Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende onda kaldim. Millet hurca koyuyo ayri ayri. Amaan suyumuz gelince tikariz icine

Selam kızlar .. Doktordan geldik tekrardan Ntsye girdim cok şükür sancı çıkmadı rahatladım .. Bu arada hastanede dogum hemşiresiyle görüştük eşimle .. Yanıma almam gerekenleri dedi . Benım merak ettiğim hasta bezi , ped, bebek bezi gibi seylerin tedarik edilip , edilmeyeceğiydi .. Bunların hepsini burada olduğunuz zamanda biz tedarik edıyoruz dediler .. Rahatladım acıkcası yarın çanta hazırlanıcak eksik kalmadı gibi :) bu arada göbek resimleri Aralık sayfasında popüler bende koyayım bari :) keyfim iyi kılo bile sıkmaz canımı bi haftada 1 kılo almışım yıne. Geçmişi okuyamadım şimdi bakıyım onlara

Eklentiler

• image.jpg
    846,2 KB · Görüntüleme: 78
  • image.jpg
    839,5 KB · Görüntüleme: 63

ne güzel haberlerr bunlarrr. hadi bakalımm çantayıda hazır ettik mi bi beklemek kalıyo geriyee
göbiş büyümüş maşallah

Mrb kızlar sabah sanciylaa uyandim bi an doguruom sandimm dr a gittik nst de bisey çıkmadı ama sancim ve karın agrim gecmedi erken doguma karşı 2 tane daha iğne vruldum ins fayda olur

Mrb kızlar sabah sanciylaa uyandim bi an doguruom sandimm dr a gittik nst de bisey çıkmadı ama sancim ve karın agrim gecmedi erken doguma karşı 2 tane daha iğne vruldum ins fayda olur
amannn çıkmasın canımmm,geçmiş olsunn söyle oğluna az daha sabretsinn :) valaa bi ayrım saattir bende de hafif bi ağrı var gibi ama aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorumm

amannn çıkmasın canımmm,geçmiş olsunn söyle oğluna az daha sabretsinn :) valaa bi ayrım saattir bende de hafif bi ağrı var gibi ama aklıma kötü şeyler getirmek istemiyorumm
Çok şükür oynuo aylacimm ama gecmioki agrim birdenbire bi sancı girio sanki regl sancısı gibi zaten önümüzdeki cuma tekrar çağırdı dr. Bebeğimin suyu azalmis ama şimdilik yeterli dedi dr yaa güle güle alsaydık bebisleri kucagimiza ep sol tarafa yat dedi pozisyon da aynı baş asagii bu arada bebisimin maşallah kgsi 2500 gr

ayy vallahi yaa bi doğuraydık hem onları doğurduk diye rahatlayacaktık hemde kendimiz az rahat olacaktık,sona yaklaştıkça insan bişi olacak diye daha da bi korkuyo maşallahhh kilosu güzelll

ayy vallahi yaa bi doğuraydık hem onları doğurduk diye rahatlayacaktık hemde kendimiz az rahat olacaktık,sona yaklaştıkça insan bişi olacak diye daha da bi korkuyo maşallahhh kilosu güzelll
Agrilarimda geçseydi cnm yaa dogar dogmaz ins mis kokularını çekeriz icimizee

Canım nst ye bağladı ultrasona da vurdu bisey demedi yalnız erken doğum olabilecegi için sancıların normal dedi geçmezse yine giderim yarın mecbur ins geçer ama
inşallah geçer canım yaaaa, korkuyla hamilelik yaşadın ama allaha şükür bu zamana kadar da gelebildinn

yaaaa beni neden duygulandırıyosunn amaa sizde iyi ki varsınızzz amann bırak ilgisizleri,öle gelmiş öyle giderlerr hımm hurç iyi fikirmiş canımm.ben bi bakayımm da alayım bi iki tanee
canim benim hep olursunuz ins

Aynen cnm benimmdr da oyle dedi kg icin off heyecN tavan yapti bnde
gebelern sadece %5 i gununde dogarmis cnm

Hadi bakalım hayırlısı :)
sagol cnm

ay hadi maasallah cnm dogum sekliyleilgili konustunuzmu

Son düzenleme:
Masallah kuzummm ayni benim gobissss

canim benim hep olursunuz ins

Aynen cnm benimmdr da oyle dedi kg icin off heyecN tavan yapti bnde
gebelern sadece %5 i gununde dogarmis cnm

sagol cnm

ay hadi maasallah cnm dogum sekliyleilgili konustunuzmu
. Yok canım hiç konuşulmadı gecen sefer gırtıgumızde su an Sezeryan için bi bulgu yok denmişti Bebiş basasagı ilerleyen zamanda konuşulacak galiba ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…