Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Çok şükür hepimiz sağlıkla alacaz bebeklerimizi ama işte hamileliğin verdiği duygusallık mantıklı olmamı engelliyor bazen

Kizz tobeee bennde mi bi sorun var??anamm korktum bak.kilsizimdir bide ana cok hizli cikti valla hamilelijte
. Yok kız bazılarınında daha clk cıkar .. Hatta göbekte falan kıl fazlalasması da olur .. Kişiden kişiye değişiyor işte canım

Kizlar durum bu iki yere de yazayim dedim yukarıdaki benim yazım
Cnm Rabbimiz korumuş seni ve bebisi. Allah im anali babalı büyütsün yavrunu ins. Emer annesii biraz sabirr olmadi sağarak icirirsin süt yapıcı yiyecekler ye bide stres de etkilio süt olusumunu onada dikkat et Rabbimiz sağlık huzur versin evlat acısı vermesin kimseye yeri gelio insan canindan gecio Mutluu olunn :)

Gorebileydim iyiydiii
Yok anacim kimse göremio orayii :) ben 2 haftaya rahatim çünkü bugunume kadar hic jilet vurmadim zorda olsa yaptıım ins dahada çıkmaz doguma yeter ins
Canım liste hazır , cepte para olsun bi günde de alınır . Biz erken başladık bişiyi alırken 40 kere gezdik .. E o zamanlar hiç ağırlık yoktu
Herkes erken alma dedi şimdi de gercekten zor oluo dedigin gibi canimizda ağirlasti

Ay ne bilimm nie bole olduu..koltik altim icin lazere gitmistim o cikmadi ohh miss keske buna da gideydimmmm cocuk yapmadan gitme demislerdii ..ulan asil hamilelikte lazimmis
Bende lazer yaptıran biriyim ama olmadık yerlerden çıktı benimde biraz da kullanılan krem falanda etkiliyor. Kişiden kişiye değişiyor yav kıl tüy işi.aman doğumdan sonra yine yaptırrız napalım artık .doktorlar alışkındır kıl tüy görmeye biz yine temiz olalımda artık gerisi onlara kalmış.

Fazla yorma sende kendini cnm artik
Hevess edip yerimde duramiom kii :)
Rondoda meyva sikma makinasinda falanda olur. Lezzetli oluyo ben kucukken yapardm kendime hep.Bekar anneleriz bizzz
Ben pek havuc sevmem bitek tatlısini severim amaa bebis için yerimde icerimdee oooh yarasin kuzumaa
Hemm kocissiz olmuo kız bide ben ilcede oturuom kim getircek beni merkeze ins kocisimle birlikte gideriz bitek o çeker nazimi

Ay ne bilimm nie bole olduu..koltik altim icin lazere gitmistim o cikmadi ohh miss keske buna da gideydimmmm cocuk yapmadan gitme demislerdii ..ulan asil hamilelikte lazimmis
Olsun dogumdan sonra devam edersin cnm ncak yaa bebislerimiz saolsun

Havucu at rondoya su koy az seker koy misss. Senin kocis n zmn gelcekki. Ay boylede ev bombos.sıkildim

günaydınn şekerleriiimm dün yorgunlukdan erkenden uyumuşum yaa. şimdi beni bekleyen bulaşık,ev toparlama ve süpürme ve banyo işlemi varr,ayy bayılicimm

Ahh ahh sen anlayabiliyorum. Ben az eşim geç gelsin bunalıyorum senin duygunun fıtıfıtının uzakta. Dayanmak zor. Allahım ayırmasın hiç
Amin canm amin Allah kimseyi ayirmasin ben cokk düşünüm kocama bide çok zor oluyor
15 gün e bi geliyordu haftasonu da olsa ii oluyordu bayramdan beri gelemedi bunalimlardaiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…