Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar bgn dr kontrolündeydik.... dr gün werdi bana 12.12.2014 de kısmet oluırsa doğuma gidecem...şimdiden çok heyecanlandım...53 cm 3400 gr olmş maşallah kuzucuum....
maşallah canım :nazar::emir_bebek:bebitoya tarihde süper yani. Hayırlısıyla seninde bebişini alacağın gün belli oldu.darısı bize.benimkide 10.12.14 de gelse ne güzel olur.

aynen ya senin döndü yaa bende beklicem 1-2 hafta daha,son ana kadar dönebilir diye doktorda dedi,öle bi ihtimal var az olsada benim için sorun yok dedi. yani normal doğumda ne yapacaklardı oda yok sen ameliyathanede konakla mı diyeceklerdi, oda seçecekmişiz yaa normal olsunda farketmez ön arka odaa alla allaaa :KK57: tabi değer kuzumm sağlıkla doğsunlar yeter kii :KK55:
Kuzum döner bencede bekle ben hiç hareket filan yapmadım dönmesine için sadece yürüdüm yengemin doğuma giderken dönmüş bence beklemelisin

kızlar bgn dr kontrolündeydik.... dr gün werdi bana 12.12.2014 de kısmet oluırsa doğuma gidecem...şimdiden çok heyecanlandım...53 cm 3400 gr olmş maşallah kuzucuum....
Masalllah bebisine canim kilosu cok iyi.bakalim benimki ne jadar oldu yarin ogrwncez cokk merak ediyorumm

Havuc suyunu denedin mi cnm? Olsun kismet sikma canini. Bak simay ne kdr rahat bi sezeryan gecirmis. 2 dk da uyusmus muhabbet edene kdr almislar bebegi bide cikarir cikarmaz ustlerine isemis:KK70:
Amin insAllah cnm dikkat et kendine ve bebisine, bol bol su ic, sürahiyi doldur kiy masaya ve ic 2-3lt hergün. bebegin icin biraz sinirlarini zorla kuzum. insAllah normal dogum olur. az kaldi insAllah somuna geldik hayirlisiyla kucagimiza alsaydik su minislerimizi
sıkma canını kuzummm, alıcaz sağlıkla inşallahhh,ama bak çok önemli olsa hemen alırdı seni sezeryana :KK36:
sagolun kızlar ogkusumun beşiği de kuruldu bugün bakıp bakıp ağladım yaa :KK43: Rabbimiz evladi ne şirin yaratmış diorum bebisimin gelisimide güzel masallah ama ki suyuda azalio denince cnm sıkılıyor sezeryanda olurum biricik yavrum için yeter ki saglikki olalim çok seviyorum bebisimi :) aylacim bakk benimki dönmüş durumda ama bnm de ayrı bi sorunum varr belki bende sezeryan olcam ins döner senin bebisde :KK70: simay ohh bebisi koklaya, koklaya yatio şimdi

sagolun kızlar ogkusumun beşiği de kuruldu bugün bakıp bakıp ağladım yaa :KK43: Rabbimiz evladi ne şirin yaratmış diorum bebisimin gelisimide güzel masallah ama ki suyuda azalio denince cnm sıkılıyor sezeryanda olurum biricik yavrum için yeter ki saglikki olalim çok seviyorum bebisimi :) aylacim bakk benimki dönmüş durumda ama bnm de ayrı bi sorunum varr belki bende sezeryan olcam ins döner senin bebisde :KK70: simay ohh bebisi koklaya, koklaya yatio şimdi
ohh beşiğinde kuruldu bak geç basladın ama Biçok işini hallettin masallah sana . Suyla slakalı havuç suyunu bende duydum araştır bi istersen canım .. Yaa kızlar bişi dicem ben hastane çantası hazırladığımdan beri bi değişik rüyalar değişik haller oldum cok . Sanırım tursıyorum neyle karşılaşacam bilmediğimden .. Bide ev işlerinde zorlanmak ağrıma gıdıyor .. 2 gündür koltuk atları toz görüyorum supursemde eğilemıyorum oralara . Yarın eşim saolsun yapıcam dedi aciz kalmak ağrıma gıttı :KK43:

ohh beşiğinde kuruldu bak geç basladın ama Biçok işini hallettin masallah sana . Suyla slakalı havuç suyunu bende duydum araştır bi istersen canım .. Yaa kızlar bişi dicem ben hastane çantası hazırladığımdan beri bi değişik rüyalar değişik haller oldum cok . Sanırım tursıyorum neyle karşılaşacam bilmediğimden .. Bide ev işlerinde zorlanmak ağrıma gıdıyor .. 2 gündür koltuk atları toz görüyorum supursemde eğilemıyorum oralara . Yarın eşim saolsun yapıcam dedi aciz kalmak ağrıma gıttı :KK43:

Ayy bende de oyle cnm yanliz degilsin. Sona yaklastigimizi hissettikce butun duygulari ayni anda yasiyoruz. Hic yorma kendini son zamanlarimizin tadini cikaralim zaten bebis gelince ayaklarimizi uzatip oturamicaz.

Ayy bende de oyle cnm yanliz degilsin. Sona yaklastigimizi hissettikce butun duygulari ayni anda yasiyoruz. Hic yorma kendini son zamanlarimizin tadini cikaralim zaten bebis gelince ayaklarimizi uzatip oturamicaz.
Bide ben alışkın değilim her işimi kendim yapıyordum .. Gecen yere bişi döktüm mutfakta egıldım siliyom nezle of nasıl kasıklarım acıdı orada anladım otur oturduğun yerde dıye son anda annemin gelmesini ayarlamam lazım daha cok kalsın doye her aradığında cok iyiyim dıyorum :KK43: off uzak olmak xok kotu ..

İyi akşamlar kızlar bende gittim bugun dr a bebeğimin suyu hala azz :KK43: önümüzdeki hafta tekrar çağırdı. Ins sagsalim gelir bebisler bizi üzmeden :KK43: çok korkuyor ve üzülüyorum elimde dgl yaa :KK43: bebegime bisey olcak die eger azalma dvm ederse banada sezeryan diecek dr sağlıklı olsun da sezaryanda olurum yeterki sağlıkla kurtulalim yaa
Canm ya sezeryan da bi doğum şekli sonuçta o uygunsa o olur bakalım belki çatı muayenesinde takılıp bende sezeryan olucam
hakkımızda hangisi hayırlı olacaksa o olsun üzülme hiç bişeye hamileliginin son zamanlarinin tadını çıkar

Bide ben alışkın değilim her işimi kendim yapıyordum .. Gecen yere bişi döktüm mutfakta egıldım siliyom nezle of nasıl kasıklarım acıdı orada anladım otur oturduğun yerde dıye son anda annemin gelmesini ayarlamam lazım daha cok kalsın doye her aradığında cok iyiyim dıyorum :KK43: off uzak olmak xok kotu ..
Aslinda egilip kalkmak yer silmek falan iyiymis dogum acisidan. Cok zorlama kendini. Normal durumda degiliZ ki zorumuza gitsin? Surda bi kac hafta kaldi bak. Basladik tek tek dogurmaya. Sabret cnm. Dikkat et ama fazla zorlama bebisin tirnaklari kendini cizmesin.

X