Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm canlar
Simay kuzum okufum duyguyla konusmussin cokk sevindimm gozun aydin.allahim saglikla buyutmayi nasip etsin insallah

Duygucum cok garip bu araba olayi.kasitli belli.dikkatli olmakta fayda var kuzum.

Aylam uzulme sakin.hicc belli olmazz donmezse de sezeryan olur onemli olan saglikla dogmasi.

Abc kuzum cokk sevindimm.hafi bi babaniza kavusmak kaldii:)

Belmacim gecmis olsun canim.cok dikkat et iui dinlen.benim de okulda cocuklar hep hasta okulda soru falan getiriyolar odum patliyo gecicek diye:KK43:

Baska unuttugum var mi kizcelerrr :)

Ben iyiyim randevum yarin.yariki haberler ben de :) okul cikisi arjadaslarla gun vardi herkes hiccc kilo almamissin 1ay kaldi givi degilsin vs. Defi.ayy bi mutlu oldum ki sormayinnn:p

Selam kizlar. Geldim doktordan. Gec gittim zaten aksilikler pesimi birakmiyoki. Tam arabayla yola ciktim bi baktim direksiyon sola cekiyor Allah Allah dedim. Cektim saga bi baktim 2 lastigimide indirmişler:KK62: gecen hafta alt alta 7 tane cizik attiklari yetmemis gibi...! Neyse biraktim orda arabayi atladim taksiye gittim hastaneye bebisimide gordum bi ara yuzunu gostermemisti 2 eliyle kapatmis son anda cekti. Benim oglum hep yuzunu gosterir ki annesinee:KK72: Ama kgsunu gecen hafta soyledigi rakamla ayni soyledi:KK43: 2600 dedi. Dedim gecen haftada aynisini soylediniz -300 +300ude var bunun dedi. Neyse saglikli ya kgsu sorun degil.Nst falan sorunsuz hersey yolunda.

Neyse atladim taksiye geri geldim. Arabayi lastikciye goturdum 2 lastikte ki sipoblar cikarilip icine tas konulmus buda havasini indirmis. Yani bilincli :KK62: Cizmeyle basladi lastige vardi bugun. Siradaki şoku merak ediyorum !
Ayol eski manitalarimda burda degil ki supheleneyim:KK70:

Simay girmistir herhalde ameliyata. Gece uyku tutmamisti onu mesajlastik. Aksama toparlansin biraz daha arar size haber verirm. Bende cok merak ediyorumm. Oyy ne guzel bebis kucaginda. Biz hala got kadar ekranda gormeye cabaliyoruz:KK12:

Geçmiş olsun canım ya ne istiyorlar bu manyaklar senden alala çizmeyle başladılar lastikle devam ediyorlar.sırada ne var acaba.bende dün eşime allahtan istanbul gibi araba yakma yağmalama yok diyordum.neseki hastaneden güzel haberlerle gelmişin kilosuda iyi haftasına göre.bşzde yakunda canlısını görcez

Slm canlar
Simay kuzum okufum duyguyla konusmussin cokk sevindimm gozun aydin.allahim saglikla buyutmayi nasip etsin insallah

Duygucum cok garip bu araba olayi.kasitli belli.dikkatli olmakta fayda var kuzum.

Aylam uzulme sakin.hicc belli olmazz donmezse de sezeryan olur onemli olan saglikla dogmasi.

Belmacim gecmis olsun canim.cok dikkat et iui dinlen.benim de okulda cocuklar hep hasta okulda soru falan getiriyolar odum patliyo gecicek diye:KK43:

Ben iyiyim randevum yarin.yariki haberler ben de :) okul cikisi arjadaslarla gun vardi herkes hiccc kilo almamissin 1ay kaldi givi degilsin vs. Defi.ayy bi mutlu oldum ki sormayinnn:p
Çok dikkat et kuzum öğrencilerden hep bana geçerdi ben tüm kışı hasta geçirirdim dün eşim geldi hafif kırıklık var üstümde dedi belki o bulaştırdı öğrencilerim saolsunlar yollamışlar yine virüsleri :)

Slm canlar

selamm canımmm :KK24:arada aklıma geliyo kafamı kurcalıo ama üzülmüyom kuzumm ne kadar pozitif o kadar iyi olur herşeyy beklemedeyimm :KK66: hadi bakalım sende güzel haberlerle gell :KK36:

