Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya aslında Bende takmak istemiyorum ama biraz sorumluyum yatmak zorunda kalıyorum ayakta duramıyorum herkes bugün yarın doğumumu bekliyo baskı uygulanmış gibi hissediyorum doğur artık ne zaman doğuracaksın geriyo bu laflar beni çok sikildim :-(
Canm bende de çok fazla belirti yok sancım yok kasilmam yok nst de cikiyor sanci dr da bugün acilma var dedi
ben 37 haftalikken.bebegim tersti bide
takılma söylenenlere boşver gitsin hamileliginin tadını cikar

Canm bende de çok fazla belirti yok sancım yok kasilmam yok nst de cikiyor sanci dr da bugün acilma var dedi
Aynen canım açılman olmasına sevindim bebisi eli kulağında o zaman darısı bizlere inşallah

Kizlarrr haftaya annem babam ve ablam geliyoo bi de yegenim ev cumbus olcak dogumda.ablam gitcek esimin annesi babasi abisi ve yegeni :pnerde yatircaksam bu kadar insani.neyse halletcez artik.dogum havadina giriyom haftaya:)

Kizlar yaa az once esim dedi ki gunlerdir dogim hefiyedi ne alsam diye dusunuyorum siyle istedigin bidi olsun.kafama gore almiyim.kiyamm ya.alma borcumz var dedim.ama cok mutlu oldum.hersey vsktinde guzel.gozunu acinca oglumla ikimizin hediyesini cani ysnan annemize vermeliyiz defi.bi duygulandim ki sormayinnn..

Aynen canım akışına bıraktım artık açılman olmasına çok sevindim bebisin eli kulağında o zaman darısı bizlere inşallah

Kizlar yaa bebegi hastaneden neyle getircez eve gercekten?ben puset aldim icine de minder o olur dimi.illa portbebemi lazim.biz 1saat yol gelcez de:KK43:
Ya ben o portbebeleri sevmiyorum pusetle getiririz diyorum annem kucagimizda getiririz diyor ama sizin bi saatlik yol portbebe daha rahat olur bebiş yata yata gelir :)

Kızlar çatı muayenesi oldum dr eldiven giyerken başladım ağlamaya ama hiç korkulacak bisey değilmiş
1.5 cm açılma varmış rahim ağzı incelmiş bekliyoruz bakalım
dr normal yapabilirsin hiç sorun yok ama açılmaya bakmak için sık sık ebeler çatı muayenesi yapacak bilgin olsun dedi eğer yapamam dersen simdiden söyle boşa acı çekme dedi bende denemek istiyorum dedim​
Aaaa ne güzel bir haber ya darısı başıma benim .ağrın varmıydı canım senin hiç.
Ağrım nst de çıktı ama ben çok hissetmedim bi iki sefer 75 e çıktı dr normal dedi

Kizlarrr haftaya annem babam ve ablam geliyoo bi de yegenim ev cumbus olcak dogumda.ablam gitcek esimin annesi babasi abisi ve yegeni :pnerde yatircaksam bu kadar insani.neyse halletcez artik.dogum havadina giriyom haftaya:)

Kizlar yaa az once esim dedi ki gunlerdir dogim hefiyedi ne alsam diye dusunuyorum siyle istedigin bidi olsun.kafama gore almiyim.kiyamm ya.alma borcumz var dedim.ama cok mutlu oldum.hersey vsktinde guzel.gozunu acinca oglumla ikimizin hediyesini cani ysnan annemize vermeliyiz defi.bi duygulandim ki sormayinnn..
Benm ki de kelepçe bilezik almış dusunceli kocisler yaaa

Ya ben o portbebeleri sevmiyorum pusetle getiririz diyorum annem kucagimizda getiririz diyor ama sizin bi saatlik yol portbebe daha rahat olur bebiş yata yata gelir :)
Canim pusetle getircez artik.portbebe almadim ki.kucaga da aliriz arada.bisi olmaz heralde dimi??

ayy maşallah eşine çok düşünceli,ben bile duygulandım şimdi :KK61:aklında bişi vars makul bi fiyatta söle de alsın, benimkide şimdiden çiçek siparişi vermiş arkadaşı çiçekçi:KK70:bugün bende çok duyguluyum,normalde eşim pek duygularını sölemez,diziyi izleyemim kapat dedi neden deyincede aklımı veremiyom galiba baba olacam diye düşünmekden dedi:KK36::KK36: belli etmiyo ama heyecanlanıyo gün geçtikçe o da :KK70:

ayy maşallah eşine çok düşünceli,ben bile duygulandım şimdi :KK61:aklında bişi vars makul bi fiyatta söle de alsın, benimkide şimdiden çiçek siparişi vermiş arkadaşı çiçekçi:KK70:bugün bende çok duyguluyum,normalde eşim pek duygularını sölemez,diziyi izleyemim kapat dedi neden deyincede aklımı veremiyom galiba baba olacam diye düşünmekden dedi:KK36::KK36: belli etmiyo ama heyecanlanıyo gün geçtikçe o da :KK70:
Oyle yapcam artik kuzum ayni durumda ben olsaydim ben de almak isterdim.heyecanlanmaz mi kuzum ya sizin cok az kaldi bide.off aylos haftaya sen de gidiyon cok az kisi kaliyozzzzz:KK43:
Kiz unutmayin bizi burda bakk.ayy hep hamile kalcam sankiii:p
Gecmiyorr gunlerr yarr yar yarrr gecmiiiyorrr:KK53:

Oyle yapcam artik kuzum ayni durumda ben olsaydim ben de almak isterdim.heyecanlanmaz mi kuzum ya sizin cok az kaldi bide.off aylos haftaya sen de gidiyon cok az kisi kaliyozzzzz:KK43:
Kiz unutmayin bizi burda bakk.ayy hep hamile kalcam sankiii:p
Gecmiyorr gunlerr yarr yar yarrr gecmiiiyorrr:KK53:
yaaa aynen bende sezeryan belli olmayana kadar sanki hiç doğmayacakmış gibi geliyodu,şimdi günü belli ya anca farkına varıyo insan:confused: doğurunca aksamalar olur ama ben gücüm yettiğince burda olucam inşallah,dur daha bebişleri beraber büyütücezz hepimizz :KK36::KK36:

yaaa aynen bende sezeryan belli olmayana kadar sanki hiç doğmayacakmış gibi geliyodu,şimdi günü belli ya anca farkına varıyo insan:confused: doğurunca aksamalar olur ama ben gücüm yettiğince burda olucam inşallah,dur daha bebişleri beraber büyütücezz hepimizz :KK36::KK36:
Insallah kuzum.ben o zaman da baysn probleminiz olurum heralde :p kizlarrrr yemiyo uyimuyoo gazi varr napcammm cokk zormuss falan:KK45:

Insallah kuzum.ben o zaman da baysn probleminiz olurum heralde :p kizlarrrr yemiyo uyimuyoo gazi varr napcammm cokk zormuss falan:KK45:

Senin pabucun dama bahaarr.. sende daha panik hamile arkdas gelmis sayfaya :p sen en sonunda kusarak cikarcan :KK70: Seninle gunlerimiz ayni bakalim kim dogurcak :KK70:

X