Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ohoo ertele babam ertelee :KK57::KK70:

Hahahhahah yok kiz tozlu tozlu mu koyim bebisimin kiyafetlerini alla alla pasakli derler adama:KK12:
Kizlar totolai kaldiirin canta icin bak posete koyar gtirirler en son esyalarinizi hheee :=)) hastane cantanizi hazirlayin bakiim sutunuzude icin

Simayim walla hazirlicamda hep biseyler cikiyo ya. Cantayi attm smdi makinaya. Sonra benim gecelikleri aticam tamamdir sora wallada billa da hazirlicam:KK70:

Hahahhahah yok kiz tozlu tozlu mu koyim bebisimin kiyafetlerini alla alla pasakli derler adama:KK12:

Simayim walla hazirlicamda hep biseyler cikiyo ya. Cantayi attm smdi makinaya. Sonra benim gecelikleri aticam tamamdir sora wallada billa da hazirlicam:KK70:
çanta yıkanmışdı demi,sen hazırlayana kadar bi daha mı tozlandı,ne çekti be çantaa :KK70:

olabülürrr:p yok yavvv şeyime bişiler batıp duruyo tırsmaya başladımm. hazırlamam lazımmm:KK50:

Bicak gibi kukuya sanci giriyosa kanala giriyodur. Banada oldu ya. Yada donmemisse ayaginida sokuyolarmis oyle. Bana kol sana ayak hahahhaha:KK70:

kocişimin arkadaşı, öle kafamıza göre yaptırdık,eşim ben takarım bırakın gidin demiş,onlarda öle yaptıı :KK59:

Heaa ondan bedavaya geldi:KK53: aman sevindim la sen cok takiodun kafaya nereye koyciiim diye cok sevndm walla
:KK9:

X