Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sağol canım ya. Tecrübeli birilerinin olması neiyi oluyo. Heheheh oğluş yetiyor şimdilik herkese

Kizlar geldim ben.bugun yine cati muayenesi yapti.cokk zordu bu defa.bagirmamak icin zor tuttum kendimi.velhasil hals normal diyo dr um.son asama zor olucak ama olmaz diye bisey yok diyoo.
Yani denicez en azindan.zor baslarsa sezeryana doneriz diyo.
Ama ben hala rahat degilim.1hafta daha olmaz dedi inme durumuna gore
Ama sonradi icin bisi diyemm artik defi.3kg olmus bebisim 50cm.hayirlisi artik haftaya kadar daha surem var...

jiletle almak isterim ama ahh bir alabilsemm adam akıllı göremiyorum ki alayım bir de jiletle hiç denemedim o yüzden de tırsıyorum
Bende cok net goremesemde henuz almamakla beraber ne zaman csaret edicem bilemedim sana diyorum ama jilet le aliorum agdayi biraktim lazere devam edecegim icin jilet daha iyi ben sanirim yaram az daha iyi olsun oyle alcam jiletten korkma banyo al tirtikli jilet tarayarak hicbisey olmuyo daha guvenilir
Sağol canım ya. Tecrübeli birilerinin olması neiyi oluyo. Heheheh oğluş yetiyor şimdilik herkese
onlarin sevgisi bambaska zaten ama sakn annelige kaptirip bazi duygulari unutmayin ben hata yaptim kizimdayken 3 sene sogukluk yasadim simdi yapmicam oyle

sağol canım önerin için şimdi dediğin gibi bana da bu uygun geldi ama bakıcam artık cesaret edebilirsem ve görebilirsem almaya çalışıcam

Kizlarr deyin bana simdii napiyim dogumu kolaylastirmak icin ??yutuyorum hurma yiyorum.iliski devam napilir da kolay olur kii.acilma yok dahaa

Kizlarr deyin bana simdii napiyim dogumu kolaylastirmak icin ??yutuyorum hurma yiyorum.iliski devam napilir da kolay olur kii.acilma yok dahaa
yürüyüş yap canım basit egzersizler işe yarayabilir...sık sık duş almanın da etkisi oluyor

Sagol canim.aslinda baya hareketliyim hic oturmuyorum diyebilirim ama 0 acilma.ne zamn baslar kii??
daha 15 günün varmış canım o 15 günde neler olmaz kii sıkma canını bebiş kanala girmişse çok sürmez gibime geliyor... hem bırak bebeğin canı ne zaman istiyorsa o zaman gelsin

Bana kalsa bekleyebilirim çok şükür bi sıkıntımız yok hamilelik başında daha rahatsizdim :)
Zeynonun iki gün önce nişanı gelmiş belki coktaaaan doğurmuş tür bile

Ben
ben senn yerinde olsam jiletle alır gider im

Aynen canım ya. Bende hiç istemiyorum soğukluk girsin diye. Ama annem burda ve bebek ben annem aynı odada yatıyoruz eşim yatak odasında. Annem gidince ancak olur. Arada kimse görmeden öpücük atıyo ama

Bana kalsa bekleyebilirim çok şükür bi sıkıntımız yok hamilelik başında daha rahatsizdim :)
Zeynonun iki gün önce nişanı gelmiş belki coktaaaan doğurmuş tür bile
aaa ne güzel daha yeni öğreniyorum onu da tebrik ediyorum
sıkıntınız yoksa beklemek en iyisi canım

Benm dr um acilmanin yapisal oldugunu yurumekle filan acilmanin olmayacagini soyledi
bünyenin etkisi çok büyük herkesinki farklı dediğin gibi ama hızlandırmak amaçlı yürüyüş falan öneriyorlar

iyi geceler hamişler....bugün tontişimi gördük ilk defa güldü ultrasonda :)) 3850gr olmuş dr cumaya 4 ü geçer bile dedi...cumayı bekliyoruz heyecanlaaa.......szlerde ne var ne yok dünden beri doğuran oldumu

Canım tecrübeli değilim ya bişi desem sallama olucak ama jılet mantıklı geldi kontrol oncesi zaten sonrasında yıne Agdaya donersin ..
Canım senle aranızda 3 gun var neden bu kadar acele edıyosun ki ?? Bırakalım da bebiş istediği vakıt gelsin ..
Aynen canım ya. Bende hiç istemiyorum soğukluk girsin diye. Ama annem burda ve bebek ben annem aynı odada yatıyoruz eşim yatak odasında. Annem gidince ancak olur. Arada kimse görmeden öpücük atıyo ama
ayloşşşş logusalık halı var zaten hemen olmas ki olmamalı ilişki dıye bılıyorum .. Adetli olduğumuz dönemdeki gibi oluruz Bebiş doğduktan bi düre sonra az dur :)

Kızz yok zaten lohusa iken yapar mıyım. Sonrası için demiştim. Şimdi sarılamıyoz falan. İnşallah atlatcaz bu günleri de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…