Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Amin insallah kv kalacaj yani yanında

Teyzelerimiz S.a. ben dün elhamdulillah dünyaya gözlerimi actim. Zorlu yorucu bir yolldan gectik annemle ama önemli olan bir birimize sag salim kavustuk sükür. İkimizde daha tam toparlanamadik ama insaallah zamanla oda olucak.

hepinizi öptük molalarda uyutmasamda annemin dalmasina izin veriyorum :)

Hahahhha wallahi de aynii

O duygularo bir an önce bende yasamak istiyorum ama oglumun gelmeye niyeti yok gibi hala göbegim yukarıda ve agrılarım yok. İns bir an önce bizde kavusuruz meleklerimize.

guzel arkadasim bebeginle sana biir omur boyu mutluluklar olsunnhicmi hiic ayrilmayin hepsii gecicek geciyoda

Slm kizlarr
Evde hummali temizlik var.annecim grldi ya :) ben de yoruluyorum dogal olarak.yarin da bebisin yatagini arabasini kuracaz.haftaya carsamba randevum var. Sezeryan olursa o gun alacak hayirlisi artik.
Dogum yapan canlarim rabbim yardimcinuz olsun..
dilek2014 kuzum bebisinin kilosu cok iyi masallah benimki cumartesi 3tu.minis olcak galibaaa

Bende lohusa depresyonun girdim galiba. Alıştırma ya çalışıyorum kendimi bu tempolu, uykusuz hayata bi gün iyiyim bi akşam ağlamaklı. Eşim gelince akşam tutamadım kendimi başladım Ağlamaya. Ne zaman atlatcaz bu durumu ya.

Slm ya baktikca uzuluyorum off sıkıldim ya 40 ciksin havalr guzel olsun ahtim olsun surtucem bunaldim evde uykusuz yrgunnn ve yanliziimmm

Kiyanam size bennn..
Kizlar ya bak bizden once basladiniz bu surece...zor mutlaka ama siz cok iyi annelersiniz.hevesli heyecanli...insallah ben de oyle olabilirimmmm
Bak ben bile pizitifim dusunun artikkk

Ayy bi de lohusa depresyonu mu oluyor Allah yanimizdakilere sabır versin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…