offffffff, moralmanım çok bozukkk.......bizim beşir efendi dönmemiş olduğu gibi aynı yerde duruyo ne dönüyo ne yüzünü gösteriyoo. doktor artık % 10 döner dönsede,sezeryana yavaşdan gün verelim dedi eşimle ben biraz daha bekleyelim dedik. son ana kadar da
beklerim hiç önemli değil ama yatak sorunu olur bulamayabilirsinz dedi,nts ye girdim birinde hiç hareket etmedi doktor tekrar istedi 2. de sancım yok herşey normal suyumda iyi çok şükür.haftaya tekrar giricem nts ye.tek sevindiğim şey ise 1 ayda 600 gram alan oğluşum 3 haftada nerdeyse 1 kilo almış 2840 gram olmuş maşallahh:nazar: :KK36: bu arada normalde sezeryanda 650 imiş hastanede biz tek kişilik oda isticez oda 150 falan 1000 tl ye halletcez galiba herşeyi, eşim hemen sezeryan deme hiçbişi belli değil belki döner desede ben artık umudu kestim yaa.hayırlısı buymuş demekki,sağ sağlim kavuşayımdaa napalım tek dert bu olsunn. bu arada @abc3 gözün aydınn canımmm, sen benden öndesin ve dönmüşş benimde haftaya dönse keşkeee:KK53: DuyguS87 DuyguS87 ne talihsizsin araba konusunda yaaa,bebeğin kilosuna takma canımm eksik fazla değişiyormuş bakk.sağlıklılar ya çok şükürr :KK39: @simaybgrcu canımm inşallah iyisindir haberlerini bekliyorumm, ardından sezeryanlaa geliyorum galibaa :KK55:
moralini hiçmi hiç bozma canım son ana kadar bakarsın biranda dönmüştür. nst de su ve çikolata almadınmı yanına hareket etmeyince hemen bir çkolata yeseydin üzerinede 1 bardak su hareket eder genelde.nazlı anacım bu çoçuklar ben uyandırmak için neler çekiyprum bazen.ama doğuncada bizi uyutmazlar.napcan artık. Maşallah kilosuda çok iyi.

moralini hiçmi hiç bozma canım son ana kadar bakarsın biranda dönmüştür. nst de su ve çikolata almadınmı yanına hareket etmeyince hemen bir çkolata yeseydin üzerinede 1 bardak su hareket eder genelde.nazlı anacım bu çoçuklar ben uyandırmak için neler çekiyprum bazen.ama doğuncada bizi uyutmazlar.napcan artık. Maşallah kilosuda çok iyi.
sağol canımm artık öle bi dönme mucizesi bekliyorum oğluşumdann :KK36: allahdan yanıma almıştımm hiç vurmaz mı yaa her zmaan kıpır kıpır olan bebiş. sonra iki çikolata su başladı kıpraşmayaa :KK70::nazar:

Çok dikkat et kuzum öğrencilerden hep bana geçerdi ben tüm kışı hasta geçirirdim dün eşim geldi hafif kırıklık var üstümde dedi belki o bulaştırdı öğrencilerim saolsunlar yollamışlar yine virüsleri :)
Uzaktan da olsa yetiyolarrr:p

selamm canımmm :KK24:arada aklıma geliyo kafamı kurcalıo ama üzülmüyom kuzumm ne kadar pozitif o kadar iyi olur herşeyy beklemedeyimm :KK66: hadi bakalım sende güzel haberlerle gell :KK36:
Tabi pozitif ol kuzum bak odlek ben bile pozitifimm :) ana kendim gibi birini buldum kiz aralik anbelerinde.benim gibi herseyden korkuyoo o da :p
Insallah yolundadir benimde gorcez yarinn

Off kuzum uykusuzlugu dusunmek bile istemiyommmm :KK43:

Uzaktan da olsa yetiyolarrr:p

Tabi pozitif ol kuzum bak odlek ben bile pozitifimm :) ana kendim gibi birini buldum kiz aralik anbelerinde.benim gibi herseyden korkuyoo o da :p
Insallah yolundadir benimde gorcez yarinn
hahahhaha ne mutlu olmuşsundur şimdi sen kendim gibi buldum diyee :KK70: gör gör biz bişi göremedik bari sen görr,,kızz dönmediği gibi 1 aydan fazladır arkası dönük totoma bakın der gibi :KK47::KK47:

Ya daha önce grip olanlar siz halsizken bebeğin hareketleri nasıldı sanki bugün benimki çok az hareket ediyo Dr a gidecektim de sabaha randevum var die bekleyim kötü düşünmeyeyim dedim ama normal mi ii mi yaptım beklemekle bilemedim

hahahhaha ne mutlu olmuşsundur şimdi sen kendim gibi buldum diyee :KK70: gör gör biz bişi göremedik bari sen görr,,kızz dönmediği gibi 1 aydan fazladır arkası dönük totoma bakın der gibi :KK47::KK47:
Kuzum biz en son ayrintili ultrasonda 21.haftada gorduk yuzunu bi daha da gormedik ellerini kapatiyo.saka gibi :p dalga geciuo bizimlee

Ya daha önce grip olanlar siz halsizken bebeğin hareketleri nasıldı sanki bugün benimki çok az hareket ediyo Dr a gidecektim de sabaha randevum var die bekleyim kötü düşünmeyeyim dedim ama normal mi ii mi yaptım beklemekle bilemedim
valaa canım benim grip olduğumda da yattığım için hareketlerde yavaşlama oldu diye hatırlıyorumm o_O aklına kötü şeyler getirme yarın görürsün bebişi rahatlarsınn :KK36:

Cnm korkma yuksek ates olmadikca. Ama yinede kendini duzeltmeye bak. Nane limon ic ic terle. Ilac alamiyoruz anca oyle atiliyor bu meret.

Gittim yigenimi de gordum kokladim bol bol missss:KK72:Bi suru kiyafetini verdi bacim bana sagolsun. 3-6 aylara bile sigmiyormuş sipam:emir_bebek: dogumdan once bida gideymde kiyafet alayim dombilime:KK72:

Kizlar bime ugradim 3lu buyuk beden ic camasiri aldim 1 paket. Onuda aradan cikardim.:KK14:

X