Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Şimdiye çoktan dönmesi gerekirdi ama nette bu haftadan sonra dönmesi zor yazıyor dr um sabırla bekleyeceğiz diyor kimisinin doğumdan hemen önce donebiiyormus
iyi seninki öle diyo benim dr hemen sezeryana gün verecek ya beklemek istiyorum bennn:KK43:

Gunaydinnnnn
Nasilsiniz kizlar?dun gece saat 5te oyle bir sanciyla utandim ki ciglik attim resmen.geldi sonra gitti bi dure sonra bi daha bi daha geldi.allah defim doguruyorum.cok korktumm:KK43:
Ay dogum sancisi onun gibi bisise cokk fenaaa:KK43:
günaydın canımmm,amann allah korusunnnn ya o neymiş öleee :KK43:

benden de kocamann günaydın kızlarrr:KK24:
artık iyice ağırlaştığımı hissediyorum, 2 gündür yatakdan onbuçukda çıkıyorum vala kalkasım olmuyoo :KK43: ne olacak halimiz böleee :KK64:sizler nasılsınızzz

Canım belki arada böyle oluyordur . Ee korku var ama kuzenim de dıyor ki ağırlaşmaya başlayıp , son günler gelince doğum olsun en kısa zamanda doye dua edıyor ınsan . Korkularımızı yenıcez tatlım , sonunu düşünüp ... Burada destek olucaz birbirimize
. Canım orada yazmışlar site ismi vermişler .. Hatta ışık falan dönmesi için Bebiş . Bi bak belli olmaz. Senin biraz daha ileride haftan psikolojık değişikliğin normal .. Ama cok şükür bu haftalara geldik . Bu arada için rahatlar inşallah . Nurten Hanım'da arkadsım 3 ay oldu dogum yapmıştı sezeryanla gecen bize geldiler tekrar sordum cok memnun hiç ağrım sızım olmadı ilk günler harıci . Dikişi falan estetik dikiş yapmış .. En azından Dr . Dan memnunsun bunlarda önemli .. Rahatlar içini böyle
Evet canm okudum deniyeceim
nurten hanim beni ciddi anlamda rahatlatiyor hastaneye gittigimde bi hastasiyla karsilastim sezeruan.olmus ertesi gün cikiyordu hastaneden hiç ağrım sancım yok demisti
artık kısmet sezeryan olacaksamda olayim.ne yapalim

iyi seninki öle diyo benim dr hemen sezeryana gün verecek ya beklemek istiyorum bennn:KK43:
Ya ben dr umdan cok memnunum gerçekten hiç ağzından sezeryan duymadim sezeryan yaptığı hastalarida memnun
bakalım hayırlısı olsun diye dua ediyorum

Gunaydinnnnn
Nasilsiniz kizlar?dun gece saat 5te oyle bir sanciyla utandim ki ciglik attim resmen.geldi sonra gitti bi dure sonra bi daha bi daha geldi.allah defim doguruyorum.cok korktumm:KK43:
Simdi nasılsın

Gunaydinnnnn
Canım benim ya maalesef doğum sancısı da ya onun gibidir ya da biraz fazlası bunlar hazırlık sancıları sanırım böyle durumda pozisyon değiştirmek uzanıyorsan ayağa kalkman falan iyi gelirmiş şimdi nasılsın

Slm kızlar dün hiç dinlenemedim misafir gittikten sonra biraz uzanayım dedim sonra da kalkmadım bi daha yürüyenedim sabaha kadar da uyumadım arada tuvaletim geldiğinde sürünerek gittim tuvalete belim çok fena hala ay ne hallere düştük yaa kendimi o kadar aciz hissediyorum ki yarında dönüyorum hadi eşim varken ondan yardım isteyebiliyordum ama yarından sonra napacam daha da ağırlaşacam ben yine depresyona girdim :KK43:

Ya ben dr umdan cok memnunum gerçekten hiç ağzından sezeryan duymadim sezeryan yaptığı hastalarida memnun
bakalım hayırlısı olsun diye dua ediyorum
benimkide son gitmeme kadar hiç sezeryan kelimesini kullanmadı büyük ihtimalle döner dedi ama hiç döndüğünü hissetmiyorum dönmezse mecbur sezeryan dedi ama ne bileyimm dönsede hiç gerek kalmasa böle şeylere,dönmesede artık bebeğimin sağlığı için sezeryana da evet dicem napayımm :KK19:

