Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

. Ahhh canım sıkma canını .. Doğumdan sonra ne yapıcaksım canım. Esın gelicek mi yada sen mi yanına gıdıcen

Hu Tahmin etmiştim olsun şekerim sende bebek doğunca gezersin inş.

Anooom kız maşallah Rabbimiz korusun yaa Allah analı babalı sağlıkla büyütsün bebisinii çok sevindim yaa tektek dökülüyoruuuz

Sende bizden once dogurcan ozaman

hamislerim misil misil uyuyorlarmi o tombik göbüsleriyle bi o yana bi bu yanami dönüyorlar

benim pek uykum yok tetikte bekliyorum sanki, az temizlik yaptim. bebis asaga doguru baya vurdu bugün, karnim tas gibi hafif agrim var ve bebisi asaga inmis hisediyorum, kizlar dua edinde devami gelsin hihihi insAllah dogururum

Kiz senin kac hafta oldu ki. Benimde bu aksam bi acaip kukuma bicaklar giriyo oturamiyorum kalkamiyorum

Yaaa deme ama oyleee Bende de yokta arada kendimi ii hissetmem lazim bende yarindan sonra muzmin bekarim

Kiz senin kac hafta oldu ki. Benimde bu aksam bi acaip kukuma bicaklar giriyo oturamiyorum kalkamiyorum

bacim bebis kanala girmeye calisiyor, senin oglan erken baslamis bana bile erken dediler hihihi bakalim gercektende erkenden geleceklermi bizim oglanlar :) o degilde göbegim asaga inmis sanki demeki oglusum yol kateti :)

. Ahhh canım sıkma canını .. Doğumdan sonra ne yapıcaksım canım. Esın gelicek mi yada sen mi yanına gıdıcen
Eşim dogumdan bi hafta önce gelip kırkı çıkana kadar yanımda kalacak -tabi inşallah- bende bebegime alisinca hastane işimiz olmazsa o zaman gideceim eşimin bulunduğu ilçede hastane yok küçük bi yer bakalım ne zaman döneceğim evime

Rabbim hepimizi sağlıkla kurtarsin canm

Anaaamm duygunun da başladı belirtiler
ben bekliyorum kızlar hepiniz dogurun hikayelerinizi anlatın biz kızımla dinleriz :)
daha hiç niyetimiz yok dönmedi bile kızım keyfi yerinde sanırım

Ama olur muu en azından bi hava alır sende bebekde öle düşünme
ay hadi bakalım bi doguralim da sonra gezeriz :) suan ankaradaim ama bebis olduktan bi ay sonra filan esimin görevli olduğu ilçeye gideceim orada zaten tek gezilecek yer ev oturmalari :)

Gunaydinnn kizlarr
Nasilsiniz??sancilar, agrilar herkeste basladi artik.benim de cok oluyo.gunumuzu brklemicez galiba:)

Gunaydin kizlaaarrr... abc3 evet cnm gecici sure.

Zeynom asagimi iniyomus ki oyle anammmm

Bugun kimlerin kontrolu var bakiiim?

Gunaydinnn kizlarr
Nasilsiniz??sancilar, agrilar herkeste basladi artik.benim de cok oluyo.gunumuzu brklemicez galiba:)
Günaydın canm ben bekliyorum sizin dogurmanizi sancim filan yok hiç ama uykusuz ve devamlı yorgunluk var sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…