Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Off tshmın edebılıyorum . Ben artık cok yoruluyorum 2-3 gündür .. Rutin işler bile yormaya basladı . Dıkkat et canım sende hersey eskisi gibi olamasada olur .
Ya benim hamilelik riskliydi başından beri uzun süre yattım yeni yeni ayağa kalkıyorum hamlamışım yaptığım en ufak şey yorar oldu bukadarını 4-5aydır ilk defa yapıyorum

Aaa biliyorum daha dogrusu sadece tabeladan o kadar cok sey mi varmış orada tuhh kaçırdık aldık çoğu şeyi .. Öğrendiğimiz iii oldu .. Off benm hala geceliğim , emzirme sutyenim yok .. Son bi kızılay paklar beni
Bende kızılaya bir incem ama gözüm kesmiyor birde koçiş yalnız bırakmıyor artık biri çarpar başın döner falan filan özledim tek çıkmayı yav

Bende kızılaya bir incem ama gözüm kesmiyor birde koçiş yalnız bırakmıyor artık biri çarpar başın döner falan filan özledim tek çıkmayı yav
Aman bende Kızılay'a esımle gitmryı sevmıyırum ..park sorun zaten .. ben gidince İzmir cad moda çarşısı gezıncem bizimki bi yere girelim bişi görsem alalım der hemen bende diğer yerlere bakalım derım sinir olurum :) Perş Dr gıdeyım de kotu bişi yoksa cuma falan inmeyi planlıyorum gel sende :)

Aman bende Kızılay'a esımle gitmryı sevmıyırum ..park sorun zaten .. ben gidince İzmir cad moda çarşısı gezıncem bizimki bi yere girelim bişi görsem alalım der hemen bende diğer yerlere bakalım derım sinir olurum :) Perş Dr gıdeyım de kotu bişi yoksa cuma falan inmeyi planlıyorum gel sende :)
Hımmss olabilir bak bu .sadece benim bir perdeci olayı var bu hafta haber vercem demişti yarın yada perşembe gelirse cumayada bir iş çıkmazsa ona göre burdan yazarım sana

Hımmss olabilir bak bu .sadece benim bir perdeci olayı var bu hafta haber vercem demişti yarın yada perşembe gelirse cumayada bir iş çıkmazsa ona göre burdan yazarım sana
:) olur bakalım canım .. benımde belli olmayabilir bi pers randevu gelseydi .. şaka bi yana yıne sancı falan cıkarsa eşim ilk defa izin vermeyebilir :KK43:

:) olur bakalım canım .. benımde belli olmayabilir bi pers randevu gelseydi .. şaka bi yana yıne sancı falan cıkarsa eşim ilk defa izin vermeyebilir :KK43:

Aman hayırlısıyla sen gitde hastaneye iyi haberlerle gel gerisi boş nası olsa doğumdan sonra ankarada olan annişler buluşuruz bir şekilde .kız benimkide hiç böle yapmazdı bu hafta bir garip az kaldı ya doğuma gözü benim üstümde her yere beraber gidelim diyor korkuyo onlarda napsınlar birde gerçekden bir kaç defa metroda inip binerken insanlar hiç dikkat etmediğine şahit oldu çarpma olayı felan ondan galiba.ay bende haftaya gitcem tırsmaya başladım sanki hafif sancı bendede var ama düşünmemeye çalışıyorum.

Ya kızlar dün yürüyüşe çıktığımda başım döndü buzz gibi terledim tansiyonum düştü sanırım diye onemsemedim
biraz önce aynı sey yemek yerken oldu sizede oluyor mu
Bana da oluyo son zamanlarda canim dun gece elim ayagim cekildi bayilcam sandim bi olctuk 8/4.tuzlu yefim uyudum.bilmiyom aniden neden oluyo

X