Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ayy sen öküzsen benım kendimi ifade edecek kelimem yok .. duygu be benım rahmıme bıcak gibi olan sızı cok arttı bugunlerde senden o durumdan dolayı mı yurumekte zorlanıyorsun

Evet cnm yururken giriyo cok bicagi cart diye sokuyolar sanki ayy diye durdum yolda kac defa bugun. Doktor normal demisti kanala giriyomus bebek. Abi simdiden boyleyse dogum sancisini dusunemedm ben ya!

Ben onceden tartilirdim bakardm da smdi bakmiyorum 1 aydir. Kontrolde bile cikmak istemiyorum tartiya hemsire zorla cikariyo ben bakmiyorum banada soyleme diyorum
Benimki tartmıyordu çünkü ben deli gibi hergün sabah tartılıyordum.bende bıraktım 2 aydır. yaza kadar vermeliyim bütün kiloları tatile hazır ve fit olmalıyım.kendimi şartlandırdım.

Benim kiz kardesim 12 kg verdi dogumdan 2 hafta sonra. Girtlagi tutmak lazim ama tabi. Veririz biz ya fistik gibiyiz.

Benimki tartmıyordu çünkü ben deli gibi hergün sabah tartılıyordum.bende bıraktım 2 aydır. yaza kadar vermeliyim bütün kiloları tatile hazır ve fit olmalıyım.kendimi şartlandırdım.

Walla ben normal dogururmda insallah hemen baslicam spininge kosmaya daha once verdim 19 kg yine veririm

Evet cnm yururken giriyo cok bicagi cart diye sokuyolar sanki ayy diye durdum yolda kac defa bugun. Doktor normal demisti kanala giriyomus bebek. Abi simdiden boyleyse dogum sancisini dusunemedm ben ya!
valla ben evdeyken bi ayy diye cırlıyom yazık eşim korkuyo baya .. duygu içimde bi his var sanki 40 dolmıycak cok hareketli asagılarda hep

valla ben evdeyken bi ayy diye cırlıyom yazık eşim korkuyo baya .. duygu içimde bi his var sanki 40 dolmıycak cok hareketli asagılarda hep

Benimde oyle zaten 40i beklemez benim sipa rahim kisaligindan. Yolda bi ara " aha yolda mi dogurucam ben ya" dedim. 10 adim attim 2 dk dinlendim.

Benimde oyle zaten 40i beklemez benim sipa rahim kisaligindan. Yolda bi ara " aha yolda mi dogurucam ben ya" dedim. 10 adim attim 2 dk dinlendim.
Canm banada sen 40i beklemezsin gibi geliyor aramızda 2hafta var ama sen benden önce yaşıyorsn belirtileri önce ben diye diye önce sen doğuracan haa
Aman sağlıklı olsunlarda ille 40 dolacak diyede bişey yok yaf

Canm banada sen 40i beklemezsin gibi geliyor aramızda 2hafta var ama sen benden önce yaşıyorsn belirtileri önce ben diye diye önce sen doğuracan haa
Aman sağlıklı olsunlarda ille 40 dolacak diyede bişey yok yaf
38i doldurayim yeter. Bugun karnimda acayip bi sisme sertlesme kramp gibi agri var cozemedim su cuma bi gelsinde bakalim dr ne dicek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…