyzesi idrar yolu enfeksiyonu cikti hergun igne oluyoruz simdi. Gobisimizde dustu yarin bici bici olcak:KK70:

X