Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sağol canım ya. Tecrübeli birilerinin olması neiyi oluyo. Heheheh oğluş yetiyor şimdilik herkese :KK49:
Bisicik olmaz ilk ameliyatimda bndede su gecirmez vardi dr cikartmisti banyoda cikmamisti bu dr hic bandaj yapmadi bile ilk gn gazli bez pansuman vardi ordaki kan icin taburcu olunca actilar ole gittim banyoda yap dediler yaptim islaniyoda ama kuruluyorum bi yanma oluy ama oglmun gobek bagina siktigim syden sikip tedavi ediyom kendi capimda :=)
gelir bi muddet sonra :=)) benim nasi geldiyse bu halde

bence riske atma cnm ya al jiletle nolcak

Kizlar geldim ben.bugun yine cati muayenesi yapti.cokk zordu bu defa.bagirmamak icin zor tuttum kendimi.velhasil hals normal diyo dr um.son asama zor olucak ama olmaz diye bisey yok diyoo.
Yani denicez en azindan.zor baslarsa sezeryana doneriz diyo.
Ama ben hala rahat degilim.1hafta daha olmaz dedi inme durumuna gore
Ama sonradi icin bisi diyemm artik defi.3kg olmus bebisim 50cm.hayirlisi artik haftaya kadar daha surem var...

jiletle almak isterim ama ahh bir alabilsemm:KK51::KK51: adam akıllı göremiyorum ki alayım bir de jiletle hiç denemedim o yüzden de tırsıyorum:KK64:
Bende cok net goremesemde henuz almamakla beraber ne zaman csaret edicem bilemedim sana diyorum ama jilet le aliorum agdayi biraktim lazere devam edecegim icin jilet daha iyi ben sanirim yaram az daha iyi olsun oyle alcam jiletten korkma banyo al tirtikli jilet tarayarak hicbisey olmuyo daha guvenilir
Sağol canım ya. Tecrübeli birilerinin olması neiyi oluyo. Heheheh oğluş yetiyor şimdilik herkese :KK49:
onlarin sevgisi bambaska zaten ama sakn annelige kaptirip bazi duygulari unutmayin ben hata yaptim kizimdayken 3 sene sogukluk yasadim simdi yapmicam oyle

Bende cok net goremesemde henuz almamakla beraber ne zaman csaret edicem bilemedim sana diyorum ama jilet le aliorum agdayi biraktim lazere devam edecegim icin jilet daha iyi ben sanirim yaram az daha iyi olsun oyle alcam jiletten korkma banyo al tirtikli jilet tarayarak hicbisey olmuyo daha guvenilir
sağol canım önerin için şimdi dediğin gibi bana da bu uygun geldi ama bakıcam artık cesaret edebilirsem ve görebilirsem almaya çalışıcam

Kizlarr deyin bana simdii napiyim dogumu kolaylastirmak icin ??yutuyorum hurma yiyorum.iliski devam :p napilir da kolay olur kii.acilma yok dahaa

Kizlarr deyin bana simdii napiyim dogumu kolaylastirmak icin ??yutuyorum hurma yiyorum.iliski devam :p napilir da kolay olur kii.acilma yok dahaa
yürüyüş yap canım basit egzersizler işe yarayabilir...sık sık duş almanın da etkisi oluyor

Sagol canim.aslinda baya hareketliyim hic oturmuyorum diyebilirim ama 0 acilma.ne zamn baslar kii??
daha 15 günün varmış canım o 15 günde neler olmaz kii:rolleyes: sıkma canını bebiş kanala girmişse çok sürmez gibime geliyor... hem bırak bebeğin canı ne zaman istiyorsa o zaman gelsin:KK9:

@keinetraene canım senin de gözün aydın artık sen de aldın bebişini kucağına tebrik ederim:KK68: sağlıkla mutlulukla büyüt bebişini

eee abc3 abc3 cim aralık ayını kapatmaya var mı niyetiniz:KK22: bir de @zeynozeyno88 vardı galiba:KK23:
ama şaka bir yana bekleyin bebişlerin canı ne zaman gelmek istiyorsa o zaman gelsinler Rabbim gönlünüzdekini hayırlsıyla versin:KK36:
Bana kalsa bekleyebilirim çok şükür bi sıkıntımız yok hamilelik başında daha rahatsizdim :)
Zeynonun iki gün önce nişanı gelmiş belki coktaaaan doğurmuş tür bile

