Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

selamm hatunlarr ben geldimm:KK24::KK68: nasılsınız bakimm ne var ne yokk:KK68:
Haberler sende.bebisin nasilll?biz agri sanci ugrasiyoz halaa

R@uyuzcan alemsin kuzum.ben de gobek capini hesapliyamiyom hep kapilara carpiyom virajlari alamiyom.
@abc3 canim ne guzel acilma baslamis.bakalim ben napcam :KK43:
L likear canim benim de 23aralik sikayetler cokkm ama belirti yok daha kanala inme disinda.beklicez mecburr
Bekleyelim de erken doğum için bi yöntem ne bilim bise yapan var mi

Kizlar yaa bebegi hastaneden neyle getircez eve gercekten?ben puset aldim icine de minder o olur dimi.illa portbebemi lazim.biz 1saat yol gelcez de:KK43:

Bekleyelim de erken doğum için bi yöntem ne bilim bise yapan var mi​
Niye erken olsun ki anlamadim. birak vaktinde olsun.rahat dogum icin hurma yiyom ben onu duydum.

İyiyiz anniş sen nasılsın
iyiyiz sağol canımm:KK36: bugün artık evimi Eymen le bir güzel dolaştım farkettimde özlemişim evimi o kadar yat yat sadece bir yerin içinde bunalır insan artık yatmak yokkk yaşasınn:KK51::KK71::KK71: bir de birsürü eşyamın yeri değişmiş özellikle mutfakk:KK34:ayrıca sanırım ben hamişliğimi özlemeye başladım şimdiden:KK61::mad: ama bebişim kucağımda diğer kuzularım etrafımda çok şükür daha ne isterim ben Allah tan:KK9::KK36::nazar::KK36:

Haberler sende.bebisin nasilll?biz agri sanci ugrasiyoz halaa
iyiyiz çok şükür bugün özlemiş olduğumu yeni farkettiğim evimi dolaştımm doya doya bebişlee:KK9::KK71::KK71: az daha dayanın bu sancı ağrı falan herşeye değecek inan merak etme:KK36::KK36:

Kızlar çatı muayenesi oldum dr eldiven giyerken başladım ağlamaya ama hiç korkulacak bisey değilmiş
1.5 cm açılma varmış rahim ağzı incelmiş bekliyoruz bakalım
dr normal yapabilirsin hiç sorun yok ama açılmaya bakmak için sık sık ebeler çatı muayenesi yapacak bilgin olsun dedi eğer yapamam dersen simdiden söyle boşa acı çekme dedi bende denemek istiyorum dedim
ne güzel haberler bunlar,dene tabi inşallah sağlıkla normal yaparsınn :KK76::KK76:

Bekleyelim de erken doğum için bi yöntem ne bilim bise yapan var mi
Niye erken olsun ki anlamadim. birak vaktinde olsun.rahat dogum icin hurma yiyom ben onu duydum.
41 42 filan olur diye korkuyorum ben sorunluyum biraz sancı çok duramıyorum pek ayakta

R@uyuzcan alemsin kuzum.ben de gobek capini hesapliyamiyom hep kapilara carpiyom virajlari alamiyom.
@abc3 canim ne guzel acilma baslamis.bakalim ben napcam :KK43:
L likear canim benim de 23aralik sikayetler cokkm ama belirti yok daha kanala inme disinda.beklicez mecburr
öle oluyo yaaa, virajları alamıyo insan,araba park eder gibi göbiş parkedecez yakında :KK49:

iyiyiz sağol canımm:KK36: bugün artık evimi Eymen le bir güzel dolaştım farkettimde özlemişim evimi o kadar yat yat sadece bir yerin içinde bunalır insan artık yatmak yokkk yaşasınn:KK51::KK71::KK71: bir de birsürü eşyamın yeri değişmiş özellikle mutfakk:KK34:ayrıca sanırım ben hamişliğimi özlemeye başladım şimdiden:KK61::mad: ama bebişim kucağımda diğer kuzularım etrafımda çok şükür daha ne isterim ben Allah tan:KK9::KK36::nazar::KK36:
ayyy ne güzel, olsun canımm bende de doğurdukdan sonra eşya değişcek mutfakda bliyorum,ve çok şeyimdir ne nerden alındıysa oraya koyulsun kafası var bendee, sonradan hallediciz artıkın :KK73:evett daha ne ister insan ohh miss

