Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohoo ertele babam ertelee

Hahahhahah yok kiz tozlu tozlu mu koyim bebisimin kiyafetlerini alla alla pasakli derler adama
Kizlar totolai kaldiirin canta icin bak posete koyar gtirirler en son esyalarinizi hheee :=)) hastane cantanizi hazirlayin bakiim sutunuzude icin

Simayim walla hazirlicamda hep biseyler cikiyo ya. Cantayi attm smdi makinaya. Sonra benim gecelikleri aticam tamamdir sora wallada billa da hazirlicam

Hahahhahah yok kiz tozlu tozlu mu koyim bebisimin kiyafetlerini alla alla pasakli derler adama

Simayim walla hazirlicamda hep biseyler cikiyo ya. Cantayi attm smdi makinaya. Sonra benim gecelikleri aticam tamamdir sora wallada billa da hazirlicam
çanta yıkanmışdı demi,sen hazırlayana kadar bi daha mı tozlandı,ne çekti be çantaa

olabülürrr yok yavvv şeyime bişiler batıp duruyo tırsmaya başladımm. hazırlamam lazımmm

Bicak gibi kukuya sanci giriyosa kanala giriyodur. Banada oldu ya. Yada donmemisse ayaginida sokuyolarmis oyle. Bana kol sana ayak hahahhaha

kocişimin arkadaşı, öle kafamıza göre yaptırdık,eşim ben takarım bırakın gidin demiş,onlarda öle yaptıı

Heaa ondan bedavaya geldi aman sevindim la sen cok takiodun kafaya nereye koyciiim diye cok sevndm walla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…