Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Valla ben kizi 4 yasina getirdm hala duzeni oturtamadik evde olmuyo ben yapiyorum minigim le babasi daitiyo salcam bende gitsin laa

tontişlerrr slm....... nasl gidiyor bakalm son haftalar... bende kasık ağrıları başladı.... oturup kalkarken resmen canm yanıyor artık....cuma kontrole gideces nasip olursa... heyecanla bekliyorun... szde havalar nasl :)
Mrb canım bende tık yok ağrı konusunda sadece artık göbüş zorluyor.oturup kalkma falan zorluyor

Ninni gibi gelir belki hehehhe spurge sesini seviyolar ya oda farksiz :=))
hahha süpürge sesini sewiyolarmıymışşşş... oda nesi die ödleri koptuğundan gıklarını çıkaramıyoda olabilirler :))) ayy o horultuda niniye benzetiyorlarsa iimişşş odayı 2 sine bırakıp içerde yatmak en iyisi ozaman :))

Mrb canım bende tık yok ağrı konusunda sadece artık göbüş zorluyor.oturup kalkma falan zorluyor
ben biraz tontik hamile kaldım belkide ondandır...kendimi taşıyamıyorum sanırım :)) şanslısın wala... iş yerinde çok zorlanıyorum otur otur kasıklarm çok ağrıo bide sürekli idrar varmış gb giidiyorum bi damla .... allah hepimizi hayrlı vakitlerde sağlıkla kucağmıza almayı nasp etsn inşalah

Valla ben kizi 4 yasina getirdm hala duzeni oturtamadik evde olmuyo ben yapiyorum minigim le babasi daitiyo salcam bende gitsin laa
Kız sen napcan ozaman ikincide geliyo iki güne, anam senin iş daha bir zor valla. Biz birtaneyle uğraşırken sen ikiledin allah kolaylık versin.tadından yenmez

Amin canım evet ben baya iyi gidiyorum şuan aman maşallah diyelim kıçımı kaşıyım bari birden doğuru verirmişim

Aynen kapiyi ustlerine cekicen o horluycak dieri aglicak b durumda baba kalkicak bebege bakicak ceza onlara

Aynen kapiyi ustlerine cekicen o horluycak dieri aglicak b durumda baba kalkicak bebege bakicak ceza onlara

Amann planli olmuyoki. O gun neyi yetirebilirsen. Ins cok aglayan bebek olmazlar

Amin canım evet ben baya iyi gidiyorum şuan aman maşallah diyelim kıçımı kaşıyım bari birden doğuru verirmişim

maşallah maşalah.... bzde daha isme karar veremedk... ben alisa istiyrum eşim kabul etmiyor bitürlü ne yaptysam olmadı... oda ayperi yada peri istiyor.. aklıma masal geldiii... alisa mı masal mı seçsem karar weremiyorum inada bindirip.... 2 isimli olacak kesinde perinin yanına ne olacak hangisi güzel sizce kızlar...

KıZlar ya Aralık annelerinde biri bahsetmişti göğüs ucuna kolonya sürüp sertleştirirsek yara olmuyormuş ben denemeyi düşünüyorum zararı olmaz herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…