Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynenb ama küçük gibi görünüyor amaa ooo bitmio miniklerin cicileri güle güle giydirmeyi nasip etsin Mevlam hepimize :) tüm hamislere
Heheeh ceyizimi düzuncede böyleydim ben :) Rabbimiz hep böyle güzel yorgunluklar versin ins :KK66:
Amin amin canm

Ben ceyizimi kirk gün icinde apar topar hallettim 41.gün düğün yaptık hiç bişey anlamamistim bunu aheste aheste eksiksiz hazirladim bundan daha çok keyif aldım :)

Çatlamalar henüz kırmızı renkteyse lierac solusyon engelliyormuş sanırum canım cilt uzmanı Dr demişti. Baskada bilmıyorum .. Ben hiç çatlamadım sma 2-3,gündür kaşıntı ve gerilme var göbeğinde :KK43:
Bende de hiç yoktu kuzum bu akşam başladı lierac phytolastik jel kullaniyorum bide solüsyonunu aliimm bari sabah

Bende aynıyım hatta fazladan tulum koydum dayanamadım :) canım keseleri Kızılay'da moda çarşısı var pasaj oradan aldım ıyıkı almışım tavsıye ederim cok derli toplu oldu .. Çeyizini gibi yerlerde de bulabilirsiniz .. 75krs tanesi bide cok ucuz . Yıkadım mis gibi oldu .. Çantayı hazırlarken duygulandım bende . Eşime anlatıyorum aksam böyle hazırladım dıye iki tarafta uzak bide yetişemezlerse doguma kocam var b tek yanımda
Moda carsisini bilmiyorum ki nerde:KK57:

Bende de hiç yoktu kuzum bu akşam başladı lierac phytolastik jel kullaniyorum bide solüsyonunu aliimm bari sabah
Canım ben kullanmadım . Memorial dogum hazırlık Kursu'nda demişlerdi umarım faydası olur yıne araştır istersen
Moda carsisini bilmiyorum ki nerde:KK57:
. İzmir caddesinde orayı biliyormusun

Ha izmir cdsini biliyorum canim. Gorunur bi yerde mi?
Fırıncı Orhan var ya ortada onun neredeyse çaprazında sor birine mutlaka gösterir . O handa camasırcılar ,hobi dükkanları falan var . Parti malzemeleri falan . Ben alt Katta dükkanlarda bulmuştum

Fırıncı Orhan var ya ortada onun neredeyse çaprazında sor birine mutlaka gösterir . O handa camasırcılar ,hobi dükkanları falan var . Parti malzemeleri falan . Ben alt Katta dükkanlarda bulmuştum

Tamam canimmm:KK68: bu hafta bakaym ben ic camasirida almam lazim babane donu :KK70:

Tamam canimmm:KK68: bu hafta bakaym ben ic camasirida almam lazim babane donu :KK70:
Ayy ben aldım bi gor beni kuzenle alıYOZ memleketteyken dedim bunlar kocaman dalga gecıyoz sonra evde bi baktım Kocaman'da değil toto büyümüş de haberim yok :) ya benim aldıklarım oyle cok göbek üstü değil bide oyle mi almak lazım

Ayy ben aldım bi gor beni kuzenle alıYOZ memleketteyken dedim bunlar kocaman dalga gecıyoz sonra evde bi baktım Kocaman'da değil toto büyümüş de haberim yok :) ya benim aldıklarım oyle cok göbek üstü değil bide oyle mi almak lazım

Yok bea rahat olsun orkid takmalik yeter iste. Sonra hepsini cope aticam walla. Eski donlarimi ozledim:KK61:

Amin amin canm

Ben ceyizimi kirk gün icinde apar topar hallettim 41.gün düğün yaptık hiç bişey anlamamistim bunu aheste aheste eksiksiz hazirladim bundan daha çok keyif aldım :)
Cnm benn 1 yıl nisanli kaldım ama ceyiz işini yine sona bırakmıştım. Amaa bebislerinki daha zevkli :).minnak minnak su diğer eksilerimide alınca ins geriye güle güle doğurmak kalio :KK66:
Lierac paris kullaniyorum aradada bebe yağı kullaniyorum biseyim yoktu ama aksamdan beri cildiriciiimmmm
kiz catlaklar bebis büyüdüğü için oluo :) bebisin büyüyor yinede bakımını yap ki çoğalmasın

Aynenb ama küçük gibi görünüyor amaa ooo bitmio miniklerin cicileri güle güle giydirmeyi nasip etsin Mevlam hepimize :) tüm hamislere
Heheeh ceyizimi düzuncede böyleydim ben :) Rabbimiz hep böyle güzel yorgunluklar versin ins :KK66:

Amin cümlemize insAllah, hihibi dimi bu heycan evlenirken evimizi döserkende vardi sanki :)

Cnm benn 1 yıl nisanli kaldım ama ceyiz işini yine sona bırakmıştım. Amaa bebislerinki daha zevkli :).minnak minnak su diğer eksilerimide alınca ins geriye güle güle doğurmak kalio :KK66:
kiz catlaklar bebis büyüdüğü için oluo :) bebisin büyüyor yinede bakımını yap ki çoğalmasın
Al al çok zevkli :)
çarşıya mi çıkıyorsn almak için netten mi alıyorsun ben bu halimle hiiicc çıkamıyorum
sen alisverisi son ana bırakmayı seviyorsn demekki

simaycim inanki seni hic kiskanmiyoruz tzzzz:KK12: hem mübarek gün hem sayili bir kac gün:KK70: saka bir yana masAllah siradaki sensin anladikta senden sonra hangimizde sira? kim bilir belki yarin belki yarindanda yakin hihihi :)) hayirlisiyla kucagina al insAllah kuzucugnu
amin zeynomamin cok az kaldi ruyamda meltem dogurmustu ayy cok etkilendim

Gecicek koca 38 haftayi devirmek uzeresin 3 gunmu gecmicek. Zirt pirt aricam ztn seni hastanede :KK70: doktor kacta dedi ameliyata?
ara kusum ara sevinirim de ins iyi gecer henuz kimse cma dogum oldugunu bilmiyo watssappa yazmadim ondan doguruyumda ole gelsinler hehehe dimi

ara kusum ara sevinirim de ins iyi gecer henuz kimse cma dogum oldugunu bilmiyo watssappa yazmadim ondan doguruyumda ole gelsinler hehehe dimi

Ay bi kendini toplada milletin gelmesi oyle kalsin. O halde ben sahsen kimseyi istemem sahsen. Kacta giricen saat verdimi dr?

Kizlarrr napiyonuzz
Alin o yuksek bel donlardan sezeryan lursa digerleri dikise geliyomuss..kocamannnn :)

Amin cümlemize insAllah, hihibi dimi bu heycan evlenirken evimizi döserkende vardi sanki :)
Aynenn :) o zamanda kocaya yapioduk bu hazırliklari :) amaa bebisinki minik minik zeynom yaa el kadari hepsii :) ahh bi doguraydik saglikla güzel güzel süsleriz bebisleri
Al al çok zevkli :)
çarşıya mi çıkıyorsn almak için netten mi alıyorsun ben bu halimle hiiicc çıkamıyorum
sen alisverisi son ana bırakmayı seviyorsn demekki
yok kiz netten bakmıyorum carsiya cikiom kismetse cuma gunu de gitcem son seferinide babamizla gideriz ins

Ben miiii :) oooh mis gibi ins canım. Vaktinde saglicaklaaa :KK70:

X