Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cok ilgilenemedim sizinle. Okudum ama ustten gectim hep. Simayim ben dogurcam sanki heyecan yaptim. Dilekcim seninde kontroln vardi gibi okudum. Bize daha coook zaman var:KK43: bunlar 40ini cikaricak cocugun biz anca dogurcaz:KK70:

Meltemim diş agrisi diye okudum yanlis anlamadiysam. Parol al yada dişinol bastir cok cekilmezse agri cektir ilactan daha iyi. Ben 2 dis cektirdim cunku. Baska kimin kontrolu vardi? Insallah hepinizde guzel haberler vardir. Dogurmak icin beni beklemeyenler cidden kirildim:KK12::63:

Cok ilgilenemedim sizinle. Okudum ama ustten gectim hep. Simayim ben dogurcam sanki heyecan yaptim. Dilekcim seninde kontroln vardi gibi okudum. Bize daha coook zaman var:KK43: bunlar 40ini cikaricak cocugun biz anca dogurcaz:KK70:

Meltemim diş agrisi diye okudum yanlis anlamadiysam. Parol al yada dişinol bastir cok cekilmezse agri cektir ilactan daha iyi. Ben 2 dis cektirdim cunku. Baska kimin kontrolu vardi? Insallah hepinizde guzel haberler vardir. Dogurmak icin beni beklemeyenler cidden kirildim:KK12::63:
demek aramıza dönüyosunn heeee :KK70: dön dönnn, ben niye kıskandığını kanımca tahmin ediyorum,instagramdan dolayı.hihhh yarın bende kocişimlee felekden bi gün çalıcamm :KK70::63:

Ins yaa biraz gectii çok şükür seviyorum bebisimi Rabbimiz isteyen herkese de nasip etsin bu duyguları yaa :)
aynen yaaa,allahım olmayanlarında yüzünü güldürsünn. öle demişken 1 saat önce duydum üni. ev arkadaşımın ablasının kocasını vurmuşlar ölmüş çok canım sıkıldı,kaç yıldır çocuk için tedavi görüyodu :KK43: allahım kimsenin başına vermesin çok acıı.

Slm kızlar ben eve vardım da uzun yol artık bize göre değilmiş onu anladım. Başım çatlıyo şuan hemen yatacak sabah 9 da doktor kontrolüm var heyecanlıyım fıtıfıtımı görecem :) selvboylum selvboylum canım hayırlısıyla almışsın bebeğini kucağına inş ikinizde iyisinizdir. Darısı başımıza artık. @simaybgrcu canım az kalmış sana da inş sende kazasız belasız doğurursun.
Geri kalan herkes dualarım sizinle inş hepimiz sağ salim kucağımıza alacaz kuzularımızı ben yatayım da nir an önce sabah olsun mucksss :KK15::KK15::KK15:

Canım duygum dış değil sancilaniodum :KK43: çok şükür geçti bide bende rahim anomaligi var erken doğum olur die korkuoz bugüne çok şükür bebeğimiz sağlıklı ve gününde doğar ins :) 2 iğne ustuste vurundum bebis için bide çok yoruldum nst de benim bebiş fazla oynamadi yaramaz :) bide suyum azalmis ama dr şimdilik yeterli dedi önümüzdeki cuma tekrar kontrolum var

Slm kızlar ben eve vardım da uzun yol artık bize göre değilmiş onu anladım. Başım çatlıyo şuan hemen yatacak sabah 9 da doktor kontrolüm var heyecanlıyım fıtıfıtımı görecem :) selvboylum selvboylum canım hayırlısıyla almışsın bebeğini kucağına inş ikinizde iyisinizdir. Darısı başımıza artık. @simaybgrcu canım az kalmış sana da inş sende kazasız belasız doğurursun.
Geri kalan herkes dualarım sizinle inş hepimiz sağ salim kucağımıza alacaz kuzularımızı ben yatayım da nir an önce sabah olsun mucksss :KK15::KK15::KK15:
hadi iyi geceler canımmm,dinlende yarın dinç bi şekilde gör fıtıfıtıyı :KK36:

aynen yaaa,allahım olmayanlarında yüzünü güldürsünn. öle demişken 1 saat önce duydum üni. ev arkadaşımın ablasının kocasını vurmuşlar ölmüş çok canım sıkıldı,kaç yıldır çocuk için tedavi görüyodu :KK43: allahım kimsenin başına vermesin çok acıı.
Evet canım coj şükür Rabbimiz bizi fazla sürdürmedi ins başkalarina da verir bizlere de acisini göstermesin çok üzüldüm çok çok sabır versin o arkadsa Rabbimiz.. Birini isterken diğerini kaybetmek çok üzücü yaa :KK43:

güzel haberlerle gel mışıl mışıl uyuyun cnm :KK66:

Evet canım coj şükür Rabbimiz bizi fazla sürdürmedi ins başkalarina da verir bizlere de acisini göstermesin çok üzüldüm çok çok sabır versin o arkadsa Rabbimiz.. Birini isterken diğerini kaybetmek çok üzücü yaa :KK43:
aminn canımm aynen öleee,insan şükrediyo böle şeyler duydukça...
birde şu minikleri kucağımıza alsakk, ayy düşünemiyorum 2-3 haftaya belkide yanımızda olacaklar mis kokularıyla :KK68:

aminn canımm aynen öleee,insan şükrediyo böle şeyler duydukça...
birde şu minikleri kucağımıza alsakk, ayy düşünemiyorum 2-3 haftaya belkide yanımızda olacaklar mis kokularıyla :KK68:
Ayyy çıldırırız herhaldee yada şok oluruz sevinçten ins :) amaaa az büyüsün bak isircam o popoyu benn hiihh :)

Kızlar esim almiss bebisee...haaa bu küçük olanı :) bu arada mobilyayı anneannesi alcakk

Eklentiler

• Askimizin beşiği.jpg
    Askimizin beşiği.jpg
    267,2 KB · Görüntüleme: 68
Dilek Ayla Duygu telden girdiğim icin alıntı yapamıyorum
Hatun -Duygu- almış kocasını yanına süslenmiş puslenmis gezmelere gitmis bide foto atmış instagrama
bende ne koca var ne suslenecek hal nede dışarı cikacak enerji
Şaka bi yana Allah nazarlardan saklasin mutlulugunuz daim olsun

Aaovvv duygu anacimm ne attin sen instangramaa benim kociss bi gördü hemencecik sildi yaaa o geçen geldiğinde :KK43: cekemio benii hiihh neccem gari ben bu zalımın elinden offf uleen off

X