Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

cnm nasilsin? bugün hastaneye gittim ve o baski bebisin kafasiymis. Dogum kanalina girmeye calistigi icinmis. yani biz hazirliklarimizi tamamlarken, onlarda dogmak icin hazirlik yapiyorlarmjs :))
bende de 2-3 gundur bi halsızlık var .. gecen kontroldn sonra psikolojıkmen sanırım korkmaya basladım bişi olursa diye mıdir nedir korkar oldum hareketten .. benımde bebişin kafa asagıda ondan sanırım da azıcık ayakta durayım hemen bi wc ihtiyacı tabi gidip boş donuyorum .. ee kılolar da agırlastı ondan da olabilir ... aferin kuzulara içeride boş durmuyolar .

Kız korkma bence sen hepimizden önce doğurcan gibime geliyor yokk dur senden önce simay ve ubcum var .hele benimkinin hiç Geleceği yok çok rahatız.doğursakda yazarız bence burası olmasa derdimizi kimle paylaşcaz.herşeyimiz ortalıkda tatlım. Ha bu arada yeni bir yer keşfettim biraz uzak istanbul yolu üzerinde toptancı ama parekende satış var herşey var kız.
Kuzum valla ben de korkmaya basladim .bu aksam arkadasta yasli bi teyze vardi gununu brkleyen bebek az olur her an hazirlikli ol dedi.gormus gecirmis 6tane dogurmus teyzem..aboww daha canta hazir degilll

yok canımm, başlasam mı acabaa
canım ben 36.haftadan sonra baslamayı dusunuyorum ama tabi dr.a sormadan baslamam ...
Aman hayırlısıyla sen gitde hastaneye iyi haberlerle gel gerisi boş nası olsa doğumdan sonra ankarada olan annişler buluşuruz bir şekilde .kız benimkide hiç böle yapmazdı bu hafta bir garip az kaldı ya doğuma gözü benim üstümde her yere beraber gidelim diyor korkuyo onlarda napsınlar birde gerçekden bir kaç defa metroda inip binerken insanlar hiç dikkat etmediğine şahit oldu çarpma olayı felan ondan galiba.ay bende haftaya gitcem tırsmaya başladım sanki hafif sancı bendede var ama düşünmemeye çalışıyorum.
evet haklısın bende gobekten bol bi montum var onu giyince anlamıyorlarda hamıle oldugumu yer bile vermediler sonra biri özür dileyerek yer verdi ..ya bu sancı olayını anlamıyorum cidden. benım kız cok hareketli kıpır kıpır , bunu sancı mı dıye algılyam bana kalsa bunlar hep hareket sadece bende asagı dogru baskı yapıyor

canım ben 36.haftadan sonra baslamayı dusunuyorum ama tabi dr.a sormadan baslamam ...

evet haklısın bende gobekten bol bi montum var onu giyince anlamıyorlarda hamıle oldugumu yer bile vermediler sonra biri özür dileyerek yer verdi ..ya bu sancı olayını anlamıyorum cidden. benım kız cok hareketli kıpır kıpır , bunu sancı mı dıye algılyam bana kalsa bunlar hep hareket sadece bende asagı dogru baskı yapıyor
Ben aile hekimine sormuştum adet sancısı gibi dedi o sancı farklıdır anlarrsın dedi.dün kötü girdi sancı birden valla yerimden kalkamadım ağrıdan nese yaşayıp görcez

Ben aile hekimine sormuştum adet sancısı gibi dedi o sancı farklıdır anlarrsın dedi.dün kötü girdi sancı birden valla yerimden kalkamadım ağrıdan nese yaşayıp görcez
haklısın canım ... bu agrılarda olacaktır bu da normaldir de azcık daha sabretsin kuzular

bende de 2-3 gundur bi halsızlık var .. gecen kontroldn sonra psikolojıkmen sanırım korkmaya basladım bişi olursa diye mıdir nedir korkar oldum hareketten .. benımde bebişin kafa asagıda ondan sanırım da azıcık ayakta durayım hemen bi wc ihtiyacı tabi gidip boş donuyorum .. ee kılolar da agırlastı ondan da olabilir ... aferin kuzulara içeride boş durmuyolar .

ayni duygulari paylasiyoruz cnm pardon ayni rahatsizliklarimi demeliydim :) bebis büyüdükce nasil cikacaklar :KK43: biraz baskilari bile böyle can acitiyorsa :KK43: günler azaldikca korku basliyor sanki dimi :/

Canım bende 2-3 gündür daralıyor içim ne oldu hepimize valla .. Aralık anneleri sayfasında bebeğin dönmesi için egzersiz galan yszmışlar bugun .. Hiç inceledim mi faydası olur mu bılmıyorum da
Netten baktım da ne yapabilirim diye bide oraya bakayım canm saol
ya devamlı ağlamak istiyorum ayağa kalkmaya korkuyorum dusecegim diye psikolojik olarak hiç ii değilim

