Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim
Ay gözün aydın canım darısı bizlere ne mutlu sana durumunuzda iyi anladığım kadarısyla şükür.

olacağı ölee,bende şimdiden eşime diyom bak çok ağlar bebekler diye siz ikiniz takılırsınız benim çalışmam uyumam lazım başka odaya giderim diyo.bende dedim peşinden geliriz valaa akıllı ol :KK70:
Adamları evden kaçırcaz desene :KK48: gerçi benimki ev kuşudur.altını falan değiştirirsin posunu yıkarsın artuk diyorum oda diyorki lavabonun altında yıkarım :KK57: ama ilk zamanlar kucağıma alamam ben korkarım uzaktan severim ben diyor.ay çok alim bu erkekler çocuk falan güvenilmez uzun süre

Adamları evden kaçırcaz desene :KK48: gerçi benimki ev kuşudur.altını falan değiştirirsin posunu yıkarsın artuk diyorum oda diyorki lavabonun altında yıkarım :KK57: ama ilk zamanlar kucağıma alamam ben korkarım uzaktan severim ben diyor.ay çok alim bu erkekler çocuk falan güvenilmez uzun süre
lavabonun altında mııı :KK70: tabi deseydin hatta her alt almada duşda aldır bebeğe :KK70: aynen benim eşde hiç yeni doğmuş bebeği kucağına almış değl alışana kadar artık uğraşcaz :KK36:

Slm canlar
Okuldaki kizlarla yemege gittik.konu malum normal mi sezeryan mi:KK66: notmal yapanlar kedinlikle tavsiye ediyo.sanci kismi zor kanla inince hersey bitiyo diyolar.ya allaahim kolayca nasip etse de hepimize kurtulsak bir an once
Kuzum seni doğuma hazırlarken galiba biz doğurcaz düşünme sen hiç doğumu bebiş kendi seçer nası geleceğini normal doğum en güzeli. Aklın yolu birdir bak arkadaşlarında normalci.

@selvboylum cook cook sevindim Allah ikinizide bagisladi ne guzel maasallah. Kizlar dr dan geldm sancim cikmadi hersey ii son adete gore 36 + lardayim ama 37 +3 olmusum ultrasonda haftaya cuma dogum icin gun aldik kismetse yani bebegin gelsimi onde tamamlamis 2.950 gr olmus boyda yaklasik 50 cm mis bnlar tahmin faada cikar eksikte takilmayin boynumuza kordonu gecirmisiz istesemde normal yapamicaktim yine

İkinci bebişimiz seninki olcak ozaman canım hayırlısıyla dünyaya gelsinde gerisi boş ama beni bekleyemedin kız yine.aramızda bir gün vardı hıh. Haftaya kadar bşraz daha alır bence 3200 doğar senin bebiş.biraz besle bebişi ogüne kadar sen yine.şimdi cuma gelmez heyecanlandım bak sanki ben doğurcam.

pufff benimde dolap gelecek diye bekliyorum,cumartesi gelecekmiş o zamana kadar beklesem mi koysam mı çantaya bilemedim :KK50:ne o kızz bütün battaniyeleri koyuyonn,ben bi penye birde polar battaniye koycam :KK76: allahdan bizim hastane öle değil anamm birde onun çilesi :eek: 3 kişilik çanta hazırladın şimdiden alış tatille falan giderken zorlanmazsınn :KK36:
Ciddi mi diuon aylos koymiyi mi? Kiz hastanedrn cikinca 1saat yol gelcez korkuyom usur diye napiyim yaa

Ciddi mi diuon aylos koymiyi mi? Kiz hastanedrn cikinca 1saat yol gelcez korkuyom usur diye napiyim yaa
heee seninn yol uzun o yüzden bilemedim şimdi tatlım,benim 10 dakikaklık yol ya ondan öle düşünmüştm.sen yinede ne olur ne olmaz al

Lavaboda mii??o da iyi fikirmis kuzum:KK45:

heee seninn yol uzun o yüzden bilemedim şimdi tatlım,benim 10 dakikaklık yol ya ondan öle düşünmüştm.sen yinede ne olur ne olmaz al
Alayim dimi yaa usurse bide kuzucukk
Kizlarr bi soru daha simdi puset aldim ben.port bebe almadim.hastaneden cikinca pusete konur mu altina pyset yatagi almistim.yoksa arkadasimdan odunc mu alayim port bebe??siz napcaksiniiz

Kizlarr bi soru daha simdi puset aldim ben.port bebe almadim.hastaneden cikinca pusete konur mu altina pyset yatagi almistim.yoksa arkadasimdan odunc mu alayim port bebe??siz napcaksiniiz
bşzde travel sistem almak istiyoruz anakucağı ve araba. eşim doğdukdan sonra alırız hastaneden çıkarken kucağında çıkarırsın diyo da ben almak istiyorum anakucağı.portbebe almadım ben

kızlar ya ilk defa bugün çok heyecanlandım artık iyice sona yaklaştık.. şükür bugünleri gösteren Rabbim e .. birde kucağımıza alsaydık sağlıcakla... benim bugün son iş günüm yarın gelmiyorum artık biraz evde dinlenicem son bir ay bakıma alacağım kendimi :) birde doğumlar genelde 15 gün öncesinde oluyormuş tecrübeli anneler ne diyorsunuz bu konuda? aslı varmı? varsa hazırlıkları hızlandıralım :)

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim
Allah analı babalı büyütsun canm hayırlı evlat olsun çok sevindim :)

kızlar ya ilk defa bugün çok heyecanlandım artık iyice sona yaklaştık.. şükür bugünleri gösteren Rabbim e .. birde kucağımıza alsaydık sağlıcakla... benim bugün son iş günüm yarın gelmiyorum artık biraz evde dinlenicem son bir ay bakıma alacağım kendimi :) birde doğumlar genelde 15 gün öncesinde oluyormuş tecrübeli anneler ne diyorsunuz bu konuda? aslı varmı? varsa hazırlıkları hızlandıralım :)
ohhh dinlen tabi kzuumm :KK70: bencede 2 hafta kala her an doğabilir,verilen bu tarihler son doğum tarihi gibi geldi bana da yani ondan öncee doğum olma ihtimali daha fazlaa :KK76: hazırlıklara başlaaaa :KK66:

Hehehheh hasret gideriyoruz :KK70: bu aralar pek bi yanimda olasi gelmis kocamin:KK70: okuyorumda pek yazamiyorum. Daha dogurmadim merak etmeyin:KK70:

Selviboylumdan hbr varmi. 17.30 gibi birazdan ameliyata giricm yazmsti bana. Sonra ses yok. Bebisiyle koklasoyodur ins
Doğum a gittin sandım kız :)
Ee yasak kalktığını söyledin o zaman kocacina :)

@selvboylum cook cook sevindim Allah ikinizide bagisladi ne guzel maasallah. Kizlar dr dan geldm sancim cikmadi hersey ii son adete gore 36 + lardayim ama 37 +3 olmusum ultrasonda haftaya cuma dogum icin gun aldik kismetse yani bebegin gelsimi onde tamamlamis 2.950 gr olmus boyda yaklasik 50 cm mis bnlar tahmin faada cikar eksikte takilmayin boynumuza kordonu gecirmisiz istesemde normal yapamicaktim yine
Hadi bakalım hayırlısı :)

Koy canm battaniye bende koyacaim araba taşıyacak zaten
ben almadım portbebe dusunmuyorum da puset yeter bence ben öyle yapacaim

Bdt yi sat a göre ayarlıyorlar o yüzden 15 gün önce de olabilir diyorlar % 88 i önce doguyormus

X