Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İnş olumlu gecer.sıkıntı cıkmaz zannedersem 8 kişiyiz burda cunku

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ohh iyi o zaman. Ben yıllık izinde bir gidiyom ortalık karışıyor. Yerime bakacak kimse yok.

Arkadaslar 8 haftalik hamileyim tansiyonum bi düşüyor bi yükseliyor. Kalp atislarimda artıyor hemen ama carpinti hissetmiyom gozlerim karariyor basim dönüyor bayginlik hissi yasiyom sizce normal mi lutfen cevap verin

Kan şekerin düşüyor olabilir. aç kalma. Ama kesinlikle bir doktor ile görüş ihmal etme canım.

amann aç kalmayın yaaa en azından atıştırın,bebiş olunca düzene giriyo hayat sankii :KK16::KK16:
Evet bebiş için daha sağlıklı besleniyosun. Dikkat ediyosun. Aman yarabbim minicik bebişler için nasıl çırpınıyoruz ya :KK1:

Ohh iyi o zaman. Ben yıllık izinde bir gidiyom ortalık karışıyor. Yerime bakacak kimse yok.

Kan şekerin düşüyor olabilir. aç kalma. Ama kesinlikle bir doktor ile görüş ihmal etme canım.

Evet bebiş için daha sağlıklı besleniyosun. Dikkat ediyosun. Aman yarabbim minicik bebişler için nasıl çırpınıyoruz ya :KK1:

Yarin gidecem doktora insallah hersey normaldir

oh ne güzel akşama kadar muhabbet ediyosunuz kızlarr :))

Tabi kocisler geldi herkes cevrimdisi sizi gidiler siziii :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet kaldığımız yerden tam gaz devamm :KK16:

ben haftada 4 gün çalışıyorum o yüzden giremiyorum nete gündüz :)) ama akşam gelince bir bir okuyom kim ne demiş ne yapmış die :KK70:

anladım canım,olsun akşmları takipdesin en azındann :KK16:

hehheeh konuşuyoz sende katıl :KK1: gündüz fazla konuşulmuş ki akşam kimsenin çıtı çıkmıyo :KK1::KK1:

bende bir uyku var sorma sürekli uyuyasım geliyor :) yarı uykulu kelimelik oynuyorum azcık sona hoopp yatıyorum. zaten az kaldı kontrole şükürler olsun pazartesi randevum. seninki de çarşamba görelim artık bebişlerimizi :KK49:

Kizlarrr yaa bn annemlere geldim ama aklim bebiste 45 dk yol surduu biseyy olur mu acaba yaa hafiff sancimda oluo acaba psikolojik mii:confused:

bende bir uyku var sorma sürekli uyuyasım geliyor :) yarı uykulu kelimelik oynuyorum azcık sona hoopp yatıyorum. zaten az kaldı kontrole şükürler olsun pazartesi randevum. seninki de çarşamba görelim artık bebişlerimizi :KK49:

Gorunn gorunn saglicaklaa bebislerii bnm koca da gittii gecrme gunduzz buraliyim artikinn:KK70: ya annemlere geldim biraz uzun oldu yoll bebisi merak ediorumm yaa hafif sancim bide bel agrim olduu nee bileyiimm isteee

Kizlarrr yaa bn annemlere geldim ama aklim bebiste 45 dk yol surduu biseyy olur mu acaba yaa hafiff sancimda oluo acaba psikolojik mii:confused:

cnm aklina kötü seyler getirme. Nezaman endiselenmeliyuz? Kanamamiz yada Sancimiz olursa, onun disinda pek takma :) yorgunluktandir, yat dinlen sabaha dinc olursun insAllah :)

X