Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım dr una sor bence
ayy anne oluyor sun yarın bebisinin kokusunu içine cekeceksin :)
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Saol canım benim inşllah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız heyecan dorukta ben de doğum anını bilip beklemek çok zormuş

Kiz onu anlamiyosunki bile. Simay bana anlatti dedi ki bi sicaklik hissediyorsun okadar sonra 5 dk icinde aliyolar bebegi. Zaten panik falan yaparsan anestezi uzmani basucunda hemen uyutur seni. Bence tta o duyguyu

belmacım yarın için dualarımız senınle .. kucagında olacak ınsallah meleğin ...

Gözün Aydın canım ben apar topar çağırdım gelirken de heyecan yapmış radar cezası yemiş
Ayy ne panik olmuştur yazık :) bizimki uzun zamandır gelirken getireceği eşyalarını arabada taşıyor ani.bisey olursa oyalanmadan geleyim.diye çok şükür olmadı bi aksilik

Saol canım benim inşllah hepimiz sağ salim kucağımıza alırız heyecan dorukta ben de doğum anını bilip beklemek çok zormuş
Ama canm belirsizlikte çok zor heran hersey olabilir kimliğimi annem yanından ayirmiyor acil gidersek diye :)
Hadi artık sen dinlen yarın bebeginle ilgilen irken dinç ol Allah yardımcın olsun dualarimdasin

abc3 canım arada banada oluyor ama çok nadir kasıklarıma sanki bıcak saplanıyor ahanda şimdide var çocugun sanki başı hareket ediyor gibi geliyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun az kaldı ama son zamanların sıkıntısıda bir başka oluyormuş.

Kızlar çoklu alıntı yapim dedim beceremedim Yarın 9 da gidecem ama 12 den sonra alacak

Canım hayırlısıyla yarın bebişine kavuşuyorsun.dualarım yarın sizinle.allahın izniyle yavrunu kucağına alıp kokladığın zaman bütün acıların dinecek .hiç hecan yapma sakin bir uyku uyu bu gece çünkü bir daha bu kadar rahat bir uyku çekemiyceksin malum eva sürekli seni ayakta tutacak

Ay artık şu aktif olanları görme özelliğini açsalar çok sevincem bu ne ya birde sürekli düşüyorum yeniden girmek gerekiyor.

aynı durumu yasayan bırı olark inş bır an evvel şu bebebklerımız döner de kafamız rahatlar.

Ayy ne panik olmuştur yazık :) bizimki uzun zamandır gelirken getireceği eşyalarını arabada taşıyor ani.bisey olursa oyalanmadan geleyim.diye çok şükür olmadı bi aksilik
Ben benimkine ne getir dediysem Mardin'de bırakmış hiç giymediği şeyleri de yanına almış Allah'tan 2 gün önce haber verdim doğuruyorum gel desem ne olurdu kim bilir

benım durum hala net değil . normalde sezeryan olmam gerekiyor ama bendeki bır umut son ana kadar beklemek ıstıyorum.pazartesi günü Dr.a soracağım . ah Dr.a gittiğimde düz olmuş olsada sormama gerek kalmasa. :)
bir şey soracam : benım bebek ters ama bebek kanala girdikten sonra yani doğum sancısı geldikten sonra sezeryan olunabılıyor mu?
biz de farklı bır durum daha var : benım kardeşim de pazartesi doğum yapacak. ben de 38. haftamdayım haftaya annem kardeşimin yanında kalacak .şimdililk sancı falan yok sadece kasıklarımda ağrı olduğundan çok rahat yürüyemiyorum. yenı doğum yapanlar doğum sancısı olmadan önce doğum sancısına benzer farklı seyler hıssettınız mı? bizim ev de merkeze uzak annem yokken pat diye sancım gelmesın ..valla çok büyük rezillik olur bizim için..
[/QUOTE]

bir de arkadaşlar sezeryandan uzak duran ıstanbulda bıldığınız bır dr var mı?

bir de arkadaşlar sezeryandan uzak duran ıstanbulda bıldığınız bır dr var mı?[/QUOTE]
Kanala girdikten sonra sezeryan olayını bende merak ediyorum
Döner inşallah bebeğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…