Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ne güZelmiş Zeynep karen. Çok beğendim adıyla yaşasın sağlıkla kucağına al da bu kadar taşıdın sancısını sen çektin uykusuzluğu her şeyi kyi doğunca bitmeyecek yine sen yorulacaksın isim koymak da senin hakkın ben annemlere de kayınvalidemlere de isim annenin hakkıdır ha önerileriniz hoşuma giderse koyarım yoksa ısrar etmeyin dedim sağolsunlar öneri de bile bulunmadılar :)

Gunaydin kizlarr

Aylosum iyi yapmissin bosver anlamida cok guzelmis. Huzurundan onemli degil ya bosver. Daha kizlarimiz olcak. Kizada sen koyarsin artik.
günaydın şekerimm sağolasın valaa böle şeyler duymaya ihtiyacım var aynen kızımızaa koyucam istediğim ismi ohhh

Iyi yapmışsın kuzum ya anlamı da çok güzelmiş ama Kısa vadede yapabileceği bişeyler de iste öyle çok ucuza mal olmasın

Kız sen napcan ozaman ikincide geliyo iki güne, anam senin iş daha bir zor valla. Biz birtaneyle uğraşırken sen ikiledin allah kolaylık versin.tadından yenmez
amin guzelim amin bi dogsunda saglikla kocisede yardim etcek el mahkum yaparken eyiydi :=)

kontrol nasil gecti gittinmi nasil bebis uyumasina izin verme tik agzina memeyi

Ohhhh yardirrr simayimmmm
he sabaa kadar midem yandi oluommm
nisa kadın demekmiş kayınbabam pek sıcak bakmadı .soğuttu beni ...
Himmm ismiyleyasasin hayirli bisey olur ins
Herkese gunaydin canlarr
Cumartesi randevm var.cati muayenesi olcak.ruyalarima giriyooooo
Bugun de aile hekimliginde bi tahlil yaptircam.
Valla denicem diyorum ama cati muayenesi zor gecerse hemen alicam sezeyan gunu oyle karar verdim
baharrrrr dusundugun seye ba allah icin ya ben yarin sabah doguma gidiyorum guzelim inan cat muanesinde parmak sokuyo o kadar o da hafifce iliskiden bile az acisi 1 dk bile surmuyo bisi dicemde olmicak :=)) kocam yapsa hos gider tovbeee o derece bisi iste
ne inatmis kv be kulagina okutmakta nesi adi neyse o okunur en azindan isminide okutsun

bence isabetli karar inanki bence kotu bi isim degl sakn uzulme adam adam olcak ne guzel azaltir alkolu ister istemez benimkide hergun icer ama azaltti bak sorumluluk ikiye katlandi bide gece calisiyo benmki alkollu yerlerde dusun yani azaltir uzme kendini canim benim zaten anneden eksik sen ona hem anne hem essin yumusatarak baski yap anlamaz zamanla anliycak bende babasiz buyudum erkek baskisi olmadan esim kizdiginda anlayamazdim zamanla anliyorum erkein nelere kizdigini

Bu gece sooooooooonnnnnn

Canlar bugun kontrole gittim kan verdim anezteziciyle gorustm kan sonucu aksam cikar dediler ariycaklar uzun suruyormus genelmi spnalmi olucak sonuca gore karar verilicek sabah 8.30 da hastanede olmam lazimmis herseyim hazir 12 den sonra bisey yememem lazimmis bildigim gibi sondayi odama gecerken takicaklar sozlestik :) isemicemm soozz dedim :=) dua edin bebegmde bende saglikla size yazayim hepinize dua edicem Allah sizide bi avazda kurtarsn ins hakkimda hayirlisi aksama dogru fone gidicem bakalim bi makyaj cantam hazir deil simdi kompostomu kaynaticam

Ay bende ruyamda doktora gitmisim cati muayenesi oluyodum. Sonra doktorlar oturup konusuyodum acilma var bekle falan dedi. 2 gece onceki ruyamda da nisanim gelmisti. Dogum yaklastikca yusuf yusuf oluyorum herhalde

Oyy ne guzel heyecanlar telaslar bunlar simayim. Ameliyata girerken sakin korkma aglama bana bisey olursa cocuklarma kim bakcak diye. O korkular oluyo. Sen gulerek giricen gulerek cikican insallah. Sabah 9da benimde randevum var ararim seni o saatlerde. Oyyy bizede dua et bol bol.

Aynen yaaa bu gece sooonn gecemizzzzz lalalallalala ya zaten hastaneye gidrken ibo dinledmtesaduf aglicaktim ulen sabah sabah türlü türlü calarmi radyoda icimdeki tum arabesk ortaya cikti bi sigara yakasim geldiki tuttum kendimi direniyorum mememe ne suruyyim ya bepantol sursem yarin lasinosh alirim eczaneden ii olayimda

Hadi kuzum hayırlısı ben senin için bol bol dua edecem zaten ezan okunmadan uyumuyorum o saatte edilen dualar ibadetler daha makbul derler sen sağ salim alacaksın inş bebeğini kucağına yeterki rahat ol korkma hem sen tecrübelisin biz napalım :)

Etmemmi edicem tabiiki konusurz sabah evet ben o heyecanla altima zicmassam iyinde belli etmicem kimseye zaten annem aglak ben dik durmassam o da kotu olur karin ameliyati diip gecicem de oglum saglikli dogsun duygum onun nefesine kurban olurum yuzumde bi hissediyimde nefesini atlaticam ins

Etmemmi edicem tabiiki konusurz sabah evet ben o heyecanla altima zicmassam iyinde belli etmicem kimseye zaten annem aglak ben dik durmassam o da kotu olur karin ameliyati diip gecicem de oglum saglikli dogsun duygum onun nefesine kurban olurum yuzumde bi hissediyimde nefesini atlaticam ins

canımmmmm ne güzel anlatmışsın valaahi yaa aynen sorumluluk alınca zaten kendide anlayacak gibime geliyo.yok üzülmüyorum mutluluğum huzurum benim için daha önemli birde başkası koysa ismi üzülürüdüm da babası koyuyo onunda hakkı diyorum artık,diğer bebişler benimmmm

allahımmm seni ve bebeğini korusunn, herşey çok güzel olacak sağlıkla doğup alacaksın kucağına rabbimin izniylee bizleri habersiz bırakma sakınnn

İnan unuttum guzelim ya herbirinde ayri heyecanmis Allah duysun dualarimizinins cnm bnde uyuyamiyorum ezana kadar ins bebgimii olur

İnan unuttum guzelim ya herbirinde ayri heyecanmis Allah duysun dualarimizinins cnm bnde uyuyamiyorum ezana kadar ins bebgimii olur

Bepanthol olurmu ki kiz memeye? Enisteue soyle gelirken aliversin lansinoh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…