Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

şu nts denen aletle ben ne zaman tanışcam acepp bu gidişde bağlamasa zorla bağlayacam zincirlicem nts ye kendimi
Bu gidişte ister bence geçen hafta beben istedi de ben bişi anlamadım benimki uyuyordu hareket etmedi çok nst yi çeken hemşire nie hareket etmiyo die endişelendi Dr iyimiş dedi gönderdi pek bişi anlamadım yani buarada tok git yada yanına bişey al nstye girersen aç olma

ölee miii o zamannn kahvaltı yapayımm ben:) sabah 9 da benim randevu iştahda olmuyo heyecanla ama aç gitmim hemşire de panik ettiriyo insanı doktor diyo iyi amaninnn

şu nts denen aletle ben ne zaman tanışcam acepp bu gidişde bağlamasa zorla bağlayacam zincirlicem nts ye kendimi
37.haftadan sonra genelde nstye alıyorlar canım. benim bu ikinci şimdi uyuyor uyandırmak için su ve çikolata yiyorum inş uyanır.çok sıkıcı ayrıca nst

37.haftadan sonra genelde nstye alıyorlar canım. benim bu ikinci şimdi uyuyor uyandırmak için su ve çikolata yiyorum inş uyanır.çok sıkıcı ayrıca nst
hadi yaaa,yanına birini alıyolar mı peki,gerçi benim kocam randevudan sonta nts ye sokarsa ben işe gidiom der uyuzz oğlumla baş başa kalıcaz artık

ölee miii o zamannn kahvaltı yapayımm ben:) sabah 9 da benim randevu iştahda olmuyo heyecanla ama aç gitmim hemşire de panik ettiriyo insanı doktor diyo iyi amaninnn
Ben az yemiştim hemşire durup durup açmısın diye soruyordu bu sefer yanımada alacam bişeyler kraker muz süt falan girmeden atıştırıp öyle girecem bebeğim coşsun da görsün o hemşire

hadi yaaa,yanına birini alıyolar mı peki,gerçi benim kocam randevudan sonta nts ye sokarsa ben işe gidiom der uyuzz oğlumla baş başa kalıcaz artık
Benim gittiğim hastanede küçüktü oda hemşireyle ben zor sığıyorduk yanıma gelemedi eşim dışarda bekledi 20 dk dan fazla sürdü

Y
Yok tek giriyorsun burda çantam yanımda kız içini abur cubur doldurdum çünkü sürekli bişey yedinmi diye soruyorlar beni randevudan önce aldı nstye .uyanıyor sanki oğluş işe yaradımı ne çikolatat kalp atışı 164 e fırladı .

Normali neymiş cnm bi sorar mısın hemşireye kaç olsa ii

Ayy bu Ntsyi bi brn sevdim galiba herkes sıkıcı dıyır :) benim artık ger kontrolde nts istediğini dedi Dr .. Ntsde aralıksız bebeğimin kalp atışını duymak cok rahatlatıyor beni :) sabah yıne 9 gibi eşim işe giderken uyandım uyuyamadım sersem gibi oldum .. Gece de geç uyuyorum baya geç kaldım bugun halıları yıkatmaya gönderiyorum .. 2 hafta sonrada eşim bi hafta izine ayrılcam dıyor iyi bi temizlik yaptırmak lazım eşim evdeyken .. Bi durgunluk var üstümde

hahahaha ne yaptın kız bebişeee hareketlendii anaaa benide öle yapsalar yaaa

Olmax mi kuzum sanci da var kasilma da uzattim ellerimi :) ay simayim allahim yardimcin olsun agrisiz sizisiz atlatt insallhh
gecicek sut ic bol bol bak kizimda bendede cok sanc olurdu inan sut icmiodum ondanmis magnezyum bile faydasizdi rahat haftaya girceksiniz 36 dolsun iyice tecrube konusuyo her ne kadar yokus cikamasamda kaldirima ayagimi atamasamda evde tazi gibiyi guvenli diyemi sokakta dogurcam fobisi basladi doguma iki gun kaldi diince herkes bi sasiriyo ins bebegim saglikli olur kaygilar basladi simdide

aminnnnnnnnnn heyecan basti ya offf sabah anezteziciyle randevum var

evet hemsireler daha bi panik oluyo nstde nabizi yanlis aliyolar tecrubeliler yapmaz tabii dr baktiginda ultrasonda gayet iyi diolar aldanmayin dr bekleyin kzum

bak yaa tecrübesizsen hiç konuşma o zaman ne yorum yapıon demii,

bak yaa tecrübesizsen hiç konuşma o zaman ne yorum yapıon demii,
İnan ayla bu tecrubesiz dedigim 50 yasinda bi ebeydi hastanede ve sabah tekrar gitmistim nstye hersey normal 40 yasinda k hemsire bakti dediki gecek ebe anlamaz pek yeni sistemden ben nabzini bebeginkinden ayirt ederim karistirmam dedi bosuna su serumu yedim bosuna o gece dr um geldi hasteneye korkuttular ya beni

Yaa dr araligin 20 si dio kii oda o zamana gelirim dio ee ama ya erken gelirse bebis kim getiricek beni ilceden merkeze ben dogumum dr umun gozetim altinda yapmak istiooom rahim anomalim oldugu icin
Canm sen artik ilçede kalma bence annenler merkezde degilmiydi onlarda kalma imkanın yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…