Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin kizlarr
Dun aksam cok kasilmam ve sancim oldu.kasiklarimdan vainadan giriyo sanci.bunlar bile zorluyo.donemiyorum bile o anda.dogum sancisini dusunemiyorummmm :KK43:

Gunaydin kizlarr
Dun aksam cok kasilmam ve sancim oldu.kasiklarimdan vainadan giriyo sanci.bunlar bile zorluyo.donemiyorum bile o anda.dogum sancisini dusunemiyorummmm :KK43:
canım günaydın çok geçmiş olsun benimde öyle kasılmalarım oluyordu bebek döndüğü için kasılmalar ve sancı oluyor dedi doktor ve bebişimde dönmüştü zaten ayrıca vajinaya bıçak gibi giren sancılarda rahmin bebeğin çıkışını kolaylaştırmak için yaptığı egzersizlermiş. tekrar geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Gunaydin kizlarr
günaydın canımmm, sende çok mu olmaya başladı bu kasılmalar bana mı öle geliyo:KK64: sende her konuyu doğuma bağlıyon heee :KK45:

canım günaydın çok geçmiş olsun benimde öyle kasılmalarım oluyordu bebek döndüğü için kasılmalar ve sancı oluyor dedi doktor ve bebişimde dönmüştü zaten ayrıca vajinaya bıçak gibi giren sancılarda rahmin bebeğin çıkışını kolaylaştırmak için yaptığı egzersizlermiş. tekrar geçmiş olsun canım dikkat et kendine
Sagol canim.evet dr da demisti olcak diye ama korkutuyo istee:KK43:

günaydın canımmm, sende çok mu olmaya başladı bu kasılmalar bana mı öle geliyo:KK64: sende her konuyu doğuma bağlıyon heee :KK45:
Valla icime sanki gununu beklemicrk diye doguyo kuzum ya. Valla gun yaklastikca panik tavan yapti bende.siz nasil rahatsiniz yaa:110:ben olamiyorum tum ayrintilar hepp aklimdaa.dun aksam fox ta bi film izledik bide sllahimm dogum sahnesi mahvetti benii.esim kapatiyo faln ama yokk koyverdimm agladim bayaa:KK43:

Valla icime sanki gununu beklemicrk diye doguyo kuzum ya. Valla gun yaklastikca panik tavan yapti bende.siz nasil rahatsiniz yaa:110:ben olamiyorum tum ayrintilar hepp aklimdaa.dun aksam fox ta bi film izledik bide sllahimm dogum sahnesi mahvetti benii.esim kapatiyo faln ama yokk koyverdimm agladim bayaa:KK43:
hepimiz öle düşünüyoruz,zaten sadece bebeklerin % 5 i gününde doğarmış gerisi çoğunlukla erkenn :KK17: ben rahatım burda ama kocama kızıp duruyorum ne bu stres sinir diyo anla diyorum daha doğum yaklaştı panik ne olacak ne bitecek...bende izlemiştim daha önce onu çok şeker bi film bizi anlatıyoo :KK9:

Günaydın kızlar :) dogum konusu beni de korkutuo esim de belki yarin gelcek amaa geri gidecekmis :KK43: gitme diorum cuma günü dr gidelim bakarız ona göre dio :KK43:

günaydın canımm, cuma belli olsun da ona göre belki gitmezz kuzumm :)
Yaa dr araligin 20 si dio kii oda o zamana gelirim dio ee ama ya erken gelirse bebis :KK43: kim getiricek beni ilceden merkeze :KK43: ben dogumum dr umun gozetim altinda yapmak istiooom rahim anomalim oldugu icin

Gut morninkkk evribadiii:KK74:

Herkezi bi erken dogum telasi sarmis. Korkmayin bu son zamanlar bu endiseler normal. 38den once hic birimiz dogurmicaz insallahh.

Yaa dr araligin 20 si dio kii oda o zamana gelirim dio ee ama ya erken gelirse bebis :KK43: kim getiricek beni ilceden merkeze :KK43: ben dogumum dr umun gozetim altinda yapmak istiooom rahim anomalim oldugu icin
hımmm anladımm tabi bebeğin ne zaman geleceği de belli değil, o yönden haklısın zor olacakk.

Telas yapma kuzum zaten suyun geldikten sonra sancilar 1 2 gun sonra basliyo siddetleniyo. Hic bisey planli olmuyo bu dogum konusunda.

Gunaydin kizlarr

Vajinadan gelen sanci normal kuzum. Sen kasik ve bel agrisi beraber olmadikca ve belli araliklarla surekli gelmedikce korkma. Dogum sancisi baslasa yatamazsin.

Anneleri gibi ciroz olcaklar:) cuma gidicez bakalim bebem ne dicekler bakalm. Aman saglikli olsunlarda. Dayariz memeyi agzina aldirirz kilolar:KK70:
aynen canımm en azından 2 kkiloyu geçtiler doğana kadar da 3 e yakın olurlarr :KK36: memişler onları bekliyo zatenn :confused:

X