Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yaaa ohh bizim yerimize de sev kuzunu Rabbimiz esirgesin yaa
tabi yaa sagolsun hazirligi kendinin olsunn. Ins bi pirtta kurtarir Rabbimiz :) bmm arkadasin doğumu 15 dk surmus hastaneye gidip dogum yapıp eve gelmesi yarım saat içinde olmuss :) kimin nasıl doğum yapacagini Rabbimiz bilir yeterki bebisimizle biz sağlıkla kurtulalim ins :KK66:
Ay evet yaa kuzenim de kontrole gidiyor doğum başlıyo 10dk da çıkıyo hiç bişey hissetmeden
Rabbim bizide sagsalim kolay doguranlardan eylesin

37. haftadayım bebeğim ters bazı Dr.lar beklemeyi uygun buluyor.böyle bir dr. arıyorum istanbulda.. en azından insana moral verir. son anda ters olursa da yapacak bir şey yok . ama daha basından sezaryan istemiyorum... :KK43:

Ya kızlar gözüm mikrop kapmış çok fena şişti kapandı birini acayip batıyo yarına kadar napabilirim bi fikri olan var mı buarada deli gibi iltihap akıo :KK43:

Arkadaşlar benim esim doğum fotoğrafi cektirmeyi çok istiyor. Ama doktorum doğum salonuna fotoğrafçının girmesini kabul etmiyor. Sadece doğum sonrası fotoğraflardan albüme 450 tl sadece hastane cekimini biz kendimizde yaparız sizcede çok değil mi gerek var mı bana fikir verirmisiniz
canım piyasasını hiç bilmıyorum doğum fotografcılarının .. bizim yakın arkadasımız fotografcı o anlamda sanslıyız ama dogum anında değil sonrasında foto istedik . hem kendimizi toplarız hemde dogumhanede gerılırdım sanırım .. eşim doguma girebılseydı bebegımle ilk karsılasmamızı cekmesini isterdim ama yapamaz kıyamam fenalasır :) birde sezeryan dogumda cok guzel dogum fotoları oluyor anne daha ozenli giriyo falan .. eger ıcınızde kalmıayacaksa zaten dogum falan masraflı iş .. dogum sonrası kendinize gelince cekilebilirsiniz ...
Canım gece 3-4 defa üstümü değiştiriyorum çok ter attım ama etim acıyor resmen dökülüyorum her yerimden iltihap çıkıo gözüm bile iltihaplanmış nasıl şişti sürekli sarı bişi akıo Allah'tan eşim bu hafta sonu gelmeyecek gelse iice soğurdu benden :KK43:[/QUOTE
canım ihmal etme iltihap varsa bi git derim dr.a , daha önce sıkıntı oldugunuda soylersin .. kendini daha fena yapma

Ay evet yaa kuzenim de kontrole gidiyor doğum başlıyo 10dk da çıkıyo hiç bişey hissetmeden
Rabbim bizide sagsalim kolay doguranlardan eylesin
Amiiiin ins canım Rabbimiz korusun hepimizii biz olumlu seylerle ugrasmayaa gayret edelimm
Cok bekletmezler insallah sagliklariyla gelirler cok ozledm bebegimiiii:KK61:
Bende duygum yaa :KK43: ahh bi kucagima alsaydimdaa cennet kokukumu koklaya kokkaya öpeydim

Sormaaa:KK12:
Sabah foto atmistim esimin cicek notunu gordun mu??ya cok alismis napcam ayla yaa??

Bu arada kizlarrt cicislere bakin :KK66:
Kece suratlari ve kapi susunu arkadasim yapiyo ama kapisusunun adi degiscek tabiii :)
Digerleri de anahtarlik magnetimizz:)
Cook tattlilar cnm benimmmm :KK70:

Fitfiticimmm kuzumm sen kesin bi dr a gorun.bak benim cigerler fenaydi antibiyotik sart tehlikeli dedi.dr um da onayladi gecti hemn.ihmal etme tehlikeli ates enfeksiyon.allah korusun brbise de gecer.git yarin mutlaka

Canm çok geçmiş olsun poşet çay ilikken koyabilirsin ii geliyor diye duymustum
Denedim cNım saolasın ama tamamen kapandı artık sabaha doktora gidecem burda deli gibi yağmur var araba da yok gözüm kesmedi acile gitmeyi zaten göz doktoru yokmuş acilde

canım piyasasını hiç bilmıyorum doğum fotografcılarının .. bizim yakın arkadasımız fotografcı o anlamda sanslıyız ama dogum anında değil sonrasında foto istedik . hem kendimizi toplarız hemde dogumhanede gerılırdım sanırım .. eşim doguma girebılseydı bebegımle ilk karsılasmamızı cekmesini isterdim ama yapamaz kıyamam fenalasır :) birde sezeryan dogumda cok guzel dogum fotoları oluyor anne daha ozenli giriyo falan .. eger ıcınızde kalmıayacaksa zaten dogum falan masraflı iş .. dogum sonrası kendinize gelince cekilebilirsiniz ...
Sabah ilk işim doktor olacak canım çekilecek gibi diil çünkü

X