Slm kızlar dün hiç dinlenemedim misafir gittikten sonra biraz uzanayım dedim sonra da kalkmadım bi daha yürüyenedim sabaha kadar da uyumadım arada tuvaletim geldiğinde sürünerek gittim tuvalete belim çok fena hala ay ne hallere düştük yaa kendimi o kadar aciz hissediyorum ki yarında dönüyorum hadi eşim varken ondan yardım isteyebiliyordum ama yarından sonra napacam daha da ağırlaşacam ben yine depresyona girdim :KK43:
niye yordun o kadar kendini canım yaaa, çok geçmiş olsunn :KK43: döndüğün evde kim var

niye yordun o kadar kendini canım yaaa, çok geçmiş olsunn :KK43: döndüğün evde kim var
Ya kayınvalidem var ama ona sancım var desem abartıyorsun die kızıyor ona diyemem ki hiç bişeyimi eğer o gün dışarı çıkmışsam yerinde durmuyosun ondan sancın oldu der eğer evde yaymışsam hep yatıyosun ondan der

Ya kayınvalidem var ama ona sancım var desem abartıyorsun die kızıyor ona diyemem ki hiç bişeyimi eğer o gün dışarı çıkmışsam yerinde durmuyosun ondan sancın oldu der eğer evde yaymışsam hep yatıyosun ondan der
tövbe yarabbii, bunlar ne sanıyo hamileliği, kendileri doğurmuş hi ağrı çekmemişse sanıyolar herkesde aynı olacak.takma canım o ne derse desin sen yat dinlen önemli olan senin ve bebeğinin sağlığıı.

Senin kaynananı duyunca sınırlenıyorum valla . Dayan kuzum az geldi bak ne guzel eşinin yanına gittin , basbasa kaldınız . Bebişlere de az kaldı gelsinler bi onlarla Guzelce gecıcek vakit :) kızdırdıkca seni kaynanan yaz burdan beraber köpüruruz :)

benden de kocamann günaydın kızlarrr:KK24:
artık iyice ağırlaştığımı hissediyorum, 2 gündür yatakdan onbuçukda çıkıyorum vala kalkasım olmuyoo :KK43: ne olacak halimiz böleee :KK64:sizler nasılsınızzz
Ahh aylacım bende 9.30da uyandım . 11 gibi tv karşısında uyumusum tekrar . Bi uyuşugum ki . Birazdan kalkucam hava cok guzel yuruyeyım biraz , hanımlar balık cok bu ara bol bol tüketin bende alıcsm ..

tövbe yarabbii, bunlar ne sanıyo hamileliği, kendileri doğurmuş hi ağrı çekmemişse sanıyolar herkesde aynı olacak.takma canım o ne derse desin sen yat dinlen önemli olan senin ve bebeğinin sağlığıı.
Kendisini 2-3 güne bi acile götürüyorlarmış bulantıdan ben kusunca kendini kasıyorsun kusmak için diyo yani aynı şeyi yaşasakta o benimkine söyleyecek bişey bulur

Senin kaynananı duyunca sınırlenıyorum valla . Dayan kuzum az geldi bak ne guzel eşinin yanına gittin , basbasa kaldınız . Bebişlere de az kaldı gelsinler bi onlarla Guzelce gecıcek vakit :) kızdırdıkca seni kaynanan yaz burdan beraber köpüruruz :)
Ya ben çok üzülüyorum bu duruma etrafa bakıyorum hani diyorum ne yaptım nie böyleyiz ilk günden beri daha beni tanımadan bana savaş açtı komşuları bile daha çok ilgileniyor benle yanında yapayasınız hissediyorum kendimi

Ahh aylacım bende 9.30da uyandım . 11 gibi tv karşısında uyumusum tekrar . Bi uyuşugum ki . Birazdan kalkucam hava cok guzel yuruyeyım biraz , hanımlar balık cok bu ara bol bol tüketin bende alıcsm ..
uyku hali hepimizde var sanırımm,uyuyupda büyüyecez hepimizz daha doğrusu şişicezz :KK70: aynen burda da çok güzel havaa bende yürüycem üşenmezsem bugün :KK49: ayyy balık deme dün yedim sanki hala kokusu her yerde:KK14:

X