Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yapti canim dun baya sanci cekti sonra bebegin nabzi dusuyo diye sezeryan olmus. Cok agrisi vardi ikisini birden cekti normal. Bol bol dua istiyo..

Benim bocekle meme kavgasindayiz cnm ne yapalim. Sarilik sinirdaymis zorla memeyi dayamaya calisiyorum ama uykucu sirin. Atlaticaz Allahin izniyle

Sal gitsin yaaa bende ozledim rakiyi. Popoyu koltuga koyma zamanim gelince icicem

Kızlarrr günaydın. Göğüslerimin uçları Acımaya başladı iyice. Ne iyi gelir krem almıştım ama sürmek istemiyorum bebeğim için.

Sal gitsin yaaa bende ozledim rakiyi. Popoyu koltuga koyma zamanim gelince icicem
dudu emiyomu velet
Alıyo demi bebek Göğüsü almaz diye denemedim hiç ama artık can yakıyo emerken. Süreyim o zaman canım.
yok sur sen bu kremler guvenilir hem emzirdikce acisi ggeciicek bide her emzirmeden sonra sagi verdiysen solu ver sirali emzir sut damarlarin acilir ve iki memede dolar aciyo diye hep aynisin verme aciya aciya acisi gecicrk benimdr aciyo ama gecicek

Aynen öyle yapıyorum canım sırayla

Aynen öyle yapıyorum canım sırayla
İnsan anne olunca dogasi geregi herseyi biliyomus gibi uyguluyo dimi bugun altini dgisirken hem isedi hem kaka yapti allahtan alt acma bezi seriliydi tamda ayaklardan tutmus yeni bez takiyordum fiskirtti ne varsa az kaldi yuzume menzil almisti :=)) kizlarin altini acmak daha kolay bu pipililer ugrastiriyo

Hahahaha yerim onların poposunu. Bende açtım bezi tam alcam pırt diye bi daha kaka yaptı hemen kapattım.

E
Mecbur suruciiz ben catladi yara oldu dun bi ara sute kan bile karisti. Aman olsun emsinlerde

vet canım yaa resmen hem acıdan kıvranıyorum emerkenhemde ohh emiyo ddiye rahatlıyorum. Anne olmak bambaşka bişeymiş. Huzur aşk asıl şimdi tam hissediliyor.

yaa ne güzell bi çoğunuz doğurmuş benim 17 sinde tam günüm bitmiş oluyo hala tık yok bende... napayım ben yaa tavsiyelerinizi beklıyorum. bir de 17 sinde de bişey olmazsa 18 inde gideyimmi hastaneye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…