Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Amin cnm insAllah teker teker kucagimiza aliriz, almayada basladik baksana dogumlar baslamis kuzum ben heycan yapmaya basladim acaba sira hangimizde

Allah nasip ederse benim iki haftam kaldi
Benimki dr aralığın 20 si dedi dün ilk dfa sancım oldu ve yine bebek aşağı düşmesin die 2 tane igne oldum sagsalim gelsinlerde

Cnm bebis o kadarda minik değil kii hem o kaynanaya ne oluo sagsalim dogsunda kg alınır sıkma kendini

Canım öyle konuşunca sinirleniyo aman ne hâliniz varsa görün dio. Ya sata göre 35+0 ama ultrasonda 33+2 çıkıo kafa karın hep geri bi tek uyluk kemiği 36+1 çıktı

babayi birakma cnm o son günlerin heycanini oda seninle yasasin ve ne olur ne olmaz tetikte beklesin :)
Dimii yaa gitmesin zaten oda korkuo ya ben olmazsam yanında die 1 hafta sonra gelse dr un dediğine göre 3 haftam kalio belki erken gelir kimilerininki dr un dediğinden erken geliomus

Cnm bana da normal dedi de istee erken doğum olabileceginden önlem de aliorum mecbur yatiom soluma

Aaa sacmalama cnm okuz gibi yesende bebegin yapisiyla alakali. Bak benimkide zayif ama sagliklo. Iri demek saglikli demek degilki. Su eski kafalar..... benim annemde oyle sisman demek saglikli demek kafalarina gore. Bak kafani takiyosun kendinide uzuyosun bebeginide.
İçim sıkılıo resmen duygu yaa daha şimdiden bakamadım ona besleyemedim

Bnm.bebiş oynamadi ki nst de dün.sadece 2 defa hihh. ins senin bebiss tekmeler annesi

Nts de iyi cikti kasilma olsaydi alttan bakcakti. Bu haftayida atlattim. Oy cantami hazirlasammi ki bilemedim hic dogmicakmis gibi geliyo. Sona yaklastigimiza hala inanamiyorm

Havuc suyuda suyu arttiriyomus cnm. Sik.a canini. Gelecekleri varsa gelirler artik bak tutanilen varmi?
Ne bileim canım drda şimdi yeterli dedi bol bol su iciom süt falan iste bide hep soluma yatiom kan akimi daha hızlı geciomus sola yatinca havucu kaynaticmi yoksa sıkıp mi iccem duygum

Nts de iyi cikti kasilma olsaydi alttan bakcakti. Bu haftayida atlattim. Oy cantami hazirlasammi ki bilemedim hic dogmicakmis gibi geliyo. Sona yaklastigimiza hala inanamiyorm
Bende öyle dedim amaa sabahina sancim tuttu duygum yaa bosver gelecekleri zaman bi sancida ve gününde.cikiversin ins bebisler :)

Kızlar tek tek yazamıyorum. Öpüyorum hepinizi Kızılay'a gıdıcem eksikleri toplayayım son son . Dun Dr randevusu iyi cıkınca atıyım kendimi sokağa dedim .. Ankarada masallah hava da güneşli ..

Kızlar tek tek yazamıyorum. Öpüyorum hepinizi Kızılay'a gıdıcem eksikleri toplayayım son son . Dun Dr randevusu iyi cıkınca atıyım kendimi sokağa dedim .. Ankarada masallah hava da güneşli ..
Hehehh bende cikcam şimdi pazar a :) kısmet olursa pazartesi de çarşıya cikcamm bnm bebisin çok az esyasi alindi örgü ağırlıklı olduğu için hazır alinacak şeyleri sona bıraktık

Benimki dr aralığın 20 si dedi dün ilk dfa sancım oldu ve yine bebek aşağı düşmesin die 2 tane igne oldum sagsalim gelsinlerde

Amin cnm insaallah. sancilar artik normalmis son zamanlarimiz. Senin daha biraz daha vaktin varmis cnm dikkatli ol, banada hep erken erken dediler simdi gününü beklemek zor geliyor :)

Hehehh bende cikcam şimdi pazar a :) kısmet olursa pazartesi de çarşıya cikcamm bnm bebisin çok az esyasi alindi örgü ağırlıklı olduğu için hazır alinacak şeyleri sona bıraktık
Biz erken mi aldık dıyorduk ama iyiki cogu büyuk işi halletmişiz yoksa ben artık kolay yorulan , iki adımda bi wc diye tutturan biri oldum .. Yalnız olunca yardım edenimiz yok herseyi eşimle yaptık hazırlık falan ... Sizede kolay gelsin canım . Gez ama dinlene dınlenek ben gecen çıktığımda 2 saat aralıksız gezmiştim de nts ye gırdım pesınde sancı çıkmıştı dikkat :)

Guvenparkin ordaki minicoyada ugra canimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…