Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aman canım üşütme birde sıcak basıyor diye. Benimki durgun bu akşam ama şu tuvaletim geliyo gibi olma bende de var sürekli. Sanki her An altıma kaçırcam :KK12:
Benimkide kipir kipir durmuyo ittiriyo asagi asagi canim yaniyo tuvaletim geliyo sicak basti komple cikardim ustumu. Cam cerceve accam walla :KK43:

Aman canım üşütme birde sıcak basıyor diye. Benimki durgun bu akşam ama şu tuvaletim geliyo gibi olma bende de var sürekli. Sanki her An altıma kaçırcam :KK12:

Ay yok fena benim ki dönerse bu gece ters donmustur walla oyle bi hareketli :KK43: anlamadim bi sagda toplaniyo bi aolda toplaniyo asagi itiyo mideme itiyo. Uyumadi sipa. Yine kalktim tuvalete. Sabahi ettim yine. Doguraydik ta rahatlasaydik

Kizlar yorumlarinizin altinda tahmini dogumlar yaziyo ya onu nerden yapiyoruz. Yardimci olur musunuz? Siteyi yeni yeni cozmeye calisiyorum da :)

Sana çekecek demek yerinde durmuyo. Artık oğlunla yürüyüş yyaparsın büyüsün de :KK45:
Ay yok fena benim ki dönerse bu gece ters donmustur walla oyle bi hareketli :KK43: anlamadim bi sagda toplaniyo bi aolda toplaniyo asagi itiyo mideme itiyo. Uyumadi sipa. Yine kalktim tuvalete. Sabahi ettim yine. Doguraydik ta rahatlasaydik

günaydın kızlarrr,nasılsınızzz bugünn sabahları uyanmak artık işkence gibi,ağrılarla uyanıyorum ellerim parmaklarım ağrı içince oluyo,ayaklarım bacaklarımda ölee.eşim masaj yapsada hiç değişiklik yok,biraz zaman geçince kendiliğinden geçiyo,allahdan çok şişmeden doğuricimmm :rolleyes: yoksaa robota döncem bu ağrılarlaa :KK6:

21 Aralık civari doğum yapacak olup önceden doğum yapan var mı
Evett cnm ben varım :) çok şükür bebisim kucagimda 36+3 günlük doğum yaptım çok şükür Rabbimize bu günlere geldim erken olsa da bebişim sağlıklı biraz minnak oldu aşkım amaa sağlıklı yaa o yeter Rabbimiz acilarini göstermesin tek sen erken dogmasindan mi korkuon ayrica 38 in icindesin. Hem ben normal doğum yaptım erken olmasına rağmen dogumumda Rabbimize şükür güzel oldu

Evett cnm ben varım :) çok şükür bebisim kucagimda 36+3 günlük doğum yaptım çok şükür Rabbimize bu günlere geldim erken olsa da bebişim sağlıklı biraz minnak oldu aşkım amaa sağlıklı yaa o yeter Rabbimiz acilarini göstermesin tek sen erken dogmasindan mi korkuon ayrica 38 in icindesin. Hem ben normal doğum yaptım erken olmasına rağmen dogumumda Rabbimize şükür güzel oldu
Allah bagislasun canim :) aksine bende erken olsun istiyorum hemde normal yolla :))

Senin pabucun dama bahaarr.. sende daha panik hamile arkdas gelmis sayfaya :p sen en sonunda kusarak cikarcan :KK70: Seninle gunlerimiz ayni bakalim kim dogurcak :KK70:
Evet kuzum cidden benden panik ben de yazmistim :p
Benim okulda arkadas vardi sat bizimle ayni.bugun acil doguma alindi.karaciger enzimleri yukselmus.ayy daha olmadin kuzum ya acik daha kilo alsinlar.daha annem grlck evimi temizlicekk off

Evet kuzum cidden benden panik ben de yazmistim :p
Benim okulda arkadas vardi sat bizimle ayni.bugun acil doguma alindi.karaciger enzimleri yukselmus.ayy daha olmadin kuzum ya acik daha kilo alsinlar.daha annem grlck evimi temizlicekk off

Ohoo dogrucan sen daha hic bisey yapmamissin. Ben hazirim :KK70:

Slm arkadaşlar ben taşınmak zorunda kaldım iş nedeniyle burda devlet hastanesine gittim 15 gün önce dr hiç bişey söylemedi ayın sekizinde gel dedi. sonra özel hastaneye gittim dün. bebeğin gelişimi durmuş falan dedi 2700 gr mış haftaya salıya sezeryanla alalım falan dedi çok cnm sıkıldı. ama herkese öyle diyen bi dr muş. iki güne bir nst ye gel dedi. aynı haftada olup bebeklerinizin kilosu kaç acaba? ben şu an 37+5 gündeyim

X