Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aman cikarsada basar jileti giderm hastaneye napak olekmi

Kuzum doguma kadar cikmaz mi?benim hamilelikte cok hizli uzamaya basladii

beli olmuyorki cnm ilk cocuklar genelde gec geliyor fakat yinede beli olmaz :/
Amin cnm insaallah. sancilar artik normalmis son zamanlarimiz. Senin daha biraz daha vaktin varmis cnm dikkatli ol, banada hep erken erken dediler simdi gününü beklemek zor geliyor :)
Aynen canım ya erken olur die 8 tane iğne oldum çok şükür bebiss benimle ayy ne çok ağladım ama bebisim erken gelcek die Rabbimiz bi daha aglatmasin ins daha da mutlu olalım bebislerle sagsalim kucağımiza alırız ins çok şükür bugün sancim yok ama yorulduk bebisde kızdı galiba bana az az oynuo :) Cnm bizde yorulduk bugün pazartesi carsiya cikcaz listemiz hazır :) dahaa coook ekdigimiz var cok Rabbimiz kullanmayi nasip etsin ins

Canım liste hazır , cepte para olsun bi günde de alınır . Biz erken başladık bişiyi alırken 40 kere gezdik .. E o zamanlar hiç ağırlık yoktu

Fazla yorma sende kendini cnm artik

Insallah cnm simdi sakayla karisik dogurayim falan diyorum ama daha cok erken 36yi falan atlatayimda hayirlisiyla. 41 de falan dogururmusum

Kiz havucu nasil sıkıcan? robot falan yokmu yada meyve suyu makinesi
Evett 36 yi geçirelim güzelliklerle doğuralım anacim.
Hem havucu suya mi haslayip.suyunu iceim dedim yoksa kendisini sıkıp mi içeyim demek istedim ohh mis gibi gördün bebisi dusuda aldin şekerlemede yaptın ne güzel yaa bendee yoruldum bugün yaa :) ama hep böyle güzel işlerle yordun Rabbimiz :)
Hemm arabana üzüldüm ayıp falan kalmamış.. Sanatini bide senin gözünün önünde sergileseydi yaaa
Kiz korkutma beni oyle sanci falan dur kocam gelene kdr pirtlatmiyim
bnm kocisde yok duygumm kız burada tek değilsin kii ins kocislerde yanımızda olur :)

Walla bilmiyorum en son yaptirdigmda bu kdr hassas degildim. Mecbur sikicam disimi. K keinetraene kiz bebisle ne alaka
Bana bir doktor demiştiki lazer yaptırtığım zaman senin canın yanınca oda hisseder aynı acıyı demişti.e bebişlerde yavaş yavaş aşagıya iniyor.ondan dedim hele seninki elini bilem uzatıyorsa anam yandık biz.

Ya yeğnimde 32 kilo aldı 2700 doğurdu annenin kilosuyla alakası yok çok fazla ama herkes böyle düşünmüyo işte
Sen herkesi bosver banada meltemin rahmi alti aya kadar taşır taşımaz demişlerdi çok şükür bugüne çıkaran Rabbimize :) tabi aklin bebistee ama sende hep sol tarafına yat o zaman bebeğe kan akisi daha hızlı gidermiş
Havuç suyu iç canm
yarindan sonra daliyorum havucaa :)

Rondoda meyva sikma makinasinda falanda olur. Lezzetli oluyo ben kucukken yapardm kendime hep.Bekar anneleriz bizzz

Onu ilk defa duydum kiz. Ama okdr yaptirab var yahu. Mecbur aldircm. Bu sekilde kocama bile acmam ayol bacaklarimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…