Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evett ama panik cok artti kuzum yaa simdi paso yatiyoz o zaman emzir uyut gaz cikar gogus ucu yaralarii :mad:
ALlahim sana geliyorummm:rolleyes:
Arkadasim sezeryan olcak canim.2.dogumu

Ayy o gogus ucu yaralarindan bahsetme daha smdiden tirsiyorum:KK17:

siz cevap verene kadar annem şekerlerimi hazırladı bile teyzoşlarımmm :KK70::KK70:

Eklentiler

• BeFunky_SAM_5154.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_5154.jpg.jpg
    585 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar son adetinizi ne zaman gördünüz. Yani aralıkta doğum olmasi için ne zaman hamile kaldiniz
Benim 20 marttı ..
Evet cnm bende ondan kotu dusunmemeye calisiyorum. Hareketleri var hafif hafif ya popoyu kaldiriyo ya ayagi geriyor arada bi yaptigi icin icim rahat. 3 gun once taklalar atiyodu icimde boyle olunca insan evhamlaniyor iste ana yuregi:oops:

dilek2014 dilek2014 canim ben hic saglik ocagina gitmedim sevmiyorum oralari baslarindan saviyorlar gibime geliyor... Steteskopla dinledikleri kalp seninkiyle karisiyor genelde.
Yaa dıgum falan bi şekilde olacak onu düşünmüyorum da bende aynı .. Acaba emzirmeye yapabılcem mi . Temizliği , bakımı becerebilecekmıyım bunlarıdüşününce evhamlanıyorum . Bu arada ben hiç emmemişim , umarım kızım bol bol sütüm olurda Emer .. Annem abimi zorla memeden ayırmış , bende hiç almamışım
Inanir msn bende demin spor salonuna ugradm arkadaslari gormeye arkadasim nasil varmi korku dedi. Yok dedjm daha cok endise var bakabilcekmiyim yapabilcemmi falan diye dedim. Nasil yani yaparken bunu dusunmuyomusunuz dedi yok dedim bodozlama yapiyoruz. Hormonsal iste yaklastikca zaman kendinden suphe ediyo insan iyi bi anne olcakmiyim yetecekmiyim diye. Hormonsal sanirim bu endiseler
Canım saglık ocağında en azından kalp ritmine falan bakıyor ondan dedim .. Ayy ben cok memnunum saglık ocağından .. Hatta ilk hamıle oldugumu öğrendiğimde aile hekımını ziyarer ettim sohbet ettik kadınla . Bizimki biraz şanslı bi durum sanırım
canlarrr,oğluşuma badem şekeri aldım bugün,küçük süslü biberonlara koycam da şimdi koyup ağzını kapatsam hava almadan doğuma kadar bişi olur mu,bayatlar mı :KK64:

siz cevap verene kadar annem şekerlerimi hazırladı bile teyzoşlarımmm :KK70::KK70:
Oyyyy cok tatlı yaa .. Bende düşünüyorum Boşken yapıyım dedim şeker kovaları için ama bayatlar dıye beklıyorum bakalım .. Iti yapmışsın sen bizden 2 hafta ondesin , bende 2 hafta sonra yapıyım bari

Benim 20 marttı ..

Canım saglık ocağında en azından kalp ritmine falan bakıyor ondan dedim .. Ayy ben cok memnunum saglık ocağından .. Hatta ilk hamıle oldugumu öğrendiğimde aile hekımını ziyarer ettim sohbet ettik kadınla . Bizimki biraz şanslı bi durum sanırım

Oyyyy cok tatlı yaa .. Bende düşünüyorum Boşken yapıyım dedim şeker kovaları için ama bayatlar dıye beklıyorum bakalım .. Iti yapmışsın sen bizden 2 hafta ondesin , bende 2 hafta sonra yapıyım bari
sağol canımmm,birde benim kapaklı ya seninki açık olmayacak mı tüldee,ne kadar geç yaparrsann o kadar iyi seninn :confused: 2 hfta öndeyimde her an herşey olabülü :KK53:

sağol canımmm,birde benim kapaklı ya seninki açık olmayacak mı tüldee,ne kadar geç yaparrsann o kadar iyi seninn :confused: 2 hfta öndeyimde her an herşey olabülü :KK53:
Evet canım tüle Sarıcam açık gibi aman aslında kim yıycek tulu açıp :) ben hiç yıyemem öyle seyleri de yapmak geldi içimden :) senin kapalı ii yapmışsın .. Valla bizdede heran olanılır ben hiç 40 haftayı bekleyeceğimi sanmıyorum ..

Evet canım tüle Sarıcam açık gibi aman aslında kim yıycek tulu açıp :) ben hiç yıyemem öyle seyleri de yapmak geldi içimden :) senin kapalı ii yapmışsın .. Valla bizdede heran olanılır ben hiç 40 haftayı bekleyeceğimi sanmıyorum ..
olsun en dağıt bak nasıl açıp yiyolarr hehehe :KK70: aynen bende pek beklicek gibi düşünmüyorum zaten ne kalıyo geriyeee :confused:

Kızlar bu gece bişi daha hallettim . Hanfendiye isimli cerceve yaptım .. Bunu belki hastane kapısına da asabilirim .. Nette gormustum örneğini , kapıya boydan boya güpürlü kurdele koyuyorlar .. Fikir olur belki , bu arada bebek çantası için olan keseleri de koyuyorum cok derli toplu oldu çantası .. Keselerden biri dogum sonrası hemşirelere vermek üzere hastane çıkışı var diğerlerinde , farklı takımları . Ne olur ne olmaz fazla kıyafet koydum ...
Keseleri Moda çarşısından aldın değilmi canım bende alıyım böle daha düzenli olmuş çok ciciler:anneadayı: sıra doğuma geldi:KK17:

naberr yavru kuşlarrr :KK24: sabahdan doğruu dışardaydımm,ancak eve geldim. sabah sağlık ocağına gittim tansiyon ölçüldü 11 e 7. kan ve idrar tahlili yapıldı yarın alıcam ama kızlar idrar içi lavaboya gitti zaten mikrobu orda kapar insan.iğrençdi yaaa. kaç kişi var insan hiç mi görmüyo nasıl çıkacağımı bilemedimm böğğğğ :KK62: cuma da doktor randevum varrrrr dönmüş olsun bebeğim inşallahhh yaaaaaa :KK68:
İnşallah dönmüştür canım.benimde yarın randevüm var çok heyecanlıyım valla:KK17: bakalım yeni doktor ne diyecek.

X