Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahaha yalandan mıı evett,dolabımız da geliyo bugün bizimm,bedavadan dolap sahibi oldum kızz anammm kokla kokla bayılırımmm
. Ayy itiraf etmeliyim bebişin dolabına bakıp bakıp , kokluyom mis gibi bu yüzden çantayı hazırlamak içimden gelmıyor :) dolabın hayırlı olsun tatlım bu arada

. Ayy itiraf etmeliyim bebişin dolabına bakıp bakıp , kokluyom mis gibi bu yüzden çantayı hazırlamak içimden gelmıyor :) dolabın hayırlı olsun tatlım bu arada
sağol canım yaaa,ayy ne güzell vala geldi şimdi bi kere sildimm, kaç kere giderim kimbilir odaya bendee, ne alsak 10 kere bakıom elimde eskiyecek

ayyy hadi inşşallhhh benim bebişde dönmezsee sezeryancık yolları gözüküyoo,inş. dönmüştür ya bu hafta içi doktora gidicimm
Benm döndü sanki yaf dün poposunu da basinida hissediyordum iki şişlik oluyordu bugün tek şişlik oluyor acaba diyorum bu popisimi

Olsun gecen bi yerde okudum kirmizi bebeklerin goz gelisimi icin renkleri ayirt etmesi icin cok onemliymis.. ay banada kiz kardesim gel kuculenleri veriyim dedi nereye koycaksam. Artik benim gardroptan bizimkileri koycam bi yere bebisime yer acicam
Evet öyleymis bizim park yatak kırmızıli

Benm döndü sanki yaf dün poposunu da basinida hissediyordum iki şişlik oluyordu bugün tek şişlik oluyor acaba diyorum bu popisimi
benimkini bi görsen bi sağda 2 şişlik,bi sağda bi solda 2 şişlik bi tek tarafda şişlik şimdi bu bebek nerde nasıl duruy bulunuzz

Ayy olsun etsinler. Asil emeklemeye baslayinca zor olcak. Benim evde cok sus esyasi var hepsini kaldircam dolaplara bebek kilidi falan. Oyy pit pit emeklicekler yerimmmmmm
ben emekleme dizligi dolap kilidi filanda almışım ilk yaptığım alışverişte kendimi kaybedip :)

benimkini bi görsen bi sağda 2 şişlik,bi sağda bi solda 2 şişlik bi tek tarafda şişlik şimdi bu bebek nerde nasıl duruy bulunuzz
Mide bolgesinde sisme oluyosa ya popodur yada ayaklarini geriyodur. Ben doktora sorduydum donmeden kafami bu diye yok kafasini kaldiramaz okdr guclu degil dediydi. Insallah donmustur canim ikinizinkide uyuzcan & abc3

Ablama gittim geldim alti ustu 5 6 sokak ileride yemek yedik cay ictik donerken hemen kukuma bicaklar girdi tabi hemen penguen yuruyus mode on artik yuruyemiyorummmm

Cantayi hazirlicam ben oyle bi niyetim var su anda

Bugun yine hazırlayamadkm çantayı

ayyy inşallah yaaaa benimde arada sanki bişi çıkmak üzere gibi kukuda saplanıyo geçiyo hemen ,hazırla bacımm bende yarın hazırlıcam yavaşdannn

Ya portbebeyi nereye koycam ki? Cantayi yikiyim tozlanmis sanki oyle hazirlicam

Amin cnm insAllah ne güzel dua ettin öyle. Canim bak görürsün biz etken beklerken ge bile gelirler hihihi bu defa sevincten aglariz galiba :) ama artik endiselenme Cok sükür artik Cigerleri bile gelismis yani küveze girmeden kucagina alabilirsin Rabbimin izniyle simdi gelse bile.

Bebisini yorma annesi, simdi nazli nazli büyüyorlar az ihmal edince hemen bizi korkutuyorlar :)

Bende geceleri gec yatiyorum artik 3 4 falandi yataga girdigimde. Aman bosver kuzum keyfini cikaralim. Hasret kalicaz. Sen artik gun sayiyosun dimi oyyyyyy kiskandm
He 3.bucuk atmaya basladim bitsinde bende sizi bekliycem burda ins
canım @ub2406 Denizli'ye gıdıcekti ilçesindelrr ya eve gelmedi daha sanırım gecıyır dıye umuyorum .. Jellybelly88 nerede bılmıyorum
canim ya vakitsiz dogurmasn kimse diye gozum herkwsi ario strese girdim

Yok kuzum doğurmadım sizi bekliyorum :) bugün araba falan baktım biraz dolaştım
oh ne guzel benim dolasmaya mecalim yok ya yi enerji var gibi a bebis aassagida artik yurumek zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…