Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

KıZlar ya Aralık annelerinde biri bahsetmişti göğüs ucuna kolonya sürüp sertleştirirsek yara olmuyormuş ben denemeyi düşünüyorum zararı olmaz herhalde

Gece bende o surenlerden birinde okudum yarildi gogus ucum yazmis. Kolonya mantiksiz alkollu kurutur orayi bizim yumusak tutmamiz lazm

Masal ismi tek başına çok güzel bence ama periye ikisi de olmaz gibi masal perisi gibi olur alisa peri de kulağa hoş gelmio

Mmm peri nisa hosolabilir mesela bende kizim olsaydi adini bukre koyardim

İyi geceler canolarimm
Nasilsiniz bakimm:) iyisinizdir inşallah:)
Eymen'im beni yoruyor yaa biraz maalesef... sut içmiyor sariligimiz etkilemiş onu... emmiyor ve bu halde sariligimiz nasil geçecek hicc bilmiyorum...cbugün yine sararmistik yarin kontrolumuz var bakalim ne olacak Allah'im hayirlisini ver!

Mmm peri nisa hosolabilir mesela bende kizim olsaydi adini bukre koyardim

Sabir cnm sabir gecicek bu gunler. Atlaticaksiniz ins. Bi kac haftayada biz yakinicaz sana:)

Masal ismi tek başına çok güzel bence ama periye ikisi de olmaz gibi masal perisi gibi olur alisa peri de kulağa hoş gelmio

tamamen benm kafamdada aynı sorular war masal peri komik alisa peride uyumsız... alisa ayperi ozamanda baya bi uzun oluyor çocıuk isyan edecek... peri yada ayperi kesin olacak canm... eşim kesin diyor... yanına ben bişi koyacam.. bende tek ayoeri filaan istemiom tek masal da teklf ettm... kabul görmedi çok zormuş bu isim konusu ... sz ne koymayı planlıyorsunz

Ay hiç sorma ne kavgalar ettik biZde güya kıza ben erkeğe o koyacaktı be önerdiysem olmaz deyip bi kulp taktı onun önerdikleri de benim hoşuma gitmedi derken isim konusu okadar bunalttı ki bizi nette gezdiğim bi sıra eva olsun mu dedim olur dedi öyle kaldı eva olacak kızımın adı kime söylesek önce bi garipsiyorlar sonra alışılır heralde kapı süsü magnetlwr falan hep evaya göre hazırlandı artık değiştirmeyiz

Gece bende o surenlerden birinde okudum yarildi gogus ucum yazmis. Kolonya mantiksiz alkollu kurutur orayi bizim yumusak tutmamiz lazm
Onlara da hazırlık Kursu'nda söylemişler ya ne bilim aslında sertleşirse yara olmaz gibi geldi ama bilemedim yazan sabah kolonya akşam nemlendirici süeün diyordu sanırım 1 hafta bi denicem

canım peri yada ayperi yanına pek masal uymadı gibi geliyor bana . Özellikle kızlarda 2 isime karşıyım ben .. Kız evlenınce kendi soyisimini kullanmak isterse cok uzun geliyor .. Bu arada bizim ismimiz Asya

Sakın masal koyma çok şımarık oluyorlar hatta ismi peri masaldı dediğim kişi hiçmi hiç Tavsiye etmem.gerçi yetiştirme tarzıda çok önemli küçüçük çoçuk sürekli etrafına emir yağdırıyordu.tabi sizin bileceğiniz bir konu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…