41 42 filan olur diye korkuyorum ben sorunluyum biraz sancı çok duramıyorum pek ayakta​
Korkma csnim hayirlisi zaten aksi bisey olursa sezeryan yapar dr un.kiz bu topigin en panik hatunu bendim :p simdi ben moral veriyom. :)

Kizlar yaa bebegi hastaneden neyle getircez eve gercekten?ben puset aldim icine de minder o olur dimi.illa portbebemi lazim.biz 1saat yol gelcez de:KK43:
valaa bende travel sistem araba alacaktım hala almadım 5 günüm kaldı,daha almayıda düşünmüyoz,ama ben 10 dakikalık yerden geleceğim için kalın battaniyeyle de kucakda çıkartırım,portbebe mi alsak dedi eşim ona da karar vermedik,anakucakları çok kaba ya ağır nnasıl taşıyacan diyo bana :eek:

ayyy ne güzel, olsun canımm bende de doğurdukdan sonra eşya değişcek mutfakda bliyorum,ve çok şeyimdir ne nerden alındıysa oraya koyulsun kafası var bendee, sonradan hallediciz artıkın :KK73:evett daha ne ister insan ohh miss
aynı kafa bende de var maalesef görünce sinirlerim bozuldu ama olsun:KK14::KK14::KK53: artık birazcık daha kendime geleyim bir girişirim evin içine kimse de beni bir daha çıkaramaz napalım:KK71::KK71: o zaman tutamaz kimse benii:KK71::KK71:

aynı kafa bende de var maalesef görünce sinirlerim bozuldu ama olsun:KK14::KK14::KK53: artık birazcık daha kendime geleyim bir girişirim evin içine kimse de beni bir daha çıkaramaz napalım:KK71::KK71: o zaman tutamaz kimse benii:KK71::KK71:
hehehhe demi ne rahatsız hisseder insan kendini, az toparlanın da yaparsınn:KK76: off ben şimdi ameliyat olunca ne zaman ayağa kalkar işimi kendim yaparım yaaa o_O

hehehhe demi ne rahatsız hisseder insan kendini, az toparlanın da yaparsınn:KK76: off ben şimdi ameliyat olunca ne zaman ayağa kalkar işimi kendim yaparım yaaa o_O
canım endişelenme senin şimdi ilk bebiş olduğu için daha çabuk toparlanırsın merak etme:KK66:

41 42 filan olur diye korkuyorum ben sorunluyum biraz sancı çok duramıyorum pek ayakta
Korkma csnim hayirlisi zaten aksi bisey olursa sezeryan yapar dr un.kiz bu topigin en panik hatunu bendim :p simdi ben moral veriyom. :)
Ben sezeryan hiç istemiyorum olmaz insallah.moral zaten 0

Kızlar çatı muayenesi oldum dr eldiven giyerken başladım ağlamaya ama hiç korkulacak bisey değilmiş
1.5 cm açılma varmış rahim ağzı incelmiş bekliyoruz bakalım
dr normal yapabilirsin hiç sorun yok ama açılmaya bakmak için sık sık ebeler çatı muayenesi yapacak bilgin olsun dedi eğer yapamam dersen simdiden söyle boşa acı çekme dedi bende denemek istiyorum dedim​
Aaaa ne güzel bir haber ya darısı başıma benim .ağrın varmıydı canım senin hiç.

Biz iyiyiz canım sen nasılsın bebiş nasıl.ben doğurmayı bekliyorum artık az kaldı günün bitmesine ama tık yok.

Valla ben puset tercih etcem.hastanede hep dikkatimi çekti herkes pusetle çıkartıyordu.bende puset aldım o nedenle battaneye sarar pusete koyarım zaten araba var evede yakın hastane sorun olmaz diye düşünüyorum.

X