Niye dönmemiş senin bebiş ya. BBenimkini dönmedi gibi geliyo artık kafaya takmaya başladım ya :KK12:
Şimdiye çoktan dönmesi gerekirdi ama nette bu haftadan sonra dönmesi zor yazıyor dr um sabırla bekleyeceğiz diyor kimisinin doğumdan hemen önce donebiiyormus

Evt bende arastırdım ankarada yenimahalkede bir yer varmış ordan gidip alcam ya bacağımda bir kaç yerde ve basende kırmızı çatlaklar oluştu çok sinirim bozuluyor.buda iyi geliyormuş göbeğime kulkandı lierac jeli oluşmadı çatlak bacağıma okadar dikjat etmedim ama bacakkar çatladı
Lierac kullandım hiç bişey yok ama diz kapagimin arkası hiç aklıma gelmemisti ya dün bi baktım diz kapagimin arkası catlamis yuhhh dedim yaa orasımi kaldi catliyacak

Bende kızılaya bir incem ama gözüm kesmiyor birde koçiş yalnız bırakmıyor artık biri çarpar başın döner falan filan özledim tek çıkmayı yav
Çıkma canm yalnız ben ekmek. almaya bile yalnız gitmeye korkuyorum artik son zamanlar ne zaman.ne olacak belli degil

Gunaydinnnnn
Nasilsiniz kizlar?dun gece saat 5te oyle bir sanciyla utandim ki ciglik attim resmen.geldi sonra gitti bi dure sonra bi daha bi daha geldi.allah defim doguruyorum.cok korktumm:KK43:
Ay dogum sancisi onun gibi bisise cokk fenaaa:KK43:

Gunaydinnnnn
Nasilsiniz kizlar?dun gece saat 5te oyle bir sanciyla utandim ki ciglik attim resmen.geldi sonra gitti bi dure sonra bi daha bi daha geldi.allah defim doguruyorum.cok korktumm:KK43:
günaydın canım nasıl bir sancı girdi? dikkatli ol çok yavaş hareket et

Calisiyom canim 4hafta daha calisicam.baya kotu oluyo ama elim ayagimdan bisi cekiliyo sanji.aminn...hayirlisiyla bi atlatsaydikk
bende 9 aralıkta çıkıcam izne inşallah ama bir haftadır ağırlaştığımı hissediyorum hayırlısıyla bir doğursaydık

Lierac kullandım hiç bişey yok ama diz kapagimin arkası hiç aklıma gelmemisti ya dün bi baktım diz kapagimin arkası catlamis yuhhh dedim yaa orasımi kaldi catliyacak
Aynı sorun bendede var canım kırmızı kırmızı bana sırıtıyor varislerde cabası bacaktan kiloaldım birde offf şeklimiz değişti valla bu hamilelik olayında nese olan oldu çare bulmak gerek lieracın solutionı varmış işe yarıyormuş onu alcam bende.oğluş doğsun sıkı bir tempoya gircem gibi zaten inş geçer

ayni duygulari paylasiyoruz cnm pardon ayni rahatsizliklarimi demeliydim :) bebis büyüdükce nasil cikacaklar :KK43: biraz baskilari bile böyle can acitiyorsa :KK43: günler azaldikca korku basliyor sanki dimi :/
Canım belki arada böyle oluyordur . Ee korku var ama kuzenim de dıyor ki ağırlaşmaya başlayıp , son günler gelince doğum olsun en kısa zamanda doye dua edıyor ınsan . Korkularımızı yenıcez tatlım , sonunu düşünüp ... Burada destek olucaz birbirimize
Netten baktım da ne yapabilirim diye bide oraya bakayım canm saol
ya devamlı ağlamak istiyorum ayağa kalkmaya korkuyorum dusecegim diye psikolojik olarak hiç ii değilim
. Canım orada yazmışlar site ismi vermişler .. Hatta ışık falan dönmesi için Bebiş . Bi bak belli olmaz. Senin biraz daha ileride haftan psikolojık değişikliğin normal .. Ama cok şükür bu haftalara geldik . Bu arada için rahatlar inşallah . Nurten Hanım'da arkadsım 3 ay oldu dogum yapmıştı sezeryanla gecen bize geldiler tekrar sordum cok memnun hiç ağrım sızım olmadı ilk günler harıci . Dikişi falan estetik dikiş yapmış .. En azından Dr . Dan memnunsun bunlarda önemli .. Rahatlar içini böyle

Gunaydinnnnn
Canım nasılsın peki şimdi ??

X