Ben
kızlar bir şey soracağım yardımınıza ihtiyacım var... şu an aktif olanlar fikirlerinize acilen muhtacım:KK64:
perşembe günü kontrolüm var... ve 12 kasımda da sezeryanla doğum yaptım... doğuma gittiğimde kişisel temizlik yönünden hazırdım.... ama doğumdan sonra sanırım hormon değişimlerinden dolayı bikini bölgesindeki tüylenme her zamankinden biraz daha arttı ama hala seyrek... ben de normalde ağda salonuna giderdim... hamileyken yatmam gerektiğinden ve bir yere gidemediğimden dolayı ağdacım evime geliyordu... şimdi sezeryanlı olduğumdan ve dikişlerim yüzünden ağda yaptırmaya korkuyorum... sizce ağda yaptırsam mı? ağda dikiş yerlerime zarar verir mi bilemiyorum çünkü ağdacım da ya yanlışlıkla zarar verirse diye tırsıyorum... hiç jilet de kullanmadığım için onu da kullanamam diyorum... sizce ne yapabilirim?:KK64::KK64:
ben senn yerinde olsam jiletle alır gider im

Aynen canım ya. Bende hiç istemiyorum soğukluk girsin diye. Ama annem burda ve bebek ben annem aynı odada yatıyoruz eşim yatak odasında. Annem gidince ancak olur. Arada kimse görmeden öpücük atıyo ama
onlarin sevgisi bambaska zaten ama sakn annelige kaptirip bazi duygulari unutmayin ben hata yaptim kizimdayken 3 sene sogukluk yasadim simdi yapmicam oyle

Bana kalsa bekleyebilirim çok şükür bi sıkıntımız yok hamilelik başında daha rahatsizdim :)
Zeynonun iki gün önce nişanı gelmiş belki coktaaaan doğurmuş tür bile
aaa ne güzel daha yeni öğreniyorum onu da tebrik ediyorum:KK9:
sıkıntınız yoksa beklemek en iyisi canım:KK66:

iyi geceler hamişler....bugün tontişimi gördük ilk defa güldü ultrasonda :)) 3850gr olmuş :nazar::nazar::nazar::nazar: dr cumaya 4 ü geçer bile dedi...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:cumayı bekliyoruz heyecanlaaa.......szlerde ne var ne yok dünden beri doğuran oldumu

kızlar bir şey soracağım yardımınıza ihtiyacım var... şu an aktif olanlar fikirlerinize acilen muhtacım:KK64:
perşembe günü kontrolüm var... ve 12 kasımda da sezeryanla doğum yaptım... doğuma gittiğimde kişisel temizlik yönünden hazırdım.... ama doğumdan sonra sanırım hormon değişimlerinden dolayı bikini bölgesindeki tüylenme her zamankinden biraz daha arttı ama hala seyrek... ben de normalde ağda salonuna giderdim... hamileyken yatmam gerektiğinden ve bir yere gidemediğimden dolayı ağdacım evime geliyordu... şimdi sezeryanlı olduğumdan ve dikişlerim yüzünden ağda yaptırmaya korkuyorum... sizce ağda yaptırsam mı? ağda dikiş yerlerime zarar verir mi bilemiyorum çünkü ağdacım da ya yanlışlıkla zarar verirse diye tırsıyorum... hiç jilet de kullanmadığım için onu da kullanamam diyorum... sizce ne yapabilirim?:KK64::KK64:
Canım tecrübeli değilim ya bişi desem sallama olucak ama jılet mantıklı geldi kontrol oncesi zaten sonrasında yıne Agdaya donersin ..
Canım senle aranızda 3 gun var neden bu kadar acele edıyosun ki ?? Bırakalım da bebiş istediği vakıt gelsin ..
Aynen canım ya. Bende hiç istemiyorum soğukluk girsin diye. Ama annem burda ve bebek ben annem aynı odada yatıyoruz eşim yatak odasında. Annem gidince ancak olur. Arada kimse görmeden öpücük atıyo ama
ayloşşşş logusalık halı var zaten hemen olmas ki olmamalı ilişki dıye bılıyorum .. Adetli olduğumuz dönemdeki gibi oluruz Bebiş doğduktan bi düre sonra az dur :)

Kızz yok zaten lohusa iken yapar mıyım. Sonrası için demiştim. Şimdi sarılamıyoz falan. İnşallah atlatcaz bu günleri de :eek:
Canım tecrübeli değilim ya bişi desem sallama olucak ama jılet mantıklı geldi kontrol oncesi zaten sonrasında yıne Agdaya donersin ..

Canım senle aranızda 3 gun var neden bu kadar acele edıyosun ki ?? Bırakalım da bebiş istediği vakıt gelsin ..
ayloşşşş logusalık halı var zaten hemen olmas ki olmamalı ilişki dıye bılıyorum .. Adetli olduğumuz dönemdeki gibi oluruz Bebiş doğduktan bi düre sonra az dur :)

X