Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hevess edip yerimde duramiom kii :)
Ben pek havuc sevmem bitek tatlısini severim amaa bebis için yerimde icerimdee oooh yarasin kuzumaa :KK70:
Hemm kocissiz olmuo kız :KK43: bide ben ilcede oturuom kim getircek beni merkeze ins kocisimle birlikte gideriz bitek o çeker nazimi :KK43:
Canm sen yalnız mi kaliyorsun

Benim karnim kucuk ya bu bebek nasi sigiyo bu karnima uzuluyorum gunayydin hepinize acaba karnim assagi indi ondanmi komsum dogummu yaptin dedi niye dedim karnin gitmis dedi off hanisezeryan sorasikarin kalir ya oyle duruyo dedi zayifim ondanmi ki

Benim karnim kucuk ya bu bebek nasi sigiyo bu karnima uzuluyorum gunayydin hepinize acaba karnim assagi indi ondanmi komsum dogummu yaptin dedi niye dedim karnin gitmis dedi off hanisezeryan sorasikarin kalir ya oyle duruyo dedi zayifim ondanmi ki
günaydınn canımmm :KK24: sığar sen merak etme kilosu da yerinde ne güzel annesi daha ne istiyonn aaaa:KK36: yaa öle derlerr bana da bi ara 8 aylığım deyince karnın hiç yok bebek mi küçük acaba diye soruyolardı,hiç takmıyoum valaa.zayıf olduğun için de olabilirr

Selam canlar ... Ilk defa dın kötü bi gece gevırdım .. Adam gibi uyuyamadumm. Bas ağrım oldu fena . Bide dun cok ayakta kaldım dıye ilk defa ayağımda , elimde şişlik hissettim .. Sabah dogum hazırlık kursuna geldim şimdi çıktık ulusta ufak bi işim vR eve gecıcem bütün Plan'ım bişi yapmadan yatmak

Sigar bebisin canm merak etme iç karnın geniştir aşağı inince yeri genislemistir belki

Selam canlar ... Ilk defa dın kötü bi gece gevırdım .. Adam gibi uyuyamadumm. Bas ağrım oldu fena . Bide dun cok ayakta kaldım dıye ilk defa ayağımda , elimde şişlik hissettim .. Sabah dogum hazırlık kursuna geldim şimdi çıktık ulusta ufak bi işim vR eve gecıcem bütün Plan'ım bişi yapmadan yatmak
Artık olacak canm benm 20 gündür filan gece uykum yok gunduzde sersem gibi oluyorum
alışverişe gitmek çıkıp arkadaslarla bi kahve içmek istiyorum ama hiç enerjim yok

selamm canımmm, ahh ahh günler yaklaştıkça uykular çok zor olacak bizee:KK43: bende dün elimin şiştiğini hissettim valaa yüzük zr çıktı parmağımdan.. ohhh yapma kızz ben sabahdan doğru evi temizledim de ne oldu pöffff :KK9:

günaydınn canımmm :KK24: sığar sen merak etme kilosu da yerinde ne güzel annesi daha ne istiyonn aaaa:KK36: yaa öle derlerr bana da bi ara 8 aylığım deyince karnın hiç yok bebek mi küçük acaba diye soruyolardı,hiç takmıyoum valaa.zayıf olduğun için de olabilirr
Aslinda takmiyodum hicte dogum yaklasti gobek kocaman degil ya bebekmi kucuk ultrason yalanmi soyluo kuskusuna kapildm ayo l :=)) yandan vr gibi gobek onden az galiba belki ondan

Sigar bebisin canm merak etme iç karnın geniştir aşağı inince yeri genislemistir belki
İnsaallah cnm ya yaptigim kuruntuya bak son hafta ya gerildim kizlar cuma ameliyat canli canli amann millet catir catir doguruyo derdime bak bebekler saglikli olsun gerisi geliyo

Kızlar ya wc de tuvalet kagidina kırmızı bi kan bulasti ama.sanki orada bi sivilce patlamış gibi orasida acıdi nişan degildir dimi nişan koyu kırmızı oluyor dimi

Artık olacak canm benm 20 gündür filan gece uykum yok gunduzde sersem gibi oluyorum
alışverişe gitmek çıkıp arkadaslarla bi kahve içmek istiyorum ama hiç enerjim yok

selamm canımmm, ahh ahh günler yaklaştıkça uykular çok zor olacak bizee:KK43: bende dün elimin şiştiğini hissettim valaa yüzük zr çıktı parmağımdan.. ohhh yapma kızz ben sabahdan doğru evi temizledim de ne oldu pöffff :KK9:
. Haftalar ilerledikçe belirttiler artıyor .. Artık dıkkat etmek lazım ..
Kızlar ya wc de tuvalet kagidina kırmızı bi kan bulasti ama.sanki orada bi sivilce patlamış gibi orasida acıdi nişan degildir dimi nişan koyu kırmızı oluyor dimi
. Canım bi daga kontrol etsen . Belki bi sivilce yada jıletle alıyorsun onun tahrşi olabilir

. Haftalar ilerledikçe belirttiler artıyor .. Artık dıkkat etmek lazım ..
. Canım bi daga kontrol etsen . Belki bi sivilce yada jıletle alıyorsun onun tahrşi olabilir
aynen tatlışımmm, zaten hazır bekliyo gibi bebişler en ufak bişeyde geliyorumm der valaa :KK4:

korkutmak istemem canımda daha yeni falan geliyosa az olabilirr,kızların dediği gibi kontrol et çoğalırsa hemen doktorrr

dün aldıklarımı paylaşayım dedim, dilek2014 dilek2014 isteği üzerinee :) kapı süsüne beyaz tül dikecekler fiyonklu. şekerimiz böle bornozlı bebek ama netten alıntı yaptım bizimkilere tarih ve isim olacağından belli olunca hazırlanıp gönderceklerr, en sondaki terlikleride lcw aldım ben süsledim,pek hoşuma gitmesedeee :confused:

Eklentiler

• BeFunky_SAM_5029.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_5029.jpg.jpg
    351,7 KB · Görüntüleme: 111
  • BeFunky_SAM_5031.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_5031.jpg.jpg
    487,3 KB · Görüntüleme: 94
  • BeFunky_SAM_5033.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_5033.jpg.jpg
    275 KB · Görüntüleme: 108
  • BeFunky_SAM_5035.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_5035.jpg.jpg