Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

:KK61::KK61:kızlar yine hastanedeyim sabah baya bir kanamam oldu şuan yine hastanede yatıyorum bugün alacaklar bebişimi lütfen dua edin bana dualarınıza çok ihtiyacım var:KK61::KK61:bir yandan da korkuyorum ameliyat riskli olacağı için...
okuyabilenler bana ayetel kürsi okuyabilir mi?? lütfen?? bir de oldukça çevrenize ve diğer forumlara da yayabilir misiniz acaba?? ihtiyacım var....
değişik durum oldukça size haber vermeye çalışacağım inşallah:KK61::KK61:

tatlım Allah'ım sağsalim kavuşturur bebeğine inşallah Allah zor durumda bırakmasın kimseyi ama inşallah bunu da atlatacaksın canım Allah'a emanetsin her şeyden önce

:KK61::KK61:kızlar yine hastanedeyim sabah baya bir kanamam oldu şuan yine hastanede yatıyorum bugün alacaklar bebişimi lütfen dua edin bana dualarınıza çok ihtiyacım var:KK61::KK61:bir yandan da korkuyorum ameliyat riskli olacağı için...
okuyabilenler bana ayetel kürsi okuyabilir mi?? lütfen?? bir de oldukça çevrenize ve diğer forumlara da yayabilir misiniz acaba?? ihtiyacım var....
Canım benim dualarım seninle Allah'ın izniyle sağ salim döneceksin evine bizi bilgilendir ama merakta bırakma

hiic korkma allah seni yavrularina bagislasin umarm ki ii haberlerini alacagiz ve yine korkmaki bebegin artik gelisimi tamamladi dualarim seninle

Bugun temizlik vardi evde cam cerceve perde miss oldu ben yapmadm ama yapmis gibi yoruldum ayakta dolanmaktan yarin dr kontrolum var banada dua edin 3 gundur sanci icindeyim kasik karin bobrek agrilari dogum sancilari biliorum ins acilmamismdir yoksa beeklicem hatnlar hepinizi okumaya calistim ins iyisinizdir

Bugun temizlik vardi evde cam cerceve perde miss oldu ben yapmadm ama yapmis gibi yoruldum ayakta dolanmaktan yarin dr kontrolum var banada dua edin 3 gundur sanci icindeyim kasik karin bobrek agrilari dogum sancilari biliorum ins acilmamismdir yoksa beeklicem hatnlar hepinizi okumaya calistim ins iyisinizdir
benimde doktora gidip gelcem durum belli olunca ablam silip süpürcek :) dualrım seninle canımm inşallahh herşey yolundadır.

Kendisini 2-3 güne bi acile götürüyorlarmış bulantıdan ben kusunca kendini kasıyorsun kusmak için diyo yani aynı şeyi yaşasakta o benimkine söyleyecek bişey bulur
SEnin bu kaynananın seninle ne sorunu var yahu.tam cadıymış. Seni sessiz saygılı biri buldu ezmeye kalkıyor galiba keşke kendi ailenin yanında kalsaydın.

Dualarımız seninle canım.korkma sakin ol allahın izniyle sağsalim bebeklerini kucağına alcaksın.

benimkide son gitmeme kadar hiç sezeryan kelimesini kullanmadı büyük ihtimalle döner dedi ama hiç döndüğünü hissetmiyorum dönmezse mecbur sezeryan dedi ama ne bileyimm dönsede hiç gerek kalmasa böle şeylere,dönmesede artık bebeğimin sağlığı için sezeryana da evet dicem napayımm :KK19:
Tabi canm dönmezse normal olsun diye ısrar etmek hiç mantıklı değil hangisi kolay olacaksa öyle olsun inşallah

SEnin bu kaynananın seninle ne sorunu var yahu.tam cadıymış. Seni sessiz saygılı biri buldu ezmeye kalkıyor galiba keşke kendi ailenin yanında kalsaydın.
Canım bende de selvboylum gibi plasenta previa vardı teşhis konulduğunda kayınvalidemin evindeydim 2 ay boyunca yattım kalkmadan arabaya binmem yürümem yasaktı gidemedim memlekete tam düzelmedim ama şuan daha iim ama artık doktor değiştirmek istemiyorum aynı doktor olsun die kayınvalidede kalıyorum ailem başka şehirde çünkü

benimde doktora gidip gelcem durum belli olunca ablam silip süpürcek :) dualrım seninle canımm inşallahh herşey yolundadır.
Sagol aylacim benim ablam susludur biraz yardmcisni yolladi kendisi is kadini ev isi sevmez bi ablaya ihtiyac cok oluo ben abla olsaydim kardesmin yaninda bile kalirdim annemde keyifci biraz allahtan dogumumda kalicak en cok esime guveniyorum sanirim kv hayir hiic yok aman o da gelmez zaten 40. Tornlari diye onemsemez 11 cocuklari var dusun hepsinde 10 ar 5 er 6 sar tane cocuklar tirnagin varsa kasi basini misali

