Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Insallahhh kuzummm insallahhh. Bi gelseler ahhh bi gelselerrrr
ayyyyy sabah diyom eşime 2 haftaya evde sürekli ağlayan bi ses olacak diye heyecanlanıyon mu diyom,ben bebek doğmadan heyecanlanmam diyo kazma yaaa ben vala doğmadan heyecan yapıyorum çokkkk

ayyyyy sabah diyom eşime 2 haftaya evde sürekli ağlayan bi ses olacak diye heyecanlanıyon mu diyom,ben bebek doğmadan heyecanlanmam diyo kazma yaaa ben vala doğmadan heyecan yapıyorum çokkkk

Erkekler oyle kucaklarina almadan bisey hissetmiyolar. Biz herseyiyle yasiyoruz onlari tekmeleri hickiriklari zorluklari. Derler ya hep anne bi baska diye. Cidden dogru.

Erkekler oyle kucaklarina almadan bisey hissetmiyolar. Biz herseyiyle yasiyoruz onlari tekmeleri hickiriklari zorluklari. Derler ya hep anne bi baska diye. Cidden dogru.
aynen öylee... biz daha içimizde hissettiğimizde başlıyoruz heyecanaa evett biz başkayızzzz

bnde bndee girdim dogurursun dogurrsun gunu geldimi seni beklemez annesi

Lady bug ne biliyim ya herkesde bir kasılma ağrı bende bu hafta tık yok .oğluşum rahat galiba içerde içimden bir his 40.haftayı doldurcak diyor.ama ben artık yüzünü görmek kokusunu hissetmek istiyorum.nası bişey olcak yavrucak.[/QUOTE]
Biliyomusun keskin bicimde sancilarim kesildi maasalh demekki haftamiz geregi boyle bnd koklmak istiyorum sarilmak mememde uyutmak
Hiç takılma içini ferah tut
benmki de sezeryana gün verecek sanırım
donmedimi cnm ya doner belki bekle bence

bnde bndee girdim dogurursun dogurrsun gunu geldimi seni beklemez annesi

Lady bug ne biliyim ya herkesde bir kasılma ağrı bende bu hafta tık yok .oğluşum rahat galiba içerde içimden bir his 40.haftayı doldurcak diyor.ama ben artık yüzünü görmek kokusunu hissetmek istiyorum.nası bişey olcak yavrucak.[/QUOTE]
Biliyomusun keskin bicimde sancilarim kesildi maasalh demekki haftamiz geregi boyle bnd koklmak istiyorum sarilmak mememde uyutmak
Hiç takılma içini ferah tut
benmki de sezeryana gün verecek sanırım
donmedimi cnm ya doner belki bekle bence

Lady bug walla cuma randevum var ama cuma diyince sen geliyosun aklima simayim ne guzel yaaaaaa. Allahim agrisiz sizisiz dogum nasip etsin insallah.

K keinetraene canim insallah begenirsin bu doktorunu

ub2406 kaldi 4 hafta kuzumm

Slm kızlar naber ?? Herkes cumaya Dr a gidiyo hadi bakalım güzel haberlerle gelirsiniz inş ben de ctesi gidecem Dr a umarım az biraz kilo almıştır
iyidir canımm senden naberrr, aynen cumaya 3 kişi kontrole 1 kişi sağlıkla doğuma gidiyoo inşallah hepimizde güzel haberlerle gelirizzz,sende cumartesi iyi fazla geç kalmıyon bizee bende inşallah kilo almıştır diyorum yaa 1 ayda 600 gram almıştı şimdi 20 günde 500 gram alsa şükretcem o derece. zaten ne kaldı doğuma minicik zayıf doğsunda istemiyorum bebeğimn yaa

Benimki minicik kaldı ben 2500 doğursam şükredecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…