Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

doğum stresine girdin herhaldeee herşey iyi güzel yolundaaaa
İinan girdim herhalde aslinda cesaretliim oyle igneden korkmam zaten genel aneztezi almadan oncede ameliyathanede yatiyosn masaya bagliolar seni o psikolojide yetiyo sana ama ben ayik olucam bakalim konusursam heyecanlnmam bu dusnceler sardi offfff zaten bebegi gorene kadar hersey ya o da bes dk da cikiomus belki dikis esnasinda biraz uyumak isterim

Bence hepsi harika bunlain pembesini kizimda almistik evime cok yakin parti malzemesi satan yer acildi hersey cok ucuz kapi susleri 20 liradan basliyo dusun oraya bakicam bnde

ayyy ciddi misin bende hiç öle masaya yatmadığım için ben olsam bende korkarım valaa canımm, dersin bebek çıktı mı bakim diyee görürüsün di.işde uyutun dersinn

Bence hepsi harika bunlain pembesini kizimda almistik evime cok yakin parti malzemesi satan yer acildi hersey cok ucuz kapi susleri 20 liradan basliyo dusun oraya bakicam bnde
aynen kız ne güzel kapı süsleri 20 tl den başlıyo burdada.ohh yakınında birde git git durr

. Tatlım cok guzel hepsi içim acılıyo bu tarz seylere bakınca .. Bende eksik süs malzemelerimi tamamladım bugun yapınca paylaşıcam inşallah :)

. Tatlım cok guzel hepsi içim acılıyo bu tarz seylere bakınca .. Bende eksik süs malzemelerimi tamamladım bugun yapınca paylaşıcam inşallah :)
teşekkür ederizzz,ayy paylaş paylaşşş. valaa bi girdim herşeyi alasım geldii,insana o kadar cazip ve şirin görünüyolar kiii

Ay çok güzel bunlar bende malzemeleri.aldim da hazirlama dim henüz hazırlayınca atacagim resimleri ben.b korkuyla bu akşam hazirlarim :)

Benim karnim kucuk ya bu bebek nasi sigiyo bu karnima uzuluyorum gunayydin hepinize acaba karnim assagi indi ondanmi komsum dogummu yaptin dedi niye dedim karnin gitmis dedi off hanisezeryan sorasikarin kalir ya oyle duruyo dedi zayifim ondanmi ki

Canini sıktıgın seye bak kuzum ya. Ic karnin genis demekki ne guzel iste bebegin boyu kgsu normalse niye buna takiyosun? Benimde kucuk goren hala 6 7 aylik saniyo.

Yorma kendini kuzum benimde yorulunca balon gibi oluyo ayaklarim sicak bi dus al yukari kaldir ayaklarini yat.

Enemmmm bunlar cok guzelll aylosummmmm

Bu arada gunaydin kizlar..

Daha yeni uyandim desem? Okuz diyebilirsiniz atıs serbest

ayyy ciddi misin bende hiç öle masaya yatmadığım için ben olsam bende korkarım valaa canımm, dersin bebek çıktı mı bakim diyee görürüsün di.işde uyutun dersinn
Ehehehhehehe yaaaa evet ama dr um diyoki elim cok hizli konusurken hemen bitcek dio bebeden 15 dk sonra bitcekmis inss
Lady bug uyuzcan dilek2014 kızlar bakıyorum devamlı bişey yok sanırım sivilce gibi bisey vardı o patladı ama ii tirstim
kiyamam ya sen dogum yapanlari duydukca 37 haftalikta olunca benim gbi oldun daha var var korkma norml dogum yapicaksin ins korkma baska belirtilerde olucakki nisan gelsin dimi
Canini sıktıgın seye bak kuzum ya. Ic karnin genis demekki ne guzel iste bebegin boyu kgsu normalse niye buna takiyosun? Benimde kucuk goren hala 6 7 aylik saniyo.
valla dimi ne biliim bu kdr karindan o kadar bebe nasi cikar heralde top gibi simdi dogunca acilir lahana gibi oyhh anamm ozledim kaldi 6 gun ullennn

Bu arada gunaydin kizlar..

Daha yeni uyandim desem? Okuz diyebilirsiniz atıs serbest
maasallah canim bnde uyurdum gerci bugun tam uyku havasi bnde sabah 5 te uyudum hava aydinlikti uykular haram yaa 12 de uzanirken bi uyuyorum 3 gibi uyanip daha yatamiyorum offfff offf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…