Sagol aylacim benim ablam susludur biraz yardmcisni yolladi kendisi is kadini ev isi sevmez bi ablaya ihtiyac cok oluo ben abla olsaydim kardesmin yaninda bile kalirdim annemde keyifci biraz allahtan dogumumda kalicak en cok esime guveniyorum sanirim kv hayir hiic yok aman o da gelmez zaten 40. Tornlari diye onemsemez 11 cocuklari var dusun hepsinde 10 ar 5 er 6 sar tane cocuklar tirnagin varsa kasi basini misali
olsun canımmm,birisi halletmiş ya işleri,buna da şükürr :KK68: anaaaaa maşallahh yaa ne kalabalık bi ailee

olsun canımmm,birisi halletmiş ya işleri,buna da şükürr :KK68: anaaaaa maşallahh yaa ne kalabalık bi ailee
Evet hemde cok aman uzaktalarda rahatim iki eltim istda biri canakkalde digerleri mardinde kv mardinde kocisimn hem anasi hem babasiyim biyerde benim duzenime oyle alistiki kendi ailesinde bile pimpiriklenir evime karisan olmasinda surunerekte olsa isimi yaparim saygida kusur etmem gecinir gideriz uzaktan uzaga evet ya isim sukur btti kizima oda takim bakicam yarin inatlaaaa :=)

Evet hemde cok aman uzaktalarda rahatim iki eltim istda biri canakkalde digerleri mardinde kv mardinde kocisimn hem anasi hem babasiyim biyerde benim duzenime oyle alistiki kendi ailesinde bile pimpiriklenir evime karisan olmasinda surunerekte olsa isimi yaparim saygida kusur etmem gecinir gideriz uzaktan uzaga evet ya isim sukur btti kizima oda takim bakicam yarin inatlaaaa :=)
ohh o yönden iyi taa nerdelerr :KK76: en iyisi canımm allahım bozmasın mutluluğunuzu inş. :KK68: hehehhe kızın çok tatlı ya benin küçüklüğüme benziyo biraz esmer kıvırcık saçlı falann bakalım kardeşi nasıl olacak :KK50:benim oğluşda ölee olsa esmer kıvırcık :confused::confused:

ohh o yönden iyi taa nerdelerr :KK76: en iyisi canımm allahım bozmasın mutluluğunuzu inş. :KK68: hehehhe kızın çok tatlı ya benin küçüklüğüme benziyo biraz esmer kıvırcık saçlı falann bakalım kardeşi nasıl olacak :KK50:benim oğluşda ölee olsa esmer kıvırcık :confused::confused:
Ah canim benimcok sagol Allahm sana da tontis kivircik bebis nasib etsin kizim benim herseyim kokusuyla uyaniyorum her sabah onun gucuyle gircem ameliyata korkmasn die sende cok sirinsin bebeginde sana benzesin annesi

Ah canim benimcok sagol Allahm sana da tontis kivircik bebis nasib etsin kizim benim herseyim kokusuyla uyaniyorum her sabah onun gucuyle gircem ameliyata korkmasn die sende cok sirinsin bebeginde sana benzesin annesi
ayyy ne güzeldir tabii,birken iki olacaklar senin artık kokla koklaa durr :KK70: teşekkür ederimm inşallahh artık ortaya karışık da olabilir bebişimm, sağlıklı olsundaa gerisi önemli değill :)

Slm kızlar dün hiç dinlenemedim misafir gittikten sonra biraz uzanayım dedim sonra da kalkmadım bi daha yürüyenedim sabaha kadar da uyumadım arada tuvaletim geldiğinde sürünerek gittim tuvalete belim çok fena hala ay ne hallere düştük yaa kendimi o kadar aciz hissediyorum ki yarında dönüyorum hadi eşim varken ondan yardım isteyebiliyordum ama yarından sonra napacam daha da ağırlaşacam ben yine depresyona girdim :KK43:
Ay canm ya dün temizlik pasta derken yoruldun tabi :KK43:
Biraz fazla yuruyunce benm belimde çok ağrıyor ayağa kalkamiyorum neyseki az kaldı
gittiginde de kv k.bakmasin yatıp dinlenmen lazim

Kızlar koçişle isim konusunu konuştuk eşimin aklındaki isimler Arda, Ömer, Furkan, Sinan, Levent bu isimleri söledi sizde hangisi güzel aslında aynı isimler benim kafamdanda geçmişti .yada farklı isim sölemek isteyen var mı

Canm annemle ben okuduk rabbim bebisinle birlikte kurtarsin mutlu haberlerini bekliyoruz

kızlar bi aralık annesi daha doğurmuş mehtap sanırım ismi 37. haftada 3300 civarı doğurmuş. tırsıyorum valla yarın bir gün bizde mi doğurcaz aralık gelmeden :KK17::KK17::KK17::